Jump to content

Auspuh Lastovčić - uputa popust forumaša


Ozy

Recommended Posts

i ja bio neki dan kod laste i pitam za dupli ukrasni nastavak jer su moj smotan od rinzola odozada i čovjek odvali cifru iz topa 600 - 650 kn

mislim da su malo previše sad nabrijali cijene

vide malo bolji auto i odmah lupaju cijene

idemo dalje kod nekih drugih majstora

to je moje mišljenje

Link to comment
Share on other sites

2 mc - valjda je to okej cijena, ne znam, ako si ti zadovoljan onda super.. samo mi je popust na kraju nekako pre-mali ali bolje išta nego ništa

 

2 logic - puno nas, ali je opet upitno što i kako, nazovi tamo i pitaj, ako su već imali takav auto znat će ti reći okvirnu cifru a dam se kladit 113% da će te forwardirat Ivici Šuflaju u Domaslovec (stara radiona/ proizvodnja) jer on radi te pičvajzarijice po želji

 

2 mario - znaš proceduru ;)

Link to comment
Share on other sites

2 mc - valjda je to okej cijena, ne znam, ako si ti zadovoljan onda super.. samo mi je popust na kraju nekako pre-mali ali bolje išta nego ništa

 

2 logic - puno nas, ali je opet upitno što i kako, nazovi tamo i pitaj, ako su već imali takav auto znat će ti reći okvirnu cifru a dam se kladit 113% da će te forwardirat Ivici Šuflaju u Domaslovec (stara radiona/ proizvodnja) jer on radi te pičvajzarijice po želji

 

2 mario - znaš proceduru ;)

 

mislim meni je on rekao 1200 kn kad smo se dogovarali, ali to je bila okvirna cijena jasno da covjek ne moze odmah izracunat, tako da mislim da je cijena ok :) i meni je nesto mali bio popust ali bas sto kazes bolje ista nego nista.

Link to comment
Share on other sites

Ako si bio sa s13, onda moze tocno znati, jer sam zajedno s njim prije x godina napravio downpipe, srednji i zadnji lonac. Mislim ja sam samo donio blitz nacrte s neta, a on je napravio. Nakon mene je i branx napravio, i jos neki. Nakon toga auto ide bolje osjetno. Cifra je tada bila 1200kn samo za info.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Hvala Ozyu na popustu. Od downpipea, prvi protocni i zadnji komora, fi60 do kraja, sa starim nastavkom 1500 kuna.

 

ja se pozvao na popust pa mi za astru h karavan rekao oko soma kuna samo straznji lonac...

 

neznam na koju foru, ne vozim bugatti veyron...

 

.

Link to comment
Share on other sites

ja se pozvao na popust pa mi za astru h karavan rekao oko soma kuna samo straznji lonac...

 

neznam na koju foru, ne vozim bugatti veyron...

 

.

 

kod mene je pocela cijena sa 2500 kuna. sa malo pregovaranja smo dosli do 1500 kuna. radi se o kia pro ceed autu. mislim da je jako korektna cijena.

Link to comment
Share on other sites

a ma je ali ti si napisao "Od downpipea, prvi protocni i zadnji komora, fi60 do kraja"... dakle skoro citav auspuh... ja trebam samo straznji lonac... pa nebi smio biti vise od 750 kuna...

 

 

.

 

downpipe je ostao stari i ukrasni nastavak je stari. ostalo sve novo. za to sto se mijenjalo i cijenu od 1500 kuna velim da je korektna cijena.

ovo tvoje je previse. isto kao sto je bilo 2500 kuna koje sam prvotno dobio kao cifru.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

htio bih jos samo jednom pohvaliti decke u lastovcicu jer nakon sto su napravili posao, nisam bio zadovoljan te sam reklamirao slijedeci dan i decki su me odmah primili i radili na mojem autu dok nisu rijesili moje nezadovoljstvo. na kraju nisu htjeli uzeti nista love, a radili su preko 3 sata na autu pa sam ostavio za cugu.

Link to comment
Share on other sites

Ja ću morat na Cliu napravit ono gibljivo koljeno koje ide iz bloka motora u granu... raspalo se skoro sve...

 

Bit ću slobodan pozvat se na tebe Ozy.

 

Veliko hvala Ozy. :notworthy: Imaš cugu od mene.

 

Danas bio, sve prema uputama, dobio popust. Thnx. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...