Jump to content

Zimske gume


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Mene je TS850 iznenadila kako je dobra na mokrom....puno je udobnija od Bridgestona LM32 i tisa....danas isto na snjegu sve 5...

 

Ma za LM32 smo vec ustanovili da je... smece. Bar vecina nas...

 

Ja napravio evo sad malo manje od 2kkm na WRD4 i ne mogu je nahvalit. U svim uvjetima hebena. Samo jos da vidim kako ce se trosit i to je to...

Link to comment
Share on other sites

danas uzeo cetiri ContiWinterContact ts830p... nisam nikad vozio continental gume. sad su gore michelin pilot alpin pa3 koje sam imao zadnje dvije zime i pokazale su se fenomenalne, bar u mojoj dimenziji 225/40/18... budem vidio ovaj vikend prema splitu kako ce se ponasati continentalke. kazu testovi da je isto odlicna guma. cak i u ovoj dimenziji...

 

nije mi se ljetos dalo skidat michelinke i stavljat ljetne nokianke koje su dosle sa autom pa sam ih unistio :lol: :D

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

zato sto sam po prvi put u zivotu shvatio da nije sve u kupovini najnovijih guma i mijenjanja svake zime kao na OPC-u ha ha. ove michelin sam uzeo od lika koji ih je vozio na golfu gti, onako, bas lik sminka teska, vozene valjda samo do ducana i nazad, kupio ih 11/2013. kao nove bile doslovno a DOT kraj, pazi sad, 2009. i dvije zime ih vozio i apsolutno nikakve zamjerke, drzanje odusevljenje

 

pa sam sad nasao ove continentalke na njuskalu, kao nove su, DOT kraj 2012. a izvan zagreba su bile a cim su izvan zagreba, cijena pada sa kilometrazom udaljenosti. isto kao sto su mobiteli jeftiniji cim su dalje od ZG. a cijena bolesno niska. danas frajer dolazio u ZG, dogovorili se, dosao u radnju i donio. prosao sam povoljno samo tako :)

 

eto. cappysch? :P :lol:

 

.

Link to comment
Share on other sites

Nisu stari model, TS850 nemaju u svim dimenzijama i za sve aute, za manje aute je TS830 i TS830P

Ma zajebavam ja malo foxa :) Al TS850 od ove godine dolazi u 18 cola npr dok prosle godine je najjnoviji bio 830P

A za manje dimenzije od 15 necu tvrditi, sad se ne mogu sjetiti..

Edited by biciklist
Link to comment
Share on other sites

Ja idem kam hocu, kroz neocisceni snjeg sam se vozio dok ralice nisu prosle bez ikakvih problema, na parkingu od hotela sam sam pod rucnom pocistio sve :lol:

Ma nemam kaj rec, ni ne kuzim da su se uvjeti na cesti promjenili skoro :lol:

Gume su ts850

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...