Jump to content

VN MONACO


Noci_jr

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

koji nadasve pametan komentar

 

bas je radi svoje krivice los zadnjih 5 utrka...daj se rani

 

Pa vozio je 5 kvalifikacija prije toga.

 

Hebote kao da je napravio neznam sto, pa zbog toga se i utrkuje, jednom osvoji pole i odmah im je svima pokazao kak se vozi.

 

Cestitke na dobro odvozenom krugu i nadam se da ce bit veliki faktor NAPOKON u utrci ove sezone, ali strah me njegove prve pobjede ove sezone koliko ce to strana hvalospjeva bit.

 

Sto ovi ostali koji su do tad pobjedivali smrde, a samo schumi im je svima pokazao?

Link to comment
Share on other sites

Pa vozio je 5 kvalifikacija prije toga.

 

Hebote kao da je napravio neznam sto, pa zbog toga se i utrkuje, jednom osvoji pole i odmah im je svima pokazao kak se vozi.

 

Cestitke na dobro odvozenom krugu i nadam se da ce bit veliki faktor NAPOKON u utrci ove sezone, ali strah me njegove prve pobjede ove sezone koliko ce to strana hvalospjeva bit.

 

Sto ovi ostali koji su do tad pobjedivali smrde, a samo schumi im je svima pokazao?

 

Da. Smrde, a karizma im je zakurac.

 

Sve ne znam koji je bezlicniji papak, od bijelog nigera, trulog buttona, cigana alonsa ili smrkavod vettela.

 

Sjetim se kako je senna opalio samar irvineu nakon trke i zaplacem za vremenima kad su muski nosili traperice, a ne ove pederske torbice preko ramena.

Link to comment
Share on other sites

skini si onda stare procesije ovaj, utrke s neta i uzivaj...

 

A stvarno je karizma Michaela bila za 10,ljudina kome je bilo bitno samo voziti,nikakve zakulisne igre ni slicno,cak je dopustao i zelio imati ravnopravne suvoace,sta ce takvoj vozacini vodonose i cijeli team da radi za njega...

 

 

 

Bilo kako bilo,cestitke Michaelu na kooonacno dobrom krugu,vidjet cemo tko su face sutra,kad ih bude trebalo odraditi maalo vise

Link to comment
Share on other sites

Schumi je bog za ove papke.

 

 

Potpis.

 

Kad i jedan od ovih "klinaca" sa 43 godine bude imao 7 naslova i još uvijek ovako vozio, onda možemo pričati da mu je neko ravan.

 

 

BTW

 

Earlier in the Monaco weekend, Michael Schumacher had told journalists that he would qualify fastest, start from sixth and win the race. So far, the German has successfully confirmed the opening part of his statement and now aims for victory on Sunday.
Edited by msporis
Link to comment
Share on other sites

Pratim F1 konstantno vec preko 25 godina. ;)

Jedini vozaci koju su me se u tom periodu stvarno dojmili su Senna i Schumacher, donekle Prost.

 

I, ne postoji "istinita" istina drugacija od ovog sta si napisao.

Oni kojima to ne vide, oni su najobicniji .................slijepci.

Link to comment
Share on other sites

zaplacem za vremenima kad su muski nosili traperice, a ne ove pederske torbice preko ramena.

 

ne razumem

 

LCvkx.jpg

 

inače nedamise ulazit u ove rasprave al kako majkemi da mi neki rejser pojasni ako može "donekle prost"

 

kako taj vozač spada u "donekle"

 

 

napisao bi zašto al neću jer ćete reć da sam morbidan i bezobrazan.....al znate svi zašto se o Prostu ne priča ko o Senni.

Link to comment
Share on other sites

ne razumem

 

LCvkx.jpg

 

inače nedamise ulazit u ove rasprave al kako majkemi da mi neki rejser pojasni ako može "donekle prost"

 

kako taj vozač spada u "donekle"

 

 

napisao bi zašto al neću jer ćete reć da sam morbidan i bezobrazan.....al znate svi zašto se o Prostu ne priča ko o Senni.

 

 

Evo, ja ne znam. Daj mi pojasni.

Link to comment
Share on other sites

Neču nedami se pojašnjavati, al ču reč ovo

 

 

Ako je ijedan sport egzaktan i mjerljiv - to je autosport. Košarka, nogomet itd...to je timski i može se uvijek neke parabole oko toga vuć. Ali autosport bome...imaš cestu, imaš stazu i štopericu. I ajde.

 

 

Sve dalje je neko romantiziranje, a u slučaju Senne romantiziranje je veliko jer je otišao na onaj tragičan način. Matematički, po ničemu (bitnom) nije ispred Prosta.

 

Ajde mi sad neko napiše kako je Senna "bio brži po kiši" ili tako neku legendanru devizu koju još nisam čuo. Možda ona "Senna je bio puno bolji vozač, jer je Prost vozio dosadno a Senna na granici"...a 95% ovog foruma je imalo 5 godina kad je Senna vozio...hahahah

 

 

Sad će krenut one "je bio sam mali al se dobro sjećam..."

 

lol

Link to comment
Share on other sites

ma Schumacher je jedan i jedini, najbolji vozac F1 svih vremena !!

 

i to da je godinama bio Stig u najgledanijoj/najboljoj/najskupljoj emisiji na svijetu-Top Gear isto dovoljno govori

 

malo mu zamjeram to kaj se vratio ali očito ti ostane u krvi i nemožeš protiv toga za mene je on jedan i jedini !!

Link to comment
Share on other sites

Schumi je bija stig samo kad je ferkana voza po njihovoj stazi..Inace Stig nije jedna osoba to su sve profesionalni vozaci..Schumi mi je onako ok..kimi karizma,odlicno vozi,hladan ko kurva kad je jebes,to je to car..Osvoji mjesto na postolju i na presici govori kako cestita svima dan majki u Svedskoj..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...