Jump to content

Auspuh Lastovčić - uputa popust forumaša


Ozy

Recommended Posts

Evo stao kod Isapa nastavak fi 70 sa rezanjem branika na A3 sportbeck 500kn ..
Sutra prolazim pored Laste pa vidim koliko kod njega dode...
Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk




Daj pliz javi kak su ti izrezali branik, jer i ja isto zelim raditi kod isapa, a imam samo jedan nastavak serijski na 2.0 tdi pa treba rezat isto
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Goertosing said:

 

Pa štima ako Isap od Laste uzme 1000 komada pa plati x cijenu, a Dex uzme 1 komad od Laste pa dobije x+n cijenu

 

I opet se Lasti mora isplatit to napravit znaci da bi Lasta u svakom slucaju trebao onda biti jeftiniji od ISAP-a.

Link to comment
Share on other sites

Bio jucer kod Laste da se odradi muffler delete...

 

Prvo velika zahvala kolegi Ozy-ju sto nam je sredio popust :-)

 

Sa Lastinim poslom prezadovoljan, maknuo zadnji lonac, stavio cijevi fi60, nastavak fi100.

Pristup odlican, bio prvo na dogovoru, pripremili 2 tipa nastavka, , napravili redukciju na fi60, pa da mogu konacno odluciti prilikom finalne ugradnje da li ravni ili kosi nastavak ide, dogovorio termin i primili me na minutu tocno.

Majstori odlicni, zbilja si daju truda i vremena, trojica su gledala, drzala i namjestala cijev da sve bude uredno, na sredini i kako sam rekao da naprave.

 

Moje preporuke svakako.

 

20180914_164822.jpg

20180914_164838.jpg

20180914_164841.jpg

 

Edited by najob2001
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
1 minute ago, Xman said:

Vidio sam na vw fb grupi da se ljudi zale da se ovo crno unutra pocne brzo gulit i otpadati. Cini mi se je i kod tebe crno unutra?

Nije nista..

Goli aluminij-inox..

Sad do kuce cekam da ga zacadjam..jer mi je ruzan cist u unutra

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2018 at 9:10 AM, Ozy said:

Otkako ne vozim drift i meni naplacuje normalno, imam dobar popust ali bez ili sa obzirom na to sve, ovo zadnje što mi je radio odn njegovi dečki je napravljeno vrh.

A i prije što god da su mi radili je odrađeno jako dobro no ja sam takav da tamo stojim gledam i plaćam kave.

Dpf gornj ii donji se uopće ne kuži da su otvarani, napravili od oba protočne lonce sa perforiranim cijevima i inox te poliester vunom, dakle baš pravi protok lonac u "odijelu" originalnog BMW kućišta.

Zvuka nema, možda mrvicu dublji na lehru ali skoro neprimjetno, u vožnji tišina kao i prije, nikakvo fućkanje turbine isl.

To sam sa popustom platio 1200kn.

 

donji dpf

 

20180702_164436.jpg

 

Ovo je super opcija ako imaš uništeni DPF koji je za smeće. Ja sam stavio cijev pa kad ću prodavati auto ću vratiti original DPF. Cijev sam kupio prek ebaya, fakat je lijepo izrađena, ali je na njoj pukao var od jednog nosača (od vibracija) pa su dečki iz Laste to dobro povarili i popravili i od onda je sve 5.

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...