Jump to content

Reparacija dizni


Recommended Posts

pa dobro, svi vozite prečipane dizele, a nikome nije rikla dizna pa ne znate tko ih radi? 2 opcije:

- svi voze vag, pa se ne smije znati

- samo ja imam renfault, pa sam jedini s tim problemom :lol:

 

btw, regulator je ok

Link to comment
Share on other sites

Meni je nedavno rečeno za Renault dci da su nove dizne neznatno skuplje od reparacije...nisam provjeravao...nova je (isto navodno) cca 500kn

 

Moze biti jer na e-bayu ih ima po 170 dolara. Znaci da bi mogle biti povoljne sa dobrim popustom.

Znam jedino da je meni za 1,9 PD motor jedna sa popustom bila 4888 kn :D

 

- - - Updated - - -

 

nije problem poslati poštom, ako je veća razlika u cijeni

drahic, imas link, mail, tel? :)

 

Pitaