Jump to content

Pranje / poliranje / čišćenje auta - DIY


Recommended Posts

Ovisi kak se bruse , ovi su isli na suho 240 320 360 400 , pa na mokro 400 600 800 1000 1500

 

Fora je kaj focusovi imaju taj sloj zastite koji je kao kamen al popuca tak , i taj sloj di je citav di nije spucan je jbno tesko zgulit dolje , potrosio 6-7 papira 240 po faru da ode sve dolje

 

Na kraju polakirani bezbojnim ( normalan auto lak (ne sprej naravno))

Ljepsi su kad se polakira , dobe dubinu i sjaj bas jbni , i nece se ljustit tako lako , treba ipak stavit malo kvalitetniji lak

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, brba said:

Ovisi kak se bruse , ovi su isli na suho 240 320 360 400 , pa na mokro 400 600 800 1000 1500

Na kraju polakirani bezbojnim ( normalan auto lak (ne sprej naravno))
Ljepsi su kad se polakira , dobe dubinu i sjaj bas jbni , i nece se ljustit tako lako , treba ipak stavit malo kvalitetniji lak


Sent from my iPhone using Tapatalk

da ih ja posaljem postom i odradite koja lova ?

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da je pjena na praoni u Sv Ned jos bolja nego prije, kao da je punija, bolje se zadržava na autu. Nije bilo nikog iza mene pa sam mu bacio pjenu i udario spuzvom, oprao ga kak spada. Pjena mi se pogotovo svidja jer felge super opere.
e3fac2cf17ca232fe74c6a3dfa49060c.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Xman said:

Cini mi se da je pjena na praoni u Sv Ned jos bolja nego prije, kao da je punija, bolje se zadržava na autu. Nije bilo nikog iza mene pa sam mu bacio pjenu i udario spuzvom, oprao ga kak spada. Pjena mi se pogotovo svidja jer felge super opere.

 

To ti je tkz. aktivna pjena i dostupna je samo u tom zadnjem boxu (ukoliko ju još nisu instalirali u međuvremenu na još koji box).

 

Inače baš brutalna stvar, slažem se, samo problem jest da uvijek ima ekipe na tom zadnjem boxu pa teško dođeš na red.

Link to comment
Share on other sites

On 24. 09. 2017. at 4:14 PM, CooleR said:

Kratko pitanje.

Kad je najbolje koristit glinu? 

Odmah nakon pranja auta? Moze li obicna sapunica se koristit uz glinu?

 

Nakon pranja, može uz šampon za pranje

 

On 24. 09. 2017. at 4:14 PM, CooleR said:

Odmah nakon pranja auta? Moze li obicna sapunica se koristit uz glinu?

 

Ako imaš vosak na autu - Dodo Juice Supernatural Shampoo

Ako nemaš vosak - Meguiar's Hyper wash

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...