Jump to content

Auspuh Lastovčić - uputa popust forumaša


Ozy

Recommended Posts

Te nastavke nekako prišarafiš ili ih moraš navariti?
Ako je u pitanju rezanje starih nastavaka, pa varenje novih na njihovo mjesto i ako ne variš sam - razmisli o cijeni usluge.
Ako je to nešto što sam u dvorištu natakneš i prišarafiš onda nema dileme što je jeftinije.
Što se tiče kvalitete ili zvuka neću komentirati. Svatko za sebe zna najbolje.

Edited by zerowaf
Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2018 at 9:10 AM, Unknown said:

jel ko pokusao atestirat lastovcica? tj jel ima sve potrebne homolgaije i slično

Pričao sam ti da mi je STP-ovac koji mi je atestiro auto rekao da može.

Gleda se montaža, dihtanje i mjeri buka. Ako sve zadovolji prolazi

Maks buka je ja mislim 89 +/-5 dB

Edited by Kic
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Bio kod laste nekaj za auspuh i opizdilo me jučer sa cijenom hahaha

 

pred nekih ~ 7 godina sam na 145ici radio full auspuh od grane do kraja sa 2 inox lonca i duplim nastavkom - 1000 kuna

 

 

sad dođem sa 147icom praktički isti setup i pazi, flexi crijevo, zamjena srednjeg lonca sa cijevi, zadnji inox lonax sa nastavkom 2100 kn (sa popustom kao 1800)

 

pa to je duplo jebote za manje materijala a nije ni materijal otišao duplo cijenom a bogme niti radni sat, s time da je umjesto lonca flexi koji je bar duplo jeftiniji

 

interesirao me "industrijski dizajn" nastavaka - 2x60 mm odrezana inox cijev - kaže 500 kuna - pitam ga kolka je cijena ak donesem svoje "nastavke" - kao 300 kuna

 

totalni LOL i razočarenje jbte...

 

Budem otišao kod ISAPa i još nekog vidjet situaciju ali nekaj me već dugo nije ovak iznenadilo..........

 

zamisli da tak si kupio npr. 225/40R18 pred 7 godina i sa montažom je bilo 5.000 kuna a sad je 10.000 kuna - koji kurac onak...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BM0021 said:

Digao je lastan cijene koma, pa 2 nastavka s montazom ako su malo posebniji su po 2500kn. Al jbg za tak neke kemije kome ces jeftinije ili uopce. Isap mi usrao na tiguanu skroz...

 

Kaj ti je bilo kod njega? Na kaj paziti?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, IgoRR said:

Bio kod laste nekaj za auspuh i opizdilo me jučer sa cijenom hahaha

 

pred nekih ~ 7 godina sam na 145ici radio full auspuh od grane do kraja sa 2 inox lonca i duplim nastavkom - 1000 kuna

 

 

sad dođem sa 147icom praktički isti setup i pazi, flexi crijevo, zamjena srednjeg lonca sa cijevi, zadnji inox lonax sa nastavkom 2100 kn (sa popustom kao 1800)

 

pa to je duplo jebote za manje materijala a nije ni materijal otišao duplo cijenom a bogme niti radni sat, s time da je umjesto lonca flexi koji je bar duplo jeftiniji

 

interesirao me "industrijski dizajn" nastavaka - 2x60 mm odrezana inox cijev - kaže 500 kuna - pitam ga kolka je cijena ak donesem svoje "nastavke" - kao 300 kuna

 

totalni LOL i razočarenje jbte...

 

Budem otišao kod ISAPa i još nekog vidjet situaciju ali nekaj me već dugo nije ovak iznenadilo..........

 

zamisli da tak si kupio npr. 225/40R18 pred 7 godina i sa montažom je bilo 5.000 kuna a sad je 10.000 kuna - koji kurac onak...

 

 

4 hours ago, BM0021 said:

Digao je lastan cijene koma, pa 2 nastavka s montazom ako su malo posebniji su po 2500kn. Al jbg za tak neke kemije kome ces jeftinije ili uopce. Isap mi usrao na tiguanu skroz...

 

1 hour ago, marin2405 said:

Nedavno na 6gti 2xfi90 900kn sa ugradnjom

 

Ako nesto trebate, probajte s ovima, prvo nazovite pa pitajte okvirnu cijenu, morali bi biti jeftiniji... Ekipa iz Slovenije dolazi kod njih raditi ispuhe, gledao sam kad su na jednom Passatu radili dvostruke zavrsetke, bili su izrazito pedantni pri rezanju branika...

 

http://www.ac-protulipac.hr

 

Mislim da i @KA2001MR moze potvrditi isto...

 

Link to comment
Share on other sites

[mention=359]Brnic[/mention] Isap, prije cca dvije godine, protocni zadnji lonac sa istim takvim nastavkom i rezanjem branika 800kn
Sam mi treba rijesit nastavke ,lonac ne treba .
Idem sutra pogledat kod Isapa kaj to kosta...

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ND4SPD said:

 

 

 

Ako nesto trebate, probajte s ovima, prvo nazovite pa pitajte okvirnu cijenu, morali bi biti jeftiniji... Ekipa iz Slovenije dolazi kod njih raditi ispuhe, gledao sam kad su na jednom Passatu radili dvostruke zavrsetke, bili su izrazito pedantni pri rezanju branika...

 

http://www.ac-protulipac.hr

 

Mislim da i @KA2001MR moze potvrditi isto...

 

Misel vecinom drzi Lastine nastavke i ugraduje ih

Link to comment
Share on other sites

Otkako ne vozim drift i meni naplacuje normalno, imam dobar popust ali bez ili sa obzirom na to sve, ovo zadnje što mi je radio odn njegovi dečki je napravljeno vrh.

A i prije što god da su mi radili je odrađeno jako dobro no ja sam takav da tamo stojim gledam i plaćam kave.

Dpf gornj ii donji se uopće ne kuži da su otvarani, napravili od oba protočne lonce sa perforiranim cijevima i inox te poliester vunom, dakle baš pravi protok lonac u "odijelu" originalnog BMW kućišta.

Zvuka nema, možda mrvicu dublji na lehru ali skoro neprimjetno, u vožnji tišina kao i prije, nikakvo fućkanje turbine isl.

To sam sa popustom platio 1200kn.

 

donji dpf

 

20180702_164436.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...