Jump to content

CitiuS per4manceCHIPtuning - JAPAN tuning


CitiuS

Recommended Posts

Koliko bolje...to još moramo utvrditi (sutra utvrđujemo i razliku u težini između mog i tvog) pošto sam te počeo sustizati u 5toj (s Dubravkom u autu).

 

Provjeri gume - da ne bi bilo nismo znali :rofl:

 

Bilo bi interesantno da se staneš s Balevom ovih dana pošto te je naprao nekoliko puta sa Tiborovim čipom...sutra na Billi?

 

Baš me zanima razlika da vidim da li ima smisla prodavati dionice :rofl:

 

Znas da nije relevantno zato kaj se Balev i Xman nisu stali prije cipanja...:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Znam, ali me interesira koliko sada ide brže/sporije od Baleva.

 

Da vidim da li je ovaj 2 remap pomogao.:cice:

 

P.S. Momak, nemoj da ti moram grillze popalit...:rofl:

 

E a da mi napravimo C/P sa renauta kaj se tice cipanja...LOL:rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

@Raptor - ovo kad sam napisao da "sad" ide i bolje je islo Mirtliću, on je vidio kako ide samo onaj dan kad je auto remapiran, pa sam zato rekao da sad ide i bolje a ne glede ove danasnje mape. Ne bumo se stajali sad dok to malo ne izvozim, bezveze da se opet pisu memoari, pa bu opet valja/ne valja. Ajmo pricekat da sve bude po PS-u pa cemo sve znat. Sutra vaganje kak smo i dogovorili

 

@Racer - nemoj da to kopipejstamo jer ce nas svi zamrzit, pa i ovi kaj voze iste krame ko i mi :)

Link to comment
Share on other sites

Citius daj neki info sto je sa Zadarskim Edition30 ,malo trokira i to a???? :haha:

 

Malo sam se raspitao, i auto navodno UOPĆE ne trokira, dapače ide puno bolje nego sa OCTovim remapom.

 

Opet ste se igrali pokvarenog telefona ili? :no2:

Link to comment
Share on other sites

Citius daj neki info sto je sa Zadarskim Edition30 ,malo trokira i to a???? :haha:

 

Htio bi samo prokomentirati ovaj post, a smatram se kompetentnim za to jer sam sa vlasnikom svaki dan i vozio sam se u autu nekoliko puta odkad je chip-an kod citiusa i stvarno auto ne trokira, dapače.. ide k'o metak... a sad, kolika je trajnost toga svega - u to ne ulazim. ;)

Link to comment
Share on other sites

iksmen i ekipa imate kakve dyno zapise prije/poslije čipanja?

 

 

Koliko znam nemaju jer nije ni bitno vlasniku (nece da ga da valjke-znan ja Beru i to mu je jako skupo), a koga zanima neka kupi 197 i mjeri prije i poslje cipanja...

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam nemaju jer nije ni bitno vlasniku (nece da ga da valjke-znan ja Beru i to mu je jako skupo), a koga zanima neka kupi 197 i mjeri prije i poslje cipanja...

 

hm...kaj sad to znaci, da sam cigan pa ne dam jos 300 kn da vidim kolko auto sad ima? :doh:

Link to comment
Share on other sites

iksmen i ekipa imate kakve dyno zapise prije/poslije čipanja?

 

jok, nemam prije a poslje za sad nemam jer mi auto i dalje ne radi kak spada, zbog vec gore navedenih razloga pa ne zelim jos otic, dok ne pocne disat punim plucima. Kad velim "ne radi kak spada", ne da imam problema, nego konkretno, sa drugim nacipanim idem dobro do kraja cetvrte a onda u petoj padnem.

Link to comment
Share on other sites

hm...kaj sad to znaci, da sam cigan pa ne dam jos 300 kn da vidim kolko auto sad ima? :doh:

 

Ispricavam se sto sam te uvrijedio ali nisam htio jer sam zakljucio da to ti nezelis i da si prezadovoljan postojecim stanjem.

 

IZVINI ako sam ti napravio nesto LOSE...;)

Link to comment
Share on other sites

Ispricavam se sto sam te uvrijedio ali nisam htio jer sam zakljucio da to ti nezelis i da si prezadovoljan postojecim stanjem.

 

IZVINI ako sam ti napravio nesto LOSE...;)

 

ma jok, kakva uvreda...samo mi je cudno da ti mislis da je meni PUNO dat 300 kn za valjke (il manje), pa ispadam maltene cigan il u najboljem slucaju - skrtica.

 

Nisam "prezadovoljan" stanjem al na tome se radi. Zadovoljan sam jer je auto vozljiviji al nikako nisam zadovoljan sto me Balev u petoj ubija.

 

I zato, dok god ne dodjem do zakljucka da je to to i da bolje nece ic, ne idem na valjke.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...