Jump to content

TAROX - iskustva?


Recommended Posts

Blizu sam odluci uzeti od TAROX-a big brake kit koji se sastoji od 6-klipnih čeljusti i 330mm diskova.

 

Na autu su OEM 308mm diskovi sa klasičnim jednoklipnim OEM ATE čeljustima.

 

Zanimaju me iskustva ljudi koji su imali / imaju TAROX-ove kočnice.

 

Jel se to pokazalo kvalitetnim ili ne? Prvenstveno me zanima kvaliteta tih čeljusti?

 

Ovoj soluciji sam najbliže jer ima najmanje kemijanja, odnosno u kitu dobijem gotove adaptere, tacne za diskove, itd...

 

Druga solucija su čeljusti sa nekog jačeg auta (Porsche, Aston, Jaguar...), ali tu me onda čeka izrada adaptera za čeljusti, adaptera za diskove, lajtunzi, pločice... itd...

Nešto je jeftinije, ali imam osjećaj da bi na kraju ispalo i skuplje...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Preskupo, za te novce kupi AP racing, ili nesto slicno

 

AP nažalost nema kit za Astru.

Imam neku opciju sa AP-ovim čeljustima, ali onda opet dolazi do toga da treba radit adaptere.. pa tražit diskove... itd... itd... :doh:

 

Drugog pretjeranog izbora baš i nema... :no2:

 

Ti si imao TAROX i nisi bio baš zadovoljan ili?

Edited by 2fast
Link to comment
Share on other sites

Drugog pretjeranog izbora baš i nema... :no2:

 

 

Kak nema?

 

Ate-HP-BBK.jpg

 

KOČ.ČELJUST - 4522,00 kn/komad

 

KOČIONI DISK - 1038,00 kn/komad

 

KOČIONA CIJEV - 349,00 kn/komad

 

KOČIONI ADAPTER - 320,00 kn/komad

 

KOČIONE PLOČICE - 990,00 kn/garnitura

 

rok isporuke <4 tjedna

 

Cijene su sa uračunatim porezom.

Link to comment
Share on other sites

Kak nema?

 

Ate-HP-BBK.jpg

 

 

 

Istina, ovo je isto dobra stvar.

 

Sad mi je palo na pamet, u cijeni diskova su i "tacne"?

 

Ajd još to provjeri da budem ziher.

 

 

na onu cifru su ti tace x2 sa vidama 1500 kn,lajtunzi 200 kn,adapteri 500-700 kn...

mislim da neces dobit bolje za tu cifru :)

 

Jedino što me brine je nać nekoga u kog mogu imat povjerenja da će to napravit kak spada...

Nemam živaca natezat se s pacjentima oko tih tacna, adaptera... itd...

Edited by 2fast
Link to comment
Share on other sites

Istina, ovo je isto dobra stvar.

 

Sad mi je palo na pamet, u cijeni diskova su i "tacne"?

 

Ajd još to provjeri da budem ziher.

 

 

 

 

Jedino što me brine je nać nekoga u kog mogu imat povjerenja da će to napravit kak spada...

Nemam živaca natezat se s pacjentima oko tih tacna, adaptera... itd...

 

ima ti rajmond nekoga za napravit tace....kad napravis tace da ti mogu diskovi i celjusti uc iza felgi onda ako imas viska rukavac posalji ili skini svoj pa ti ja rijesim adaptere...

Link to comment
Share on other sites

Nevidim po kojoj racunici je tarox skup ako za istu cijenu nudi 6klipna kljesta, za razliku od drugih koji nude 4 klipna.

 

po ovoj racunici:

 

http://www.grahamgoode.com/website/parts.php?website=9&nav=1&item=GGF540B

 

Strasna cijena naprema 18000 kn koliko sam bio dobio za tarox 330 cm.

Inace imam tarox g88 i rally plocice i jako sam zadovoljan sa njima za svakodnevnu upotrebu.Na stazi nisu neko cvjece.

 

PS ima i puno kopija taroxa pa pripazi

Edited by robert
Link to comment
Share on other sites

ja sam dobio ponudu na 18000 kn

 

Cijena kita ti ovisi o kojim je kljestima rijec, jer ima razlicitih kljesta u ponudi,nemislim pod time na broj klipova.

Cijena sa popustom za kit sa 10 klipnim kljestima sa 330mm diskovima se moze dobit za nesto ispod 17000kn, a 6klipnim za manje od 15000kn.

 

@ robert: mislim da taj ap nebi tako jeftin bio kad bi stigo do hrvatske.

 

Mene zanima jel ima netko neke dokaze zasto bi neka marka bila bolja od druge. nekakve testove svih tih kitova. Neke usporedbe, a ne nagadanja da ce brembo ili ap biti bolji, jer eto prica se u selu da je to bolje.

 

 

Recimo hispec monster kit sa 335mm je 12500kn

a hispec 325mm kit cestovni je 10500kn

Takoder recimo xyz ima 6 klipne kitove za oko 10000kn.

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam u rukama imao D2 čeljusti koje su kopija AP racinga i skoro mi je ruka otpala dok sam ih digao, a onda sam u rukama imao AP-ov original koji je barem duplo lakši... za početak

 

Onda kvaliteta materijala je sigurno neusporediva između kineza/tajlanđana i AP-a, Bremba ili Alcona....

 

Plus što recimo AP ne daje garanciju odnosno podrazumjeva se da njihove komponente rade... ako nešto ne štima, pošalješ im i oni to rješe ili dobiješ novo... nije vremenski ograničeno... jedino znaju točno što je otišlo od korištanja ili starosti a što je njihova greška ....

 

Svi ovi kitovi će kočiti osjetno bolje od serijskih čeljusti s klizačima.... ja bi zadavio onog koji ih je izmislio ....

Link to comment
Share on other sites

Tarox je drek.

 

Imamo sad 10 klipna klijesta na jednoj imprezi i vece i gore govno (o glasnoci struganja necu ni govoriti) nikad, ali bas nikad nisam imao prilike probati.

 

Uzalud im i 242354235 klipa, kad je kvaliteta drek.

Link to comment
Share on other sites

Ne kužim proizvođače i predimenzioniranje čeljusti...čemu 6, 8, 10 klipova na hatchbacku kada će to isto dobro odraditi i prava, kvalitetna 4-klipna čeljust.

 

Kad sam uzimao Stoptech za sebe, Fićo me je pitao zašto nemaju 6-piston kit za S3. Njihov odgovor je bio zato što nema potrebe. 6-piston je veća masa, narušavanje balansa i sve to zajedno treba uzeti u obzir kod BBK. Ne samo kočenje nego i sve ostalo šta dolazi u paketu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...