Jump to content

Auspuh Lastovčić - uputa popust forumaša


Ozy

Recommended Posts

Malo glupo je bilo . Ja sam bio dosao i rekao da mi izracuna koliko ce me doc. Cifra je bila oko 3000 ako se ne varam,ne mogu se sjetit tocno.

 

Ja sam sam* pitao za popust pa je rekao se neckao malo vamo tamo,nazvao sam Ozzya,da covjeku mob i oni se razgovarali.

 

Zadnja cifra koju sam platio je bila 2800kn.

Ugl ja sa za isto ili slicno to sto si ti radio, dobio cijenu od mislim cca 1600 kn..isto fi70 i komplet sve od turbine do kraja.

 

Vjerojatno je to kako potrefis tamo i sto prvo lupnu...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam to telefonski pokusao rijesit. Volio bih da svaki dan mogu navratit, sa 1000 stvari je tako.

 

Gledam ja redovito i gewinde i auspuh - sto prvo naide.

Al nije bas da je ebay pun rabljenih, niti jednog niti drugog.

 

Ebay Kleinanzeigen...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Vidim da je Ozy aktivan u zadnje vrijeme, pa samo ako moze potvrdit vrijedi li jos uvijek ova procedura za popust kod Lastovcica!?

tek sada ovo vidim.. sorry, ponekad koristim tapatalk i yebbe sa new posts

dakle kao u prvom postu, procedura ista već godinama.. nazovete ili dođete, kažete Ozren nas poslao k'vama, pitate kaj di kako, dogovorite, naručite ili odmah izrađujete i nazovete da potvrdim i to je to..

moja preporuka bi uvijek bila Nikola Milaković ali eto tko ne može iscaltat nek ide Lasti :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 7 months later...
33 minutes ago, bojan25 said:

kolko novaca uzme lastovčić za dva okrugla kromana nastavka. Htio bi na octaviu metnut da bude ko na RSici.

Zna neko info jer imam za uzet oem od golfa za 250 kn.

Thnx



Ne znam.
Mogu ti reći svoj slučaj:
Kod njega sam napravio komplet auspuh od turba do kraja s time da tad nisam imao još ugrađen veći turbo. Zbog toga je DP bio napravljen za originalni turbo. Nastavke iza sam tražio da budu poput tvorničkih na TDI-u - svinuti prema dolje i unutar zadnjeg branika.
Nakon ugradnje turba sam otišao da mi napravi DP i budući da je zbog nastavaka unutar branika podosta bučao u kabini tražio sam da stavi dva inox nastavka van branika, a branik izreže koliko treba.
Bez spominjanja foruma i traženja popusta mi je posao naplaćen 600 kuna.
Dakle, 600 kuna za DP i dva inoks nastavka uz rezanje branika. Vjerojatno je okolnost da je cijeli auspuh napravljen kod njega malo utjecala na cijenu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...