Jump to content

CitiuS per4manceCHIPtuning - JAPAN tuning


CitiuS

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ja sa stajališta gledatelja mogu reć da je hic recimo prije godinu dana imal malih problema s izražavanjem, dok je sad suprotno, čovjek je pristojan i sve, a svi drugi ga jebu :lol: oladite i dajte da mi amateri naučimo nešt, već mi dost tog kurchenja, ja gledam korisne informacije, a vi ko ima većeg

Link to comment
Share on other sites

dajte ljudi čovik je predstavia svoju firmu i ponudia ekipi to šta je ponudia.

pa daj imajte obzira prema čoviku. čoviku je to posao i od toga živi.

 

sve ne vezano za Citiusov proizvod tribalo bi izbrisat.

 

u ovom threadu je previše znanja i korinsih stvari da bi bile obrisane

 

a topic ce biti splitan...tako da ce rasprava tamo otici

Link to comment
Share on other sites

Fora je u tome da su ograniceni snagom(ako se dobro sjecam). I da bi auto cim bolje ubrzavao radi se da auto npr ima 300konja na 5000rpm i na 8000rpm. Normalno na 8000rpm ima dosta manji moment. I onda je svejdnost dali si na 5000rpm ili 7000rpm auto isto ubrzava(ako pritom su razliciti omjeri prenosa, tj brzina je ista).

Da nema ogranicenje snage pustili bi vjerovatno liearan moment do blokade.

Link to comment
Share on other sites

ja nisam nista pisao, tako da se uhvatis stelanja amortizera kosilice, dok ti svabo radi motor i elektroniku.

 

ja,ja,

 

al posto ja znam da tebe pati WTCC motor, i da bi ti to htjeo raditi,

 

ja cu biti dobar i ne zaleci truda,vremena i novaca ,prepustiti to svom dugogodisnjem prijatelju Hic-u da mi ga naturpija, pa da imamo najjacu kosilicu na amortizerima :) , :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Fora je u tome da su ograniceni snagom(ako se dobro sjecam). I da bi auto cim bolje ubrzavao radi se da auto npr ima 300konja na 5000rpm i na 8000rpm. Normalno na 8000rpm ima dosta manji moment. I onda je svejdnost dali si na 5000rpm ili 7000rpm auto isto ubrzava(ako pritom su razliciti omjeri prenosa, tj brzina je ista).

Da nema ogranicenje snage pustili bi vjerovatno liearan moment do blokade.

 

OK. Sad mi je jasno.. Znači ipak je bolje konst moment, pa snaga raste... ;)

Link to comment
Share on other sites

Danas smo radili Octaviu vRS 2.0 TFSI 200KS.

Auto je vec bio "chipan", ali vlasnik nije bio zadovoljan kako ide. Sad smo ga mi remapirali i auto ..... necu pricat. Javit ce se vlasnik pa neka prenese svoje dojmove.

 

Jucer smo radili A4 2.0TFSI Quattro 200KS. Isao je na mjerenje prije mapiranja i pokazao je 189KS i 258Nm. Malo premalo, ali sta je tu je. Nakon mapiranja auto ide OSJETNO jace, bolje, brze. Nema usporedbe. Jos 500km i dyno pa cemo vidjeti gdje smo otprilike. Samo na njemu je mozda neispravan small diverter, pa ce to trebati pogledati.

 

lp

Link to comment
Share on other sites

Danas smo radili Octaviu vRS 2.0 TFSI 200KS.

Auto je vec bio "chipan", ali vlasnik nije bio zadovoljan kako ide. Sad smo ga mi remapirali i auto ..... necu pricat. Javit ce se vlasnik pa neka prenese svoje dojmove.

 

 

 

 

 

U danasnje vrijeme se svasta zove "čipanje" pa tako i to prijasnje. Dođes, dobijes čip sa police od nekog miksera i kaze ti, evo čipan je, tako da to bas i nije mjerodavno proslo čipanje na tom autu. Hocu rec da mi je to glupo kad ti neko na takav način čipa pa kaze ajd pa vidi, ak ti je sporo, dođi pa cemo jos. Bezveze...

