Jump to content

TAR*OX kod nas?


2fast

Recommended Posts

ako ti treba za cestu ok, ali ako je nešto ozbiljnije onda ti nebi bas to preporucio...

 

Ako treba za nesto ozbiljnije uzme radi tarox i big brake kitove i svasta.Neki 8 pot i da vidis.Mislim da je Raymond imao na GT u pa neka kaze dali valja sta

Link to comment
Share on other sites

ako ti treba za cestu ok, ali ako je nešto ozbiljnije onda ti nebi bas to preporucio...

 

Iz razloga? Više manje svi ih hvale, ali da čujem i drugo mišljenje...?

 

I koja bi bila tvoja preporuka?

Edited by 2fast
Link to comment
Share on other sites

Cijene su sarene,ovisno o autu, velicini i modelu diskova,velicini i modelu kljesta.

Konkretno za 2fast-ovu astru komplet sa 330mm diskovima i 10 klipnim celjustima je prije godinu dana bilo 17000kn. Svaki komplet ukljucuje i adaptere,lajtunge,plocice i kocionu tekucinu.

 

Naravno ima i duplo jeftinijih kitova,ovisno o autu. Na tarox stranicama se moze vidjeti kompletna ponuda.

Link to comment
Share on other sites

Cijene su sarene,ovisno o autu, velicini i modelu diskova,velicini i modelu kljesta.

Konkretno za 2fast-ovu astru komplet sa 330mm diskovima i 10 klipnim celjustima je prije godinu dana bilo 17000kn. Svaki komplet ukljucuje i adaptere,lajtunge,plocice i kocionu tekucinu.

 

Naravno ima i duplo jeftinijih kitova,ovisno o autu. Na tarox stranicama se moze vidjeti kompletna ponuda.

 

A koliko bi koštao kit KMFO0689 za Ford Mondeo Mk3?

Link to comment
Share on other sites

jel moguće naručit te diskove, bez da su im rupe izbušene, pa ja dam tokaru da mi izbuši razmak 4x98??

 

pitam zato, jel ako bi išao na 4-klipne čeljusti i diskove 312mm nemrem nać disk te veličine sa 4x98 razmakom rupa

 

Nemoj niš bušiti, samo ćeš zeznuti stvar a niš nećeš dobiti..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...