Jump to content

cipanje Skode


Recommended Posts

I onda se s tvojim autom zabije u stup ? Kaj bi u tom slucaju moro auto skolu upisat da nauci vozit ili ?

 

Pa rijeseno je na kraju.. :D

Al lovu unaprijed ni kurvi vise ne dajes.. :D

 

Turina imas u sloveniji Revo.. ja cu ic kod elmina..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Takav je, ne prica puno dok radi.

Definitivno je jedan od najboljih tunera u europi i jako je korektan.

Moji auti idu samo kod njega.

 

Moj glas ide njemu ili Hicu da imam neki Subaru.

Neznam dali Hic radi dizele ako radi evo ako nista blize je ekipi iz Zg.

Link to comment
Share on other sites

Taj tdi 110 ti ide na nekih 175 ks,jer je to ustvari TDI 140 sa smanjenim tlakom.....dakle kad ga stavi na 140 nije ga nimalo opteretio jer takav dolazi tvornički u drugim modelima....ja bi ga na 175 stavio odmah :)

 

Također preporuka Sedox - Hrvoje....

 

Nebi rekao da je identican u yeti.

 

Kolko vidim je.

Link to comment
Share on other sites

Koji je kriterij da se kaže da je motor isti?

 

Opet zapocinjes filozofiranje i kompliciranje. Znaci ISTI motor, turbo, ic, dize, sve. Ne vjerujem da ti moramo objasnjavati rijec ISTI. Daj procitaj kaj je Uros napisao, pa vidi kaj znaci isti motor.

 

Edit: Uros me prestigao.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Well I can only speak about the 140 to 170 difference. I'm told that the ecu is chipped differently, it has a different turbo and injectors so the salesman was close.

 

As for upgrading the different model DTUK do plugin boxes.

 

110PS to 140PS and torque 250Nm to 320Nm

140PS to 175PS and torque 320Nm to 390Nm

170PS to 210PS and torque 350Nm to 443Nm

 

I imaju neke sitne razlike ECU ovisno o godini, iskreno ne znam tocno. :)

110 konja dolazi sa 5brzina ovisno o trzistu, 140/170 sa 6brzina.

Ali ima toliko kombinacija da se to vise ne moze reci sa 100%. :)

 

Your Yeti 2.0 TDI 110 has a Bosch EDC17 Tri-core ECU which will require you to have the ECU removed and opened. That’s no problem, it’s easy but will be time-consuming, expensive and is not adjustable. Switching the ECU is not as simple as it may sound. Your engine immobiliser, keys and stereo etc are canbus driven and are encrypted with a unique ID which is programmed for security purposes to suit your exact vehicle only. Buying the replacement ECU in the first place will be expensive. You can have a replacement ECU reprogrammed to suit your, immobiliser, keys and stereo etc but this is costly and will leave you with an ECU unique to your vehicle when you sell your Yeti in the future.

Edited by Pekx
Link to comment
Share on other sites

110/140 razlike:

 

Utezi na radilici, getriba 5 vs 6 brzina.. 5 brzina puno bolja sto se omjera tice 1. 55 2. 95 3. 150 4. 205-210 5. 250+

 

3000 o/min 5. 184km/h

 

Dok je 6 brzina kraca getriba

 

110/140 do 2010. Godine se cipaju na istu snagu bez posljedica na motor

 

Da bi se od njih napravio stock 170ps trebaju dizne, visokotlacna pumpa, turbo i po zelji dpf od 170

Link to comment
Share on other sites

Radim ja dizele ako nije prevelika guzva. Ali necu ovako napamet, nego na valjcima.

 

obzirom da samo što nisam riješio ovo pitanje, daj mi reci za slijedeće molio bih?

 

2009 Mazda 6 2.2 92kW

 

ne moraš točno u ks/Nm, ali neki aproksimativ koliko se može očekivati i cijenu, može i na PM.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

obzirom da samo što nisam riješio ovo pitanje, daj mi reci za slijedeće molio bih?

 

2009 Mazda 6 2.2 92kW

 

ne moraš točno u ks/Nm, ali neki aproksimativ koliko se može očekivati i cijenu, može i na PM.. :thumbsup:

 

Po netu kazu da ide na 160HP. Nikad nisam radio taj motor pa neznam iz prve ruke.

Link to comment
Share on other sites

Opet zapocinjes filozofiranje i kompliciranje. Znaci ISTI motor, turbo, ic, dize, sve. Ne vjerujem da ti moramo objasnjavati rijec ISTI. Daj procitaj kaj je Uros napisao, pa vidi kaj znaci isti motor.

 

Edit: Uros me prestigao.

 

Kaj si nabrijan,lijepo pitam po kojim kriterijima se smatra da je motor isti.

Motor od 110 i 170 ks nisu isti kao ni onaj od 140 ks,imaju dosta zajedničkih dijelova no nisu ISTI.

To nije filozofiranje ni kompliciranje,to su činjenice.

Po tvom načinu razmišljanja i G V GTI i ED30 imaju ISTE motore ;)

Ti nisi mogao lijepo odgovoriti kao dečki?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...