Jump to content

Auspuh Lastovčić - uputa popust forumaša


Ozy

Recommended Posts

znaci, opet #rvacka

 

Jer, ako imaju toliko posla i ubijaju, koji kurac onda nemas troje u uredu da to hendliraju?

 

Zato sto mozda ne moze primit toliko auta i dzabe mu placat nekoga a nemogu to odraditi i hendlat

Link to comment
Share on other sites

Meni je Lastovcic OK, ali su poceli malo fantazirati oko potrebnog vremena da se naprave neke stvari.

 

Prije cca godinu dana za skidanje lonaca i stavljanje drugih trebalo im je 4 sata posla i tjedan dana čekanja da dođeš na red, a kod drugog sam odmah došao na red i bio gotov za 1,5sat.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Lastovcic OK, ali su poceli malo fantazirati oko potrebnog vremena da se naprave neke stvari.

 

Prije cca godinu dana za skidanje lonaca i stavljanje drugih trebalo im je 4 sata posla i tjedan dana čekanja da dođeš na red, a kod drugog sam odmah došao na red i bio gotov za 1,5sat.

Pa sta te onda tjera lastovcicu, odi tom drugom haha

Link to comment
Share on other sites

Pa od tada me više ništa ne tjera kod njega ;-)

Pa daj tog drugog podijeli sa nama.

Ja moram zadnji lonac i kat promjenit na Pezou. Da li da uzmem oem lonac, sa vise strana sam cuo da nisu tako skupi u Pezou ili da idem na aftermarket? Htio bi imati sto tisi auto, s obzirom da sa 90 atmo konja nemrem jurit ni da hocu.

Link to comment
Share on other sites

Udaraju na 5 radnih mjesta bez minute lufta kroz cijeli dan, jedan čovjek je u uredu koji obavlja račune, narudžbe, telefone i još nadgleda radnike oko svakog auta tak da mi je sasvim jasno da ne doživi mail...

 

Nema veze sa mailom ili icime..naravno da hoću cijenu da vidim razliku ne nije da trbam samo promjeniti flexi cijev ili staviti nastavak.. zvao sam telefonski i lik sve zapise i kaze javim... javi za 7 dana :lol: za 7 dana vise nemora ni javljati...a i za to što trebam rekao je da se najavim 5 dana ranije..tako da nije bas navratim i odradim..

 

I baš zato što udaraju na 5 radinh mjesta razumijem da im dodatnog posla NE TREBA.

Link to comment
Share on other sites

Stvar je u tome sta radim od 8-17-17.30 a subotom sam van Hr. Pitao sam dali mogu dobit ponudu i rekao je da ce javit itd. Ispalo je malo glupo jer sam izgubio 3 dana zbog niceg.

Bio sam kod njih,i rekli su cijene za fi70 od inoxa,downpipe sa zadnjim loncem( ne znam jel inox ili nije,moram provijerit) izmedu 2500-3000kn. Fi 70mogu pigat sami pa je manja cijena jer nema koljena.

 

Ako ide alu onda je od2200tj cca oko 2200-2400 sto mi je opet malo cudna cijena al ok.

Link to comment
Share on other sites

Stvar je u tome sta radim od 8-17-17.30 a subotom sam van Hr. Pitao sam dali mogu dobit ponudu i rekao je da ce javit itd. Ispalo je malo glupo jer sam izgubio 3 dana zbog niceg.

Bio sam kod njih,i rekli su cijene za fi70 od inoxa,downpipe sa zadnjim loncem( ne znam jel inox ili nije,moram provijerit) izmedu 2500-3000kn. Fi 70mogu pigat sami pa je manja cijena jer nema koljena.

 

Ako ide alu onda je od2200tj cca oko 2200-2400 sto mi je opet malo cudna cijena al ok.

2800kn ti je cifra. Pogledao račun. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Dobio od njih broj 098 982 2944 od igora koji radi bas u radioni i odradili sve za 3 dana. Narucio , oni napravili i sutra poslali i treci dan sve kod mene.

Poluprotocni lonac fi70 i spojnica sa pola metra cijevi, sve skupa 300kn

Edited by Srki
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Neka se javi ovdje onaj koji konkretno zna nesto o popustu...

Ima netko tko je dobar sa Ozyem da ga pita?!?

 

- - - Updated - - -

 

Neka se javi ovdje onaj koji konkretno zna nesto o popustu...

Ima netko tko je dobar sa Ozyem da ga pita?!?

Link to comment
Share on other sites

Kada sam ja bio prije par godina pitao sam za taj popust, onaj tko je tamo bio nije imao pojma ni za kakve popuste s hraweba ni za Ozya i onda je iz glave puknuo bezveze neku cijenu, valjda odokativno.

 

Ta cijena je bila dosta jeftinija nego sto upravo drahic spominje, ja sam radio na autu sve isto sto i on trazi, s time da se kod mene cijevi racvaju na dvije i na kraju su 2 zadnja lonca

Link to comment
Share on other sites

Malo glupo je bilo . Ja sam bio dosao i rekao da mi izracuna koliko ce me doc. Cifra je bila oko 3000 ako se ne varam,ne mogu se sjetit tocno.

 

Ja sam sam* pitao za popust pa je rekao se neckao malo vamo tamo,nazvao sam Ozzya,da covjeku mob i oni se razgovarali.

 

Zadnja cifra koju sam platio je bila 2800kn.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...