Jump to content

Formula 1 sezona 2011


Josey

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

kad je brown otisao iz ferarija njima su kola krenula nizbrdo...

svo vozacko umjece alonsa rastope...

uzas...

podjelit 100 - 200 otkaza u ferkanu i rjesit problem, a nakon toga bi mercedes mogao njihovim stopama.

 

malo dosadna trka, al ni priblizno dosadna ko proteklih sezona

 

edit:

eh da

masa kralj :bag:

Link to comment
Share on other sites

Ja "izletim" vec u 5. krugu.:lol:

Nema to vise veze s utrkivanjem.:no2:

 

Tak nekak i ja...i onda se ponekad znam probudit pred kraj, vidim poredak i izađem iz kuće (danas je Drahy bio zadužen za moj izlazak jer me probudio :D)...

 

MotoGP & Superbike - to su utrke. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

jao evo F1 hateri...

formula jedan unazad nekoliko godina to je bilo to...

sta ste se vi nitro razredjivaca napili?

 

Ova sezona je najzanimljivija sezona unazad 10 godina, a vjerojatno i vise...

 

inace alonso je ispucao 4 boxa do 40 kruga od 66, i prva dva boxa se jos uvjek drzao na prvom mjestu, kad je izasao na tvrdjim gumama samo je poceo padat...

na kraju je vozio krugove cca 3sec sporije od vetela i hamiltona

Edited by Josey
Link to comment
Share on other sites

jao evo F1 hateri...

formula jedan unazad nekoliko godina to je bilo to...

sta ste se vi nitro razredjivaca napili?

 

Ova sezona je najzanimljivija sezona unazad 10 godina, a vjerojatno i vise...

 

inace alonso je ispucao 4 boxa do 40 kruga od 66, i prva dva boxa se jos uvjek drzao na prvom mjestu, kad je izasao na tvrdjim gumama samo je poceo padat...

na kraju je vozio krugove cca 3sec sporije od vetela i hamiltona

 

 

Nikakvi hateri. Smijesan si, kao i uvijek.

Da si gledao formulu u vrijeme Sene, Prosta, Alesia i ekipe i kasnije Schumachera, shvatio bi sta znaci pojam utrkivanja i borbe na stazi.

Bolje i razredjivaca, nego onog sta ti pijes.

Link to comment
Share on other sites

Nikakvi hateri. Smijesan si, kao i uvijek.

Da si gledao formulu u vrijeme Sene, Prosta, Alesia i ekipe i kasnije Schumachera, shvatio bi sta znaci pojam utrkivanja i borbe na stazi.

Bolje i razredjivaca, nego onog sta ti pijes.

 

da imas pravo poceo sam gledat f1 bas ove sezone.

Inace pratim formulu od devedesete, tj od prije rata...

i onako kao klincu su mi bili super... (sta sam postajao stariji vise sam razumio sam sport i nacin kako formula radi)

gledao sam i onu utrku kad nas je nazalost napustio Sena (Boze zasto si uzeo krivog Senu), i odgovorno tvrdim da ni jedna sezona unazad zadnjih 10 godina a i vise nije bila zanimljiva kao ova!

NIJEDNA!

 

A sad ti izvuci statistiku pretjecanja po utrkama u zadnjih 10 god i dokazi mi da sam OPET smjesan...

Link to comment
Share on other sites

ja isto ne znam jel oni to tintu piju il kaj...

 

pa formula je baš zadnjih godina jebeno uzbudljiva.... sjetite te se načina na koji je Hamilton osvojio naslov u zadnjim metrima...

kako je raikkonen osvojio naslov iz prikrajka...

kako je prošle godine tri trke prije kraja 4 vozača bilo ravnopravno u borbi za naslov...

kako je prošle godine vettel osvojio naslov u zadnjoj trci...

 

 

tu se spominje šumaher... je , i to su bila super vremena, al meni, kao velikom obožavatelju lika i djela istog, je ova i prošla sezona u kojoj on puši naveliko doduše, kao sezona izvrsna... jesam veliki schumy fan, al meni je ovo daleko zanimljivije od 2002 kad je schumacher prošetao prvenstvom... mada se čini da će sada Vettel tako

Link to comment
Share on other sites

da imas pravo poceo sam gledat f1 bas ove sezone.