Link to comment
Share on other sites

.....a pod boj 2, nebi trebao omalozavat prijasnje čipanje, ipak je to radio tvoj dugogodisnji frend.. ;)

 

Oprosti, nisam nikoga omalovazavao i lijepo te molim da ne provociras s time, jer to nije tema ovog topica. Ako te nesto zanima mozemo na PM.

Link to comment
Share on other sites

Danas smo radili Octaviu vRS 2.0 TFSI 200KS.

Auto je vec bio "chipan", ali vlasnik nije bio zadovoljan kako ide. Sad smo ga mi remapirali i auto ..... necu pricat. Javit ce se vlasnik pa neka prenese svoje dojmove.

 

Jucer smo radili A4 2.0TFSI Quattro 200KS. Isao je na mjerenje prije mapiranja i pokazao je 189KS i 258Nm. Malo premalo, ali sta je tu je. Nakon mapiranja auto ide OSJETNO jace, bolje, brze. Nema usporedbe. Jos 500km i dyno pa cemo vidjeti gdje smo otprilike. Samo na njemu je mozda neispravan small diverter, pa ce to trebati pogledati.

 

lp

 

 

I ti takav auto sa manjkom konja mapiraš???

Nebi se htjeo mješat u tvoj poso jer neznam sigurno ni 1% što ti znaš samo se sjećam da kad sam išo poslje ajmo to nazvat"neuspješnog chipanj" Tibora na remapiranje svog auticha da smo prvo mjerili snagu auta na valjcima....nakog završenog mjerenja valjci su pokazali 143ks(radi se o Astri 1.9cdti,ispuh+panel filter,serijala 150ks).

Kad je to vidio gospodin:) koji mi je radio auto reko je da dođem bar na onih seriskih 150ks i da možemo onda pocet radit!!!

Bio sam lud,krivio sam valjke,njega i sve ostale oko sebe:drink::drink::drink:

Kad sam se vratio doma palo mi na pamet da odem u servis da mi stave novi softwer auto je krenuo ko blesav!!!

Odem opet na valjke i izmjerim 162ks:doh::doh: pita me šta sam napravio,ja mu kažem...nije mogo vjerovat!!!

Kako je kod sebe nakon napravljenog posla memoriro te dvije mape bio je znatiželjen pa je išo malo njuškat!!!

Ondaj faking jebeni Tibor mi je namjerno kad vraćanja stare mape(koja nije bila bdw. ni moja nego neka iz 2006god.)smanjio dotok goriva!!!

 

Uglavnom kaliko sam naućio od tog Gospodina i vidio svojim oćina....da netreba radit autiche koji nemaju ni serijski prebližnju konjažu!!!

Pozdrav:notworthy:

Link to comment
Share on other sites

mozda je neka tolerancija u igri pa ne mora pokazat tocno toliko koliko pise u knjizici jer vjerojatno tvornica daje toleranciju 10 % ili vise ili manje

 

 

 

Jesi ti to komentiro moj post ili???

Tolerancija???Ma kakva Isusova tolerancija debilus mi je namjerno pri vracanju originalne mape smanjio dotok goriva i to fest......vidio po diagramima 1/1!!!:doh::doh::doh:

Link to comment
Share on other sites

BRAVO, HIC ,BRAVO napokon dobar odgovor,a kljucni naglasak na ovo GLEDAM

 

vis ja SUDJELUJEM u utrci WTCC-a i to SAM, ja , sam,nitko me ne drzi za ruku, samostalno stojim na zidu,kuzis, ....:lol::lol::lol: i najgore vicem vozacu, gas,kocnica,lijevo,desno ..... a posto tamo samo dececi voze onda mora slusati

 

znaci HIC kad budes u WRC-momcadi onda smo RAVNOPRAVNI - do tada :lol::lol::lol::lol:... nemas pravo glasa vise :lol::lol:,

 

probaj ti u Beckim djecacima,tam primaju ove koji jos nisu u pubertetu :lol::lol: a imaju glas :lol:

 

 

jaoo.. OWNED :lol: svaka čast dominik :punk:

Link to comment
Share on other sites

cudo da ti ne vozis, nego onaj "nesposobni" colak, a da imas dobar glas, to je neupitno, kad se preko polja cuje u trkaci auto, KOCI,GAS,LIJEVO, DESNO i sl...mislim da bi ti tog colaka trebao strpat u kuhinju da kuha kavu umjesto tebe :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...