Jump to content

Preporuka HU,novo,polovno


doggy

Recommended Posts

Trazim si nekakav HU sa usb, izlazima za pojacalo, vremenskom korekcijom.

 

Kakva iskustva imate sa novim i starim HU? Sto traziti?

 

Ako sto znaci HU se spaja na 4ch pojacalo koje ce pogonit prednje zvucnike i sub.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ok, zanima me da li ima zvukovno razlike od alpinea, do alpinea. Ako vec kupujem uzeo bi radije nekakav vrh što se kvalitete reprodukcije tiće.

 

Rima: Ono je 9880 cini mi se? Recimo na njemu mi je zvuk bio najbolji sto sam imao do sada. Al sad bi zelio i vremensku korekciju, a on je nema.

Link to comment
Share on other sites

9853 ima isti HW kao 9855, osim displaya. I 2V preoute, za razliku od 9855 koji ima 4V.

Ne znam koji bi današnji modeli uopće bili usporedivi s njima...

 

Mogu slobodno i Pioneer P88RS II preporučiti...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio najzadovoljniji s 9855...

 

Imao sam i neke druge modele od Alpinea svojevremeno.

 

Pioneer p88rs II također skroz ok.

 

Al mislim da 55 nema usb, 9887 ima, to je kao "nasljednik" ako se ne varam, jedno vrijeme je bio top model.

 

9853 je isto skroz ok

Link to comment
Share on other sites

evo da se umisam,riknija mi je jvc kd-sh77r,gledam isto uzet nesto iz vrha ponude,moze i polovno,gledam po e-bay ima ovih jvc par komada ,a ima i alpina 988-nesto sa onim kujcem sta sam namista zvuk,procesor neki,vidim da novi modeli nemaju to build in,nego se kupuje posebno,nesto sa x-om,pa ako ima netko nesto za ponudit,nek napise

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao piomeera p77, alpinea 9855, 9835, jos jedan model iz novije serije ne sjecam se modela, svi su prodani samo mi 9855 ostao, kupio sam ga novog, pa ga dao pod racun decku kojem je stajao u ormaru za 9835, odkupio ga natrag na kraju i ostaje kod mene dok ne krepa.

Ima i sentimentalnu vrijednost sad vec :)

Zvuk jako slican kao na hvaljenoj 35-ici, al mi je nekako drazi, tako da preporuka na 9855 ako ga nades gdje

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj si Alpine 178BT, ima sve što poželiš,

 

kao i stari Alpinci + BT, app za mob, TC, USB, itd...

 

IMO stare alpince cijene gro, dosta koštaju, može prdnuti kad god.

 

Ja sam bio u situaciji kao i ti, novo je novo... Ovi stariji Alpinci kaj se spominju su min 5 pa do 10 god stari...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao piomeera p77, alpinea 9855, 9835, jos jedan model iz novije serije ne sjecam se modela, svi su prodani samo mi 9855 ostao, kupio sam ga novog, pa ga dao pod racun decku kojem je stajao u ormaru za 9835, odkupio ga natrag na kraju i ostaje kod mene dok ne krepa.

Ima i sentimentalnu vrijednost sad vec :)

Zvuk jako slican kao na hvaljenoj 35-ici, al mi je nekako drazi, tako da preporuka na 9855 ako ga nades gdje

ma tako i ja kupio 2002 jvc i bas sam se zaljubio u njega,otisao mi flat kabel koji veze plocicu i kuciste,isao sam nesto drljati i na kraju ga zafrka,nije bas nepopravljivo,ali kad sam vidio iste na e-bay za 20-tak eura,odlucio se pronaci ili istog samo 99 ili model posli,vrlo slican,ili alpinu,budem jos vidio,ipak 12 godina je proslo,moralo je sve to otici stepenicu vise

Link to comment
Share on other sites

vise je losija izdrada,i sparanje na svemu sto se moze. nema vise motorizirane plocice, tipke su nekvalitetnije (govorim za 9887, sa 178 se nisam bas uspio poigrat), displayevi losiji i manji,nema daljinskog, i jos hrpu sitnica..

 

Logicna je stvar da kad headunit vise ne kosta 5400kn mpc (9835ica), vec 3 puta manje, da se pri izradi dosta vise spara

Edited by Robertino
Link to comment
Share on other sites

vise je losija izdrada,i sparanje na svemu sto se moze. nema vise motorizirane plocice, tipke su nekvalitetnije (govorim za 9887, sa 178 se nisam bas uspio poigrat), displayevi losiji i manji,nema daljinskog, i jos hrpu sitnica..

 

Logicna je stvar da kad headunit vise ne kosta 5400kn mpc (9835ica), vec 3 puta manje, da se pri izradi dosta vise spara

nema vise motorica,ono bzzzz, ipak onda bolje uzeti i jeftinije je neku old school igracku,sa alu plocicom i motoricem,nesto ovako

http://www.ebay.de/itm/Autoradio-JVC-KD-SH909RB-/111310121510?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item19ea99aa26

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...