Inace pratim formulu od devedesete, tj od prije rata...

i onako kao klincu su mi bili super... (sta sam postajao stariji vise sam razumio sam sport i nacin kako formula radi)

gledao sam i onu utrku kad nas je nazalost napustio Sena (Boze zasto si uzeo krivog Senu), i odgovorno tvrdim da ni jedna sezona unazad zadnjih 10 godina a i vise nije bila zanimljiva kao ova!

NIJEDNA!

 

A sad ti izvuci statistiku pretjecanja po utrkama u zadnjih 10 god i dokazi mi da sam OPET smjesan...

 

Samo cu ti jednu recenicu napisati.

Pratim formulu puno vise nego ti imas godina. OK?

Link to comment
Share on other sites

Samo cu ti jednu recenicu napisati.

Pratim formulu puno vise nego ti imas godina. OK?

 

i ja tebi, dvje

1. kakve to veze ima?

2. i daj mi statisticke podaztke za zadnjih 10 sezona...

formula se u zadnje 3 sezone vraca na velika vrata... i ovaj pocetak sezone je jako obecavajuc

Link to comment
Share on other sites

i ja tebi, dvje

1. kakve to veze ima?

2. i daj mi statisticke podaztke za zadnjih 10 sezona...

formula se u zadnje 3 sezone vraca na velika vrata... i ovaj pocetak sezone je jako obecavajuc

 

 

Ja pricam o trkama koje sam gledao. Pocev od vremena Stewarta, Icxa, Fitipaldia, Hilla (Grahama), Regazzonia, Massa, Hunta, Petersona, Ceverta,............itd, i tvrdim da je prije formula bila daleko zanimljivija, i da su prije vozaci imali daleko veca muda.

A, o cemu ti pricas? S cim ti usporedjujes?

Sa statistickim podatcima?

Link to comment
Share on other sites

Ja volim razredjivac, ocito, jer meni je ovo dosadno. :)

 

Uostalom, sama cinjenica da HTV ne prenosi F1 nesto znaci. Vjerojatno nemaju dovoljno sponzora sto je vjerojatno posljedica manje/slabe gledanosti ili povece konzumacije razrjedjivaca u nasem drustvu. :D

Link to comment
Share on other sites

KIMI, jel ona trka sa Fangiom '53, ta je bila vrh vrhova jelda :rofl: :rofl:

 

Budi siguran da je .....za svoje vrijeme.

Samo o njoj nemogu sudit jer je nisam gledao.

 

Samo jedan podatak. Nije formula ali dovoljno govori o onom o cemu pricam

Sa svom mogucom tehnologijom, ni dan danas niko nije skinuo rekord Stefana Belofa na Nürburgringu (Nordschleife) iz 1983. godine.

Edited by KIMI_1.8T
Link to comment
Share on other sites

Ja volim razredjivac, ocito, jer meni je ovo dosadno. :)

 

Uostalom, sama cinjenica da HTV ne prenosi F1 nesto znaci. Vjerojatno nemaju dovoljno sponzora sto je vjerojatno posljedica manje/slabe gledanosti ili povece konzumacije razrjedjivaca u nasem drustvu. :D

 

Tom logikom mora da im je Liga prvaka neisplativa kad je prenose samo utorkom a srijedom novatv.

 

F1 HTVu NIKAD nije bila isplativa jer je on nije znao isplatit. I pazi mudrace, oni su još i slali komentatore na trke, a znali su da su u minusu sa F1.

To se moglo dok se imalo i trošilo ko grčka, a sad imaju preko pola milijarde duga poreznoj, skresali su sve programe ,otpustili sve honorarce itd itd. I naravno da se kresala F1 kad je veliki gubitaš , a u stvari se nikad nije pazilo da bude isplativa

 

Budi siguran da je .....za svoje vrijeme.

 

 

sve si reko ovime a da toga nisi ni svjestan

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...