Jump to content

Zimske gume


Recommended Posts

kliko je pametno montirat 235 gumu na 7J? imam priliku uzet felge, ali su 7J sve drugo pase i oem audi felge su

 

Kakav J? Jot? To ne postoji kao mjerna jedinica, J je dosjed na felgu... Sirina je u inchima, dakle 7"... Idealno bi bilo 8", 7" ce biti malo razvuceno, ali moze se...

Link to comment
Share on other sites

Kada uspoređuješ onda usporedi dvije iste gume [bez P], poanta je da se nećeš "zajebati" ni sa 850,guma je odlična.

A 860 nema iznad 17",biti će 2017-te. Da imaš "socijalnu" dimenziju onda bi kao i ja vozio 860 :P

I 850 P je "ista" kao i 830P :cice:

Link to comment
Share on other sites

Te ja imam, 850p, na njih sam mislio cijelo vrijeme. Na hladnom ali suhom drži tako da ne provrtava kad sam ga jučer ubijao gas u pod u prvoj na izlasku iz serpentine, na mokrom drži da mi prije guzica klizne nego preko nosa, na snijegu sam jako malo za sad bio s ovim autom ali s amg sam se uspio popest po neočišćenom usponu do zgrade što uopće nisam očekivao da bi išlo...

Link to comment
Share on other sites

Dali ima netko od vas sa foruma ili netko od vasih firmu da uzmem preko njega?

 

Ako mu treba trosak preko firme,a razliku PDVa cemo podijelit,pojest,sta god. :)

Placam racun cashom.

 

Detalji na PM

Edited by drahic
Link to comment
Share on other sites

Dali ima netko od vas sa foruma ili netko od vasih firmu da uzmem preko njega?

 

Ako mu treba trosak preko firme,a razliku PDVa cemo podijelit,pojest,sta god. :)

Placam racun cashom.

 

Detalji na PM

 

E i da,kroz dan-dva bi narucio pa sto prije da se dogovorimo.

Link to comment
Share on other sites

Dali ima netko od vas sa foruma ili netko od vasih firmu da uzmem preko njega?

 

Ako mu treba trosak preko firme,a razliku PDVa cemo podijelit,pojest,sta god. :)

Placam racun cashom.

 

Detalji na PM

 

ne znam baš da će ti to igrati....jer 225/40/18 to baš na teretna i ne paše....a na osobna se pdv baš više i ne odbija :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...