Jump to content

cipanje Skode


Recommended Posts

Koliko je skup custom tuning? Kod matjaza je custom 350,400 il kolko vec eura, revo je 650-750 eur redovna cijena, za 500 se moze dobit..

Sto je vece 500 il 400?

 

Ti meni odradi custom tuning, i otic cu ma valjk izmjerit i po gps isprobat 100-200, 250 itd.. zatim cu staviti od reva mapu..

Ako se pokaze da je na tvojoj mapi sve bolje ja tebi placam koliko god kazes, u suprotnom ti meni platis revo mapu..

Prosto ko pasulj kako bi rekli..

 

posteno,da ne moze postenije,ajmo vidit cija majka crnu vunu prede

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Kakva djeca. On se prijeti advokatom za nešto sto je čuo od pokvarenog telefona. Ako hoće na forum neka se javi pa se onda dogovorite

 

Pa neki glupan mu nes nasrao i sad se on nasao uvrijedjen.. a mozda cak i znam tko mu je rekao.. al nebitno.. ;)

 

@mrle: muhica se oglusio na taj post.. ;)

Edited by Luky
Link to comment
Share on other sites

isuse koji debil, šta sad nesmiješ pričat da neko nevalja tj. čak nisi ni to reko nego da je manje ks, da neki prozivod nevalja, to je sloboda govora i pravo potrošača - dobar glas se daleko čuje, a loš još dalje stara narodna

ja bi ga tužio za prijetnje i uznemiravanje, e da a jesi dobio račun uredno izdan za to čipiranje

 

a druga stvar, odi sad i editiraj sve postove, to što je on spremio screenshotove ništa ne znači, evo ja dignem repliku cijelog foruma kod sebe na kompu i sfejkam šta god hoćete, to je dokaz koji si možeš nabit nakurac,

a druga stvar kako će dokazat da si to baš bio ti,

al mislim što je najgore to bi kod naše murije još prošlo

Edited by killercivic
Link to comment
Share on other sites

isuse koji debil, šta sad nesmiješ pričat da neko nevalja tj. čak nisi ni to reko nego da je manje ks, da neki prozivod nevalja, to je sloboda govora i pravo potrošača - dobar glas se daleko čuje, a loš još dalje stara narodna

ja bi ga tužio za prijetnje i uznemiravanje, e da a jesi dobio račun uredno izdan za to čipiranje

 

a druga stvar, odi sad i editiraj sve postove, to što je on spremio screenshotove ništa ne znači, evo ja dignem repliku cijelog foruma kod sebe na kompu i sfejkam šta god hoćete, to je dokaz koji si možeš nabit nakurac,

a druga stvar kako će dokazat da si to baš bio ti,

al mislim što je najgore to bi kod naše murije još prošlo

 

Ma to je meni smijesno u najmanju ruku. On se uvrijedio u najmanju ruku kao da sam rekao da nema pojma i da mu se auti raspadaju..

Ne dira me to previse, nego mi vise smeta ta babetina koja sere bezveze i prica drugacije nego sto upravo je..

Ja pretpostavljam tko je rekao.. Taj isti je tako jednom rekao za Cupru od decka iz Gs sto je prodavao da sam ja rekao da je losa, pa sam ja decku poslao screenshotove gdje se vidi da i nije bas tako.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma to je meni smijesno u najmanju ruku. On se uvrijedio u najmanju ruku kao da sam rekao da nema pojma i da mu se auti raspadaju..

Ne dira me to previse, nego mi vise smeta ta babetina koja sere bezveze i prica drugacije nego sto upravo je..

Ja pretpostavljam tko je rekao.. Taj isti je tako jednom rekao za Cupru od decka iz Gs sto je prodavao da sam ja rekao da je losa, pa sam ja decku poslao screenshotove gdje se vidi da i nije bas tako.. ;)

 

e sad, ne može obje stvari u najmanju ruku.. znači moraš se odlučit da li je to tebi smiješno ili se on uvrijedio, u možda mrvicu veću ruku :huh:

Link to comment
Share on other sites

eto da pitam ovdje lokalne cjunere :D

 

dakle frend ima skodu yeti 2.0 tdi 110 kobila

sad je on vidio na netu da ima citius neki chip box sta ga dize na 140 i tih 140 bi zelio (to mu dosta).

 

jel ima jos koji cjuner za preporucit ili mora ici kod citiusa. (znam da je sa citiusom bilo dosta drz nedaj od nekih membera). kakvo je stanje sad tamo? realno kaj moze sjebat sa tim boxom?

 

jel chipo frend ? :D

Link to comment
Share on other sites

Mene muci zbog cega je MarioS3 presao od matjaza u revo.. ja vjerujem da je ok, ali nekako sam vise na strani reva.. za jednu nijansu sam nekako sigurniji.. ali to sam samo ja..

Dobro Luky jesi ti pri sebi pa da mene spominješ Matjažu u kontekstu koji nema veze sa tvojim autom tj. trenutnim setupom? Ja sam otišao u REVO jer na GT3076R se nije moglo izvući više od 418ks sa stock injektorima, a oni su imali gotovu mapu za RS4 injektore, pa sam njima otišao da se ne jebem više sa trial & error pokušajima. Samo par firmi može složit TFSI na RS4 injektore, REVO, UNITECH i Grci. RSR tj. Matjaž je odličan tuner i kuži se u sve, ja samo više nisam htio eksperimentirati. Dok sam imao K04 auto je radio odlično i za to je RSR tuning bio dovoljan i dobar. Ispričaj se čovjeku tj. reci mu da nisi imao pojma u kojem setupu sam ja prešao u REVO. Bože me sačuvaj, mene upleteš u svoja iscrpna istraživanja o tuningu o kojem već vrapci na grani znaju gdje, kamo i kako.

Link to comment
Share on other sites

zasto bi se on ispricavao matjazu ? nije mi jasno ,ovaj ga je optuzio za nesto sto on nije napisao ,pa nije matjaz bog isus batina da mu treba lizat supak ,a s obzirom kako je nastupio ,sigurno nebi htio niti jedan auto da mi mapira jer vidim da ima stav ja sam bog drugi su glupi

Link to comment
Share on other sites

Ja samo ne želim da se mene upliće u tuning K04 kojeg radi već valjda 100 firmi diljem svijeta i piše javno na plotu kaj ti za 360ks treba. Možda Luky ne kuži da nije isto složit K04 na 360KS i GTxxxx na preko 420ks koji je limit stock injektora. Jedino APR diže 2.0 TFSI sa stock injektorima na preko 420ks, ne znam kako jer nisam tuner. Ostali koriste RS4 injektore.

 

A najsmješnije je da se u topicu pita za tuning 2.0 TDI motora za koji mapu možeš kupit u Konzumu :eek:

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

eto da pitam ovdje lokalne cjunere :D

 

dakle frend ima skodu yeti 2.0 tdi 110 kobila

sad je on vidio na netu da ima citius neki chip box sta ga dize na 140 i tih 140 bi zelio (to mu dosta).

 

jel ima jos koji cjuner za preporucit ili mora ici kod citiusa. (znam da je sa citiusom bilo dosta drz nedaj od nekih membera). kakvo je stanje sad tamo? realno kaj moze sjebat sa tim boxom?

 

za sve si ti kriv i tvoj frend... i skoda... i 2.0 tdi motor... :lol:

 

seeee bum vas tuzil.... :haha:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...