Jump to content

Zimske gume


Recommended Posts

meni se desilo i govorim iz prve ruke

 

 

kakve veze sad imaju kamioni sa slabom bočnicom na niskoprofilnoj gumi koja završi na preteškoj felgi namjenjenoj za gumu tvrdu ko kamen ???

 

 

da si premontiral ikad ijedan kotač na šleperu il kombiju znal bi kaj je tvrda bočnica a kaj meka

 

Pa pukla je i meni, zanimljivo isto Dunlopica i to poluslick, a mislim da je brzina bila cak i veca... Mozda smo nesto pokupili, a mozda je u pitanju gumi-defekt...

 

Svaka guma ima indeks opterecenja i indeks brzine koji se mora postovati i to je to... Sve ostalo je jednostavno notorna glupost...

Link to comment
Share on other sites

Ma kroz jedno uho uslo, kroz drugo izaslo...samo koju oni spiku prodaju ljudima...

Nigdje ne pise da ne smijes stavit non rft gume, to sto dolaze iz tvornice je drugi par rukava... Njah...glupost

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

Glupost... Ali kako nam se drustvo sve vise pretvara u USA sprdacinu gdje svatko tuzi svakog radi pizd...ja, ne cudi me...

Link to comment
Share on other sites

Pa pukla je i meni, zanimljivo isto Dunlopica i to poluslick, a mislim da je brzina bila cak i veca... Mozda smo nesto pokupili

 

Pukla mi obična Michelin energy davno na 170/180 na prednjem lijevom kotaču me meganu, tad sam pokupil nekog vraga i jasno se to vidlo

 

Ovo se desilo na maloj brzini, posto si bile nove gume kupljene kod Lasica pregkedana je do zadnjeg milimetra i pustoš je bocnica sama od sebe, bez fizičkog oštećenja

 

 

Na auto je bila style 230 namjenjena za run flat gumu

 

Nebi se faking Vulkal ograđival potpisom da nije bilo vec takvih slučajeva

 

 

Meni svejedno, sam postoji ocito razlog za isto

Edited by 13DM
Link to comment
Share on other sites

Pukla mi obična Michelin energy davno na 170/180 na prednjem lijevom kotaču me meganu, tad sam pokupil nekog vraga i jasno se to vidlo

 

Ovo se desilo na maloj brzini, posto si bile nove gume kupljene kod Lasica pregkedana je do zadnjeg milimetra i pustoš je bocnica sama od sebe, bez fizičkog oštećenja

 

 

Na auto je bila style 230 namjenjena za run flat gumu

 

Nebi se faking Vulkal ograđival potpisom da nije bilo vec takvih slučajeva

 

 

Meni svejedno, sam postoji ocito razlog za isto

 

Gore si napisao da ti je Dunlopica pukla na 140 km/h... Kako to mislis namijenjena za RFT?

 

Ne mora gumi-defekt biti vidljiv da bi pukla... Kod mene isto nije nista bilo vidljivo, pa je pukla...

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

Kako to mislis namijenjena za RFT?

 

 

objašnjenje od ekipe kaj šarafe puno bmw-e bilo je tada

 

nisi ni prvi ni zadnji

 

mekana bočnica

felga je za run flat gumu, premekana bočnica i to ti je to

 

a oni očito da su imali tada takve povratne informacije

 

 

nije se neki balkanac u vulkalu sjetil za bezveze glumit splašenog amera i gurat papir za potpis

 

ljudi se ograđuju, valjda zbog tog

 

 

meni iskreno svejedno kakva je guma alsam imat to neugodno iskustvo

nedugo dok sam imal style 442 sumnjam da bi se na njima kaj moglo desit jer je bila poprilično lagana felga

Link to comment
Share on other sites

to su notorne gluposti, imas tvornickih felgi koje su teske i koje su lagane, pa nijedna nema upozorenje o tezini ili utjecaju na gumu. Pa jos k tome treba korisnik znati jel ta nova guma ima meksu ili tvrdju bocnicu.

 

ako je dosjed na felgi isti nema veze kakvu gumu gore stavljas ako ispunjava uvjete o nosivosti i indeksu brzine i naravno prikladnoj dimenziji.

 

sogor se vozi na rft i to je uzas, sad mora mijenjati gume i isto ce stavljati normalne. Nitko mu nista ne govori da ne smije.

Link to comment
Share on other sites

Postoje neke 'teze' da su neke OEM felge koje idu uz RFT gume napravljene sa debljim 'rubom' tj. profilom na koji guma nasjeda.

Iz razloga što je onda gotovo nemoguće da ti probušena guma 'sklizne' sa tog profila, pa samim time imaš u pravom smislu run flat funkciju :lol:

 

Ako koristiš obične gume na tim istim felgama, ništa se ne može dogoditi, niti takva felga može sjebati obične gume.

Link to comment
Share on other sites

objašnjenje od ekipe kaj šarafe puno bmw-e bilo je tada

 

nisi ni prvi ni zadnji

 

mekana bočnica

felga je za run flat gumu, premekana bočnica i to ti je to

 

a oni očito da su imali tada takve povratne informacije

 

 

nije se neki balkanac u vulkalu sjetil za bezveze glumit splašenog amera i gurat papir za potpis

 

ljudi se ograđuju, valjda zbog tog

 

 

meni iskreno svejedno kakva je guma alsam imat to neugodno iskustvo

nedugo dok sam imal style 442 sumnjam da bi se na njima kaj moglo desit jer je bila poprilično lagana felga

 

Kruzi informacija da je BMW imao felgu sa malo vecim dosjedom za RFT felge...

 

http://www.bmw.com/com/en/insights/technology/technology_guide/articles/run_flat_tyres.html

 

Citam sad na tirerack:

 

Many drivers are uncertain whether they can put non-run-flat tires on wheels that originally came with run-flat tires. The short answer: yes.

 

Run-flat tires and regular tires that are the same numeric size will have the same physical dimensions, and can fit properly on the same wheels. The only difference with run-flat wheels is they usually have an extra hump behind the bead seat. This hump would help keep the run-flat tire in its proper place on the wheel while driving without air pressure. It does not affect the performance or compatibility of the non-run-flat tire.

 

http://blog.tirerack.com/blog/bens-blog/can-you-put-non-run-flat-tires-on-run-flat-wheels

 

To bi bio deblji dosjed na felgu... A to je prema onome sto sam citao zahtijevala samo starija Bridgestone RFT guma... Sve ostale RFT gume idu na normalne felge (moguce i novije RFT Bridgestonke)...

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

Kruzi informacija da je BMW imao felgu sa malo vecim dosjedom za RFT felge...

 

 

očito da je taj veći dosjed na tim felgama sjebaval mekšu bočnicu kak je bio slučaj meni na tim dunlopicama

 

pa ljudi, zlu netrebalo napravili papir neka bude sve ziher po njih

Link to comment
Share on other sites

Dilema sto uzeti za swifta (185/60/15)

 

Sava Eskimo S3+

Fulda Kristall Montero 3

Hankook W452

 

savu sam imao i bio sam zadovoljan, pa je pitanje jel netko ima iskustva s druge dvije ili da se drzim provjerenog??

 

GY UG9 ili Conti TS860... Razlika izmedju recimo Save i ove dvije je cca. 100 kn po gumi... Po meni se definitivno isplati uzeti ove bolje gume...

Link to comment
Share on other sites

Nekad je onih par metara kraci put kocenja usteda od nekoliko tisuca kuna,a razlika u cijeni gume je sitna.

 

Pa kad mi netko kaze,sta,isti vrag je sve to,nova zimska su jedna i druga. Ok,nedaj Boze da imao ikad takvu situaciju.

 

Ja sam sa TS850P preeeezadovoljan. Jucer kako je i lisca bilo na cesti i kisa cijeli dan,apsolutno nikakvog proklizavanja,klizanja,u zavojima preko nosa i slicno. Naleti na lokve vode (aquaplaning) se minimalno osjete.

 

Nemam sta rec,prezadovoljan. ( 225/40/18)

Link to comment
Share on other sites

U 16" je razlika 240 kn po gumi sto je 960 kn po setu. Nije bas "mala" razlika.

 

I ja sam jucer imao jedno drama kocenje (nove Save S3) za obilaznici V.gorica-Zg jer je lik odlucio proc na crveno (ja sam bio na cca 100 km/h) i Zafira je citava. :D

 

OK, Contica je mrak guma, ali samo hocu rec da 960 kn nije mala razlika. Tamo gdje sam ja kupio gume S3 je bila 389, a TS860 je 629 kn.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

U 16" je razlika 240 kn po gumi sto je 960 kn po setu. Nije bas "mala" razlika.

 

I ja sam jucer imao jedno drama kocenje (nove Save S3) za obilaznici V.gorica-Zg jer je lik odlucio proc na crveno (ja sam bio na cca 100 km/h) i Zafira je citava. :D

 

OK, Contica je mrak guma, ali samo hocu rec da 960 kn nije mala razlika. Tamo gdje sam ja kupio gume S3 je bila 389, a TS860 je 629 kn.

 

istina, nije mala razlika ali te gume ionak mjenjas svake 4 ili vise godina, pa sad, 250 kn godisnje za fakat dobru gumu, to je nista.

 

Ja se sa svojima 850p doslovno vozim kao da je suho.

Link to comment
Share on other sites

istina, nije mala razlika ali te gume ionak mjenjas svake 4 ili vise godina, pa sad, 250 kn godisnje za fakat dobru gumu, to je nista.

 

Ja se sa svojima 850p doslovno vozim kao da je suho.

 

Slazem se sa svime. I fakat je odlicna Contica jer sam ju probao samo se osvrcem na "malu" razliku jer nekome mozda 960 kn nije malo. Evo, ja trenutno nisam imao da kupim Contice, pa sam uzeo S3.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...