Jump to content

cipanje Skode


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

stavlja ali desi se neki problem uvijek..ali uvijek...nemam nista osobono protiv njega ali...tamo kod njega nije nesto u redu...frend je odvezao kod njega na kao chip..platio mu uredno sve do zadnje kune...auto kod njega bio 3 god....i 3 motora samo promjemili od tada.!!!..sorry na ot...nek se makne ak smeta...

Link to comment
Share on other sites

Sto sad hocete rec da elmin ne stavlja revo mapu u aute??

 

Ovo si se dobro izrazio, stavlja genericke mape nutra, ne mapira(jer se prije pisalo da mapira). Znaci ako je auto stock ili vrlo malo preinaka to ce biti uredu, ali ako nesto pode po zlu ili auto ima neku nestandardnu preinaku ne gine put dok pravog revo distributera koji moze mapirati.

Link to comment
Share on other sites

stavlja ali desi se neki problem uvijek..ali uvijek...nemam nista osobono protiv njega ali...tamo kod njega nije nesto u redu...frend je odvezao kod njega na kao chip..platio mu uredno sve do zadnje kune...auto kod njega bio 3 god....i 3 motora samo promjemili od tada.!!!..sorry na ot...nek se makne ak smeta...

 

Stavio je revo mapu ili?

Link to comment
Share on other sites

Cudi me da znas sto ja znam :).

 

 

Pa jel znas?

 

Sto se tice onoga da mapira elmin, on ne mapira.. nebi prodavao revo software da on sam sve mapira.. on samo doradi mapu po dijelovima koji su na autu.. isto kao hrvoje od sedoxa..

sto je kod tebe neko ozbiljno mapiranje? Pa auti svi na revu idu jebeno, govorim za tfsi..

Mislav sa 6 gti je imao drugi turbo i pumpu i savrseno je radio auto..

Osim ako ti mislis da neke sklepance sa turbinom od Mercedes Actrosa pa da to revo slozi, vjerojatno bi trebali se malo bolje pozabavit.. :D

Edited by Luky
Link to comment
Share on other sites

bolje i rec da ne zna nego da nekome a i sebi napravi nepotrebnu štetu....jbg

 

Ja iskreno nisam bas cuo tako nekih problema sa revo.. svi auti koje znam na revu jure jako..

Ja bi se kladio da isti auto sa revo i nekom drugom mapom ce uvijek ic bolje na revo..

 

Neda mi se i to raditi, ali mogu.

 

Da znas, radio bi i to je to.. Ti si za Vems i toga se drzi.. bez uvrede al tako je..

Edited by Luky
Link to comment
Share on other sites

 

Da znas, radio bi i to je to.. Ti si za Vems i toga se drzi.. bez uvrede al tako je..

 

Previse vremena mi treba za jedan auto da se to napravi kako treba, a ljudi to nisu spremni bas platiti kada ove genericke mape rade ok. Eventvlano bi radi neke s puno preinaka gdje te genericke mape ne rade dobro.

A napairao sam se raznih elektronika, i sa i oem.

Link to comment
Share on other sites

Pa jel znas?

 

Sto se tice onoga da mapira elmin, on ne mapira.. nebi prodavao revo software da on sam sve mapira.. on samo doradi mapu po dijelovima koji su na autu.. isto kao hrvoje od sedoxa..

sto je kod tebe neko ozbiljno mapiranje? Pa auti svi na revu idu jebeno, govorim za tfsi..

Mislav sa 6 gti je imao drugi turbo i pumpu i savrseno je radio auto..

Osim ako ti mislis da neke sklepance sa turbinom od Mercedes Actrosa pa da to revo slozi, vjerojatno bi trebali se malo bolje pozabavit.. :D

 

lol, znači većina obični očitavači i učitavači mapa, takvi se nebi trebali ni nazivat tunerima,

još sigurno ima i salve uređaj pa ni da hoće nemože pogledat šta su ovi napravili jel mapa kriptirana dolazi do njega

i može ju upisat u nekom kraćem vremenskom intervalu tak da ju nebi mogo iskoristi za isti takav ecu

Link to comment
Share on other sites

Previse vremena mi treba za jedan auto da se to napravi kako treba, a ljudi to nisu spremni bas platiti kada ove genericke mape rade ok. Eventvlano bi radi neke s puno preinaka gdje te genericke mape ne rade dobro.

A napairao sam se raznih elektronika, i sa i oem.

 

Kako se matjazu isplati mapirat tfsi za 350 eur? Kolko on vremena gubi?

 

Killercivic: to je vjerojatno tako.. i za balkance bolje da je, jer da nije bilo bi revo mapa po 100 eur gdje hoces..

Edited by Luky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...