Jump to content

Pumpa goriva 1.8T


Recommended Posts

Pozdrav,

 

Zamjenio bih svoju stock pumpu goriva za neku jaču pa mi treba preporuka. Htio bih staviti neku koja ide na mjesto originalnog uloška,znači da ne moram trgati onu plastiku okolo i da paše na elektro instalaciju,drop in tank pumpa. In line pumpa ne dolazi u obzir jer ne želim se s tim zajebavati :no2:

Da radi sa bar 250ks+ bez problema...

Škoda Octavia 1.8T AUQ, K03 sport.

 

Lp

Link to comment
Share on other sites

Nma pomoci sa pumpom kad su injektori premali. Mozes stavit tri pumpe i nece bit nis bolje.

 

 

tako je.. bez promjene injektora nema kruha.. pumpa ionako daje više tlaka a regulator ti određuje koliki će tlak biti u rail-u

Link to comment
Share on other sites

Bez vecih injektora neces imat vise goriva.

Jos jedna od opcija za pumpu je i OEM pumpa koja je na 1.8t 210/225hp (8L9 919 051 G).

 

S3 injektori (386cc@3bar) i serijska pumpa goriva sa std. regulatorom pritiska goriva pojacanim na 4 bara mogu provjereno do 346ks.

 

koliko znam audi s3 je dolazija sa 4 bara regulatorom
S3 225hp (BAM) ima regulator pritiska goriva s baznim pritiskom od 3 bara.
Link to comment
Share on other sites

Dečki hvala :notworthy:

 

Situacija je sljedeća; Imam plin ugrađen, već sam razmišljao da ugradim 386cc injektore,čak i 440cc al onda ne mogu plin namjestiti da radi kako treba jer se plinska mapa veže na benzinsku. Injection duty cycle se može namjestiti +-2% od benz mape , plinski injektori podržavaju do 180kW ali ako stavim veće benz injektore oni će se manje otvarati što znači da će se onda i plinski manje otvarati, tada nastaje sranje.

Jedino je rješenje da zamjenim 4 velika plinska injektora koja sad imam za 8 manjih. Tada dolazi u igru isparivač, nisam siguran da li bi to radilo kako treba a preskupo je da idem na blef ;)

Edited by Gonzaga
Link to comment
Share on other sites

Dečki hvala :notworthy:

 

Situacija je sljedeća; Imam plin ugrađen, već sam razmišljao da ugradim 386cc injektore,čak i 440cc al onda ne mogu plin namjestiti da radi kako treba jer se plinska mapa veže na benzinsku. Injection duty cycle se može namjestiti +-2% od benz mape , plinski injektori podržavaju do 180kW ali ako stavim veće benz injektore oni će se manje otvarati što znači da će se onda i plinski manje otvarati, tada nastaje sranje.

Jedino je rješenje da zamjenim 4 velika plinska injektora koja sad imam za 8 manjih. Tada dolazi u igru isparivač, nisam siguran da li bi to radilo kako treba a preskupo je da idem na blef ;)

 

8L0 919 051H

BTW, istu pumpu koriste i AUQ (180ks) i AMK (209ks) i BAM (225ks)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...