Jump to content

VCDS - VAG kodiranje - pitanja, upute, kabeli, softver


Recommended Posts

deinstaliraj sve

 

instaliraj vcds pa drivere pa ustekaj kabel pa zadaj mu da ocita ponovo drivera s lokacije di su driveri i onda napravi test,netreba ti auto za test kabla

 

uspori malo.. ovako, s kabelom sam dobio jedan mali cd, na kojem je file od 18 mb.. nema drugo ništa.. i on vjerojatno u tome ima drivere i sve ostalo, jer nema drugog fajla.. idem sad upalit lap i sve obrisat, pa javim kad to sve ponovno napravim što je..

Link to comment
Share on other sites

nećeš ništa postići sa brisanjem, moraš konfigurirati jebeni komunikacijski port bez obzira što je USB

To sam i ja rekao. I izgubio zivaca i zivaca s tim.

Sad sam nasao idealnu kombinaciju, imam stariji kabel, znaci do 2004 ako se ne varam, sve radi, samo port nastimam. Nikad sretniji. :D

Link to comment
Share on other sites

Imao isti problem... Nemoras deinstalirat... Nadji u device manageru taj kabel, nadji koji je com port i promjeni ga u npr.4. U vag comu odes options i test ali prije toga oznacis taj com 4. Meni je tak radilo. Iako cd koji sam ja dobio nije imao drivere pa sam ih nasao na netu pa ako ne uspijes mogu ti poslat svoje drivere....

Link to comment
Share on other sites

Uz svaki kabel ide njegova verzija SW-a. Dobio si instalacijski CD ili si skidao s Weba?

 

dobio sam instalacijski dc.. i s njim također nije radilo, pa sam skinuo noviju verziju sa weba, 11.11.4, na cd-u je zadnji broj 3.. idem sad sve obrisat pa ponovno..

 

btw- čekajte malo, previše info odjednom.. :D

 

na kabelu piše sljedeće..

 

HEX + CAN

Dual-K & CAN <-> USB

Interface for VCDS

Rev.B

 

sad, ocu sve obrisat pa ponovno, il?

Edited by Luky
Link to comment
Share on other sites

Imao isti problem... Nemoras deinstalirat... Nadji u device manageru taj kabel, nadji koji je com port i promjeni ga u npr.4. U vag comu odes options i test ali prije toga oznacis taj com 4. Meni je tak radilo. Iako cd koji sam ja dobio nije imao drivere pa sam ih nasao na netu pa ako ne uspijes mogu ti poslat svoje drivere....

Iskljuciti druge uredjaje koji koriste portove od 1 do 4. tipa wifi, bt i slicno. Mene je to isto zajebavalo.

Link to comment
Share on other sites

ako si se baš napenalio na brisanje onda izbriši sve u register-u jerbo je to k od posla ak brišeš samo preko uninstall-a

 

a jebi me sad.. ja kurac znam u registru obrisat..

 

prpoznao kabel, pod "Other devices".. Žuti uskličnik je pokraj "Ross-Tech HEX-USB", i kabel blica crveno..

 

što dalje? :D

Edited by Luky
Link to comment
Share on other sites

Imao isti problem... Nemoras deinstalirat... Nadji u device manageru taj kabel, nadji koji je com port i promjeni ga u npr.4. U vag comu odes options i test ali prije toga oznacis taj com 4. Meni je tak radilo. Iako cd koji sam ja dobio nije imao drivere pa sam ih nasao na netu pa ako ne uspijes mogu ti poslat svoje drivere....

 

ajd probaj poslat svoje drivere, jer mi ne prepoznaje normalno kabel..

 

antonijo.lukac@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

i to je to nikakvi com portovi niti ista ,tako sam svaki put instaliravao

Treba, ali ne na ovom lukijevom. Na starijim varijantama treba nariktati com portove, imam ja takav. I ti obicno koriste vag-com - stariju inacicu vcdsa i nemaju neke napredne funkcije, rade na autima do cca 2004-2005.

Link to comment
Share on other sites

  • Branx pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...