Jump to content

CitiuS per4manceCHIPtuning - JAPAN tuning


CitiuS

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

vjerovatno je...jer on jedini valjda ima plin u tome...:D

 

nego citius kako si rjesio onih 3 mape kaj covjek vec serijski ima na autu? koliko znam na 1 mapi vozi na plin i nekih 160 konja, na drugoj mapi je na benzin i 250 konja ( nisam siguran ), dok na najjacoj mapi ima 300 okruglo...jesi mu ti sve 3 mape podigao,ili samo tu zadnju najjacu?:)

Link to comment
Share on other sites

eto vidio juce u akciji chipani clio 197....

ide bolje neg prije, to je vidljivo i slijepcu....

bumo vidli nakon par 100km koliko ce to biti bolje...

a onda nakon par k km bu kaj riklo makar nema valjda kaj

 

hebeno... to je onaj clio od tvog frenda? koliko to bolje ide, kako vuce u srednjim okretajima? sad pitam malo previse, ali ima mozda dyno prije i poslije? ili ce ici na dyno sad?

Link to comment
Share on other sites

hebeno... to je onaj clio od tvog frenda? koliko to bolje ide, kako vuce u srednjim okretajima? sad pitam malo previse, ali ima mozda dyno prije i poslije? ili ce ici na dyno sad?

 

clio je od frenda, ali ne od onog na kojeg ti mislis :)

ovo je od decka kaj je uredno bio na njuzima i na reno forumu je a ide i po mitinzima.....

ide nes bolje neg prije, treba pricekat par sto km pa da se vidi tocno......

s autom s kojim je prije bio isti sad bjezi za duljinu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

S obzirom na proser i način prosera, nije ni čudno da ti se zaprijeti...:doh:

 

kak to mislis, znaci za tebe je prihvatljivo nekome prijetiti za proser i nacin

prosera unatoc tome sto prijetnje spadaju pod Kazneni zakon clanak 129

 

Članak 129.

 

(1) Tko drugome ozbiljno prijeti kakvim zlom da bi ga ustrašio ili uznemirio,

 

kaznit će se novčanom kaznom do stopedeset dnevnih dohodaka ili kaznom zatvora do šest mjeseci.

 

(2) Tko drugome ozbiljno prijeti da će njega ili njemu blisku osobu usmrtiti, teško tjelesno ozlijediti, oteti ili oduzeti slobodu, ili joj nanijeti zlo podmetanjem požara, eksplozijom, ionizirajućim zračenjem ili drugim opasnim sredstvom, ili joj uništiti društveni položaj ili materijalni opstanak,

 

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine.

Link to comment
Share on other sites

evo da i ja napisem pokoju, sad kad me vec herr Mirtlo prozvao...

 

mislim da je kljucan smajlic na kraju njegovog posta... a i Brkix koji je vozio taj PUG 306 gti je rekao kolko smo bili naprijed (njegov kompa bio samnom u autu)..

 

Auto inace sad ide jos i bolje a obzirom da si Mirtl i na Renault forumu, tam sve procitaj :)

 

I ako budes me i dalje vrijedjao, ubijem ti pesa po tvom izboru ;)

Link to comment
Share on other sites

evo da i ja napisem pokoju, sad kad me vec herr Mirtlo prozvao...

 

mislim da je kljucan smajlic na kraju njegovog posta... a i Brkix koji je vozio taj PUG 306 gti je rekao kolko smo bili naprijed (njegov kompa bio samnom u autu)..

 

Auto inace sad ide jos i bolje a obzirom da si Mirtl i na Renault forumu, tam sve procitaj :)

 

I ako budes me i dalje vrijedjao, ubijem ti pesa po tvom izboru ;)

 

haha ubij, ostane mi jedan :D

nis ja ne velim, auto je tad bio tek nachipan i vjerojatno sad ide bolje :D

Link to comment
Share on other sites

@Mirtl.. pa zato sam i rekao da sam izabereš, da te ne zbediram previse ak recimo izaberem onog kaj se sevi po Madjarskoj hehe

 

Inace, obzirom da nije napisano, s tim P 306 gti sam u 4 puta bio identican do 2 glave, vrata uz vrata. Tu istu vecer kad je auto remapiran, jos uvjek sa punim tankom 95-ice, vec sam ga dobio, ne sjecam se, 2 il 3 puta.

 

Eh da....znam, Brkix je imao debelog u autu i to ga je zeznulo eeeeeeeeeeeehehehehe

Link to comment
Share on other sites

evo da i ja napisem pokoju, sad kad me vec herr Mirtlo prozvao...

 

Auto inace sad ide jos i bolje a obzirom da si Mirtl i na Renault forumu, tam sve procitaj :)

 

Koliko bolje...to još moramo utvrditi (sutra utvrđujemo i razliku u težini između mog i tvog) pošto sam te počeo sustizati u 5toj (s Dubravkom u autu).

 

Provjeri gume - da ne bi bilo nismo znali :rofl:

 

Bilo bi interesantno da se staneš s Balevom ovih dana pošto te je naprao nekoliko puta sa Tiborovim čipom...sutra na Billi?

 

Baš me zanima razlika da vidim da li ima smisla prodavati dionice :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...