Jump to content

Formula 1 sezona 2011


Josey

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Paaaa recimo da je bila dobra trka. Gledao sam preko BBC streama i nije loše. Tu i tamo je buffalo al ok. Međutim, ono što me najviše razočaralo je bio kraj utrke i izjava Christiana Hornera. Naime, RB danas uopće nije imao Kers u autu. Što će tek biti u Maleziji :(

 

Inače, čestitke RB i Vettelu!

 

Alonso je još i dobro odvozio, šteta što nije bilo još par krugova. Massa, strašan vozač, strašan...

 

Forza Ferrari!!!

 

nisam bas u toku ove sezone za F1, kakav je kers? koliko konja i koliko sec? tj, da li su zadrzali onaj model kao prije par godina ili sada ima vise konja i duze dozvoljen?

Link to comment
Share on other sites

Promjena je što se KERS više ne zove tako nego se zove Drag Reduction System (DRS). Taj DRS stoji pokraj grafičkog brzinomjera na ekranu. Mislim da je i dalje u igri 80ks.

 

znam da su prve godine govorili da i nema neke pretjerane prednosti s tim kersom jer dodatna masa kroz vrijeme koristenja ponistava njegove dobitke, ali da ce dogodine (sto nije zazivjelo) dici snagu i nesto duze da ce trajat, te da ce ekipe koje ga nemaju debelo biti u minusu

Link to comment
Share on other sites

Promjena je što se KERS više ne zove tako nego se zove Drag Reduction System (DRS). Taj DRS stoji pokraj grafičkog brzinomjera na ekranu. Mislim da je i dalje u igri 80ks.

 

Malo si zabrijao :)

 

 

KERS je kers, sprema energiju kod kocenja, daje 80ks, moze se koristit nekih 6sek po krugu. A DRS je nes sasvim drugo, kao sto si i sam napisao drag reduction system. Kontroliranje straznjeg krila da bi se smanjio otpor zraka kod preticanja.

Link to comment
Share on other sites

Solidna utrka, Ferrari me lagano razočarao...o Massi ne treba ni pričati :doh:

 

Petrov je imao dobru strategiju i odvozio je sasvim dobru utrku.

 

Vettel bez greške!

 

Mercedes katastrofa...

 

Čekam Sepang, tamo bi Red Bull morao staviti KERS, jer je dosta velika ciljna ravnina!

Link to comment
Share on other sites

malo razocaravajuca utrka,s obzirom da u australiji uvjek bude ludnica,ali ajde,moglo je i gore. A vas koji gledate na RTLu pored toliko izbora stvarno ne razumijem,pa to je valjda daleko najgora opcija za gledanje F1,cak i ako vam je Njemacki jedini jezik koji razumjete

Link to comment
Share on other sites

malo razocaravajuca utrka,s obzirom da u australiji uvjek bude ludnica,ali ajde,moglo je i gore. A vas koji gledate na RTLu pored toliko izbora stvarno ne razumijem,pa to je valjda daleko najgora opcija za gledanje F1,cak i ako vam je Njemacki jedini jezik koji razumjete

 

ajd sa argumentirano reci zasto je to najgora moguca opcija?

 

pretpostavljam da ne znas njemacki pa valjda imas neko subjektivno misljenje stvoreno na predrasudama...

Link to comment
Share on other sites

Druge opcije nije bilo jer mi stream nije radio, a nemam max/bnet/ostale pi*darije.

 

Al zapravo dobro dodu reklame, na prvoj odes napravit 2-3 tost-a, na drugoj cedevitu, na trecoj na zahod, pa skocis do ducana, proseces cucke.

 

Zaboravih na Petrova, svaka mu čast...šteta kaj nema Kubice, bilo bi jos bolje

Link to comment
Share on other sites

Malo si zabrijao :)

 

 

KERS je kers, sprema energiju kod kocenja, daje 80ks, moze se koristit nekih 6sek po krugu. A DRS je nes sasvim drugo, kao sto si i sam napisao drag reduction system. Kontroliranje straznjeg krila da bi se smanjio otpor zraka kod preticanja.

 

Ahahahahaha, gle fakat. Moja greška. Hebiga ujutro sam gledao tu grafiku i vidim baterijicu i DRS. :D

 

Uglavnom NFS je zaživio u F1!!!:cool::drink:

Link to comment
Share on other sites

Druge opcije nije bilo jer mi stream nije radio, a nemam max/bnet/ostale pi*darije.

 

Al zapravo dobro dodu reklame, na prvoj odes napravit 2-3 tost-a, na drugoj cedevitu, na trecoj na zahod, pa skocis do ducana, proseces cucke.

 

Zaboravih na Petrova, svaka mu čast...šteta kaj nema Kubice, bilo bi jos bolje

 

petrova si zaboravio zbog tolikih reklama

 

na slo2 nije bilo lose, al komentator gori od novaka i blazicka zajedno

Link to comment
Share on other sites

malo razocaravajuca utrka,s obzirom da u australiji uvjek bude ludnica,ali ajde,moglo je i gore. A vas koji gledate na RTLu pored toliko izbora stvarno ne razumijem,pa to je valjda daleko najgora opcija za gledanje F1,cak i ako vam je Njemacki jedini jezik koji razumjete

 

Ja nerazumijem Njemački i imam max tv pretplatu ali nisam vidio na kojem još kanalu ima osim na 504,reci pod kojim sve kanalima ima?

Hvala

Link to comment
Share on other sites

petrova si zaboravio zbog tolikih reklama

 

na slo2 nije bilo lose, al komentator gori od novaka i blazicka zajedno

 

jesam to lijepo upozorio prije pocetka :lol::lol::lol:Vlado Kalember u extazi :lol::lol:

 

sad ce to Dijakovic sve rijesiti :), trebao bih srediti G-u da komentira jednu trku, ono da vidimo gdje bi lanos bio u toj konkurenciji, ipak su tamo pirelli gume :lol::lol::lol::lol:

Edited by Dominik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...