Jump to content

VCDS - VAG kodiranje - pitanja, upute, kabeli, softver


Recommended Posts

Meni na desetki rade i stare verzije, a net svakako gasim. Caka je samo prije svake upotrebe pobrisat conf file iz foldera di je instaliran vag com. Radi bolje nego ikad, ne treba vise ni virtualka ni xp.

 

Ajde, odlično, učinkovitije nego instalirati program svaki puta

Link to comment
Share on other sites

ne radi ona fora da samo ugasis updejtove u vcds-u kao na win7?

 

Čini mi se da se driveri ipak updateaju sami..evo meni je crko kabal kod lege na win7 čak mislim, nisam siguran, a svi mi pazimo da ugasimo net kad vagcomiramo...

Link to comment
Share on other sites

samo cu vam reci da s starim verzijama na novim autima mozete napraviti dosta problema...npr kod seata...aktivirate zatvaranje retrovizra na zakljucavanju i kasnije skuzis da nemas postavke vise za subwoofer...zasto? stari VCDS...(nije kod mene slucaj bio al vidim na seat forumu(DE))

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

jel ovaj ok za kupiti, ili ima nesto da radi jednako a da je jeftinije?    ovi se kunu da su original, da je sve drugo fejk, a meni to onda vuce da je i ovo fejk  :D

 

http://www.totalcardiagnostics.com/shop/vagcom-rosstech-vcds 

 

treba mi za moj 2004 A6, nemam pojma kakva je software gore, niti da li ima canbus ili ne, ocu si pogasiti pistanje zxa vrata, otkljucavanje, tako neke sitnice.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako slucajno nađes molim te javi mi, hvala



Ja sam uzimao od lika iz splita, ima hrpu dijagnostika za aute na njuskalu.

100€ kabl + software


Nije mi se dalo eksperimentirati sa jeftinijim da se ne skuri sam kabl unutra, + na ovom mom mozes bit i na internetu pa nemoram ni na to paziti


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

jel ovaj ok za kupiti, ili ima nesto da radi jednako a da je jeftinije?    ovi se kunu da su original, da je sve drugo fejk, a meni to onda vuce da je i ovo fejk 
 
http://www.totalcardiagnostics.com/shop/vagcom-rosstech-vcds 
 
treba mi za moj 2004 A6, nemam pojma kakva je software gore, niti da li ima canbus ili ne, ocu si pogasiti pistanje zxa vrata, otkljucavanje, tako neke sitnice.
 
12.12 orginal loool, zadnja je 17.x verzija. a jel orginal budes vidio tak da skines novu verzijh sofwera sa rosstecha i instaliraj. ak ti zbrika kabl onda nije orginal

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Da malo dignem topic iz mrtvih...

Pitanje,  auto je imao aktivnu opciju Comfort Indicator (dakle dodirom rucice zmigavaca on 3 puta svoje odradi)...Naknadno je ukljucena opcija corner light (paljenje maglenki) i jos neke sitnice, no opcija sa zmigavcima vise ne radi?   Da li je moguce imati aktivne obje funkcije istovremeno?
Trenutno se corner light pali na okretanje volana i kada se da zmigavac, dok se na lagani dodir rucice nista ne dogadja...

Edited by Bushido
Link to comment
Share on other sites

  • Branx pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...