Jump to content

F1 singapore 2010


BaGy

Recommended Posts

ja sam neki dan razgovarao u sloveniji sa covijeko koj imaja tim sa formulama renault 2000 i clio cup.

uglavnom- ako je jedan vozac super brz u jedno formuli (to je vecinom razlog jel mu odlicno pase) pa ako sijedne u neku u kojoj je netko isto brz nemora biti da ce i on biti brz iz razloga jel mu mozda formula jednostavno ne pase.

kazu da se to jako osijeti. da u tom slucaju mogu raditi cuda i da tesko da ce ubrzati tog vozaca. sto bi mogao biti slucaj sa sumijem. vjerojatno mu ne pase i tocka

 

ps- razgovor se vodio opcenito, nevezano za f1 i sumija.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ili ipak....

 

 

Massa confirms problem is gearbox

25 September 2010

 

Felipe Massa has verified that it was a gearbox problem which forced him to stop in Singapore Grand Prix qualifying on Saturday evening. As a result, Ferrari cars now bookend the grid and the Brazilian starts in 24th and last at the track on which he recorded its first pole position in 2008.

 

Having firstly suspected an engine issue, Massa stopped immediately in qualifying as his stricken Ferrari brought out the red flags.

Link to comment
Share on other sites

ahhh...sveti nikola i njegove izjave :cice:

 

Schumacher aleeee aleeee

 

 

 

BABA..cekam tebe :lol::lol:

 

 

Čekaj do sutra, Schumi će naprat sve :)

 

 

evo jedna, nisam od prošle godine

zmkz10.jpg

Edited by BABA
Link to comment
Share on other sites

ili ipak....

problem je bio na mjenjaću ali mu stavljaju i novi motor jer je tak i tak zadnji, a kako su otvorili svih 8 motora onda su odlučili zamijeniti ovaj motor koji ima malo više od 600 km s novim jer ovaj iako nema veliku kilometražu ipak je bio na najtežoj utrci što se motora tiće u sezoni

Ne prativ vise formulu aktivno, danas malo pogledao i vidim da u boksu team mjenja gume u kratkim hlacama i majcam s kratkim rukavima i na glavama samo razne vrste frizura?

Od kada vise ne nose kacige i zastitna odjela? Ili to samo na quali?

 

samo na kvalifikacijama i mislim da to mogu samo kad mjenjaju u boksu a ne ispred njega kao u utrci

Link to comment
Share on other sites

Ne prativ vise formulu aktivno, danas malo pogledao i vidim da u boksu team mjenja gume u kratkim hlacama i majcam s kratkim rukavima i na glavama samo razne vrste frizura?

Od kada vise ne nose kacige i zastitna odjela? Ili to samo na quali?

 

Ne nadolijevaju gorivo, pa nema opasnosti od zapaljenja....

 

U utrci još uvijek nose, reda radi, ali mislim da će se i to promijeniti...

Link to comment
Share on other sites

Massa je kriv sto je Alonso spor, Hamilton je isto kriv sto je ziv, a Vettel i Weber su krivi sto su uopce napravili glupost prije 3 utrke pa sad ferrari mora razmisljati i o tom scenariju :lol::lol::lol:, a Virgin,HRT,Lotus su krivi sto su uopce na stazi i smetaju ... jel treba dalje :lol::lol::lol:

 

Alonso ima sanse za naslov pola grama vise od Masse ove godine :lol::lol:

 

Massa je i radio vezu i konferenciju odradio bas kak je trebao, svaka mu cast :notworthy::notworthy::notworthy:

 

 

 

imaš pravo stvarno bi trebao odustat od borbe za naslov, mislim da uopće nema ni smisla da se bori.

 

sreća samo što im homić opet nije svima pokazal kak se vozi(premda mi je žao, stvarno ga napustila sreća skroz)

 

kubica ubija i iskreno se nadam da će doć u ferrari

 

massa katastrofa cijelu trku nemre hulkenberga preteć:doh:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...