Jump to content

cipanje Skode


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

RSR je meni napravio do sada 6 vozila i sva rade vrhunski.

Jedan ima preko 270 kkm od mape :)

 

Mene je matjaz nazivcirao kad mi g4 tdi nije htio dignut na vise od 155 ks, tj rekao je da ne ide auto na vise.. a kasnije decko stavili drugu mapu i auto isao puno bolje..

Znaci REVO je top i dalje?

Ne znam jer se premisljam gdje odvesti jedan TFSI :D

 

Ja bi TFSI samo. u revo.

Link to comment
Share on other sites

Mene je matjaz nazivcirao kad mi g4 tdi nije htio dignut na vise od 155 ks, tj rekao je da ne ide auto na vise.. a kasnije decko stavili drugu mapu i auto isao puno bolje..

 

 

Ja bi TFSI samo. u revo.

 

Najbitnij od svega je da radi a 10 ks gore dole, ja sam imao genricku mapu od superchipa i bila je katastrofa

Link to comment
Share on other sites

Mene je matjaz nazivcirao kad mi g4 tdi nije htio dignut na vise od 155 ks, tj rekao je da ne ide auto na vise.. a kasnije decko stavili drugu mapu i auto isao puno bolje..

 

 

Ja bi TFSI samo. u revo.

 

 

Da ti je dignuo auto na više od 155 ks i da se nešto rasulo da li bi mu se sjetio svih predaka?

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno je bio u bajnom stanju jer kad Matjaz odvrne odvrće do kraja :)

 

Pa sto pricas? Kako je kad sam ga prodao i ovaj stavio drugu mapu isao punoo bolje nego prije? Sve je bilo ispravno..

 

Za gti tdi znam da je bio.

 

Luky, da nisi ti chipao golfa na grobniku na rsr trackdayu?

 

Jesam, i nije bilo dobro, pa sam isao u sloveniju na valjke i nije vise od 155 ks izbacio.. matjaz je rekao da ne moze vise.. a ja sam bio rekao da ga odvrne.. a on kaze da nece preko 1.4 bara, kako da ne.. :D

 

Meni taj matjaz jednostavno nije sjeo, i ja sam bio kod njega 3 sata i jedva da je 3 recenice spojio..

Edited by Luky
Link to comment
Share on other sites

Zasto nitko ne spominje Revo....sta nije to najjjace za vag bilo do pred par mjeseci :D:P

 

Zato sto je Elmin lopov i prevarant

 

 

098 909 9039 ( nazovi me odmah ako ovo vidis cisto da ti preko telefona ovo isto porucim ne samo preko foruma )

Link to comment
Share on other sites

Uplatio sam mu novac za dijelove unaprijed ( Da priznajem da sam debil ) i te iste dijelove sam cekao preko godinu dana uz zavlacenje da ce doci "drugi tjedan" .

 

To si ozbiljna i odgovorna osoba nemoze dopustiti.

 

Jebiga, moras platit da naucis..

 

@ gonzo: slazem se da je dobar, ali mene je odbio s tim nekim stvarima..

Link to comment
Share on other sites

Uplatio sam mu novac za dijelove unaprijed ( Da priznajem da sam debil ) i te iste dijelove sam cekao preko godinu dana uz zavlacenje da ce doci "drugi tjedan" .

 

To si ozbiljna i odgovorna osoba nemoze dopustiti.

Pa sve zive je izjebo idiot

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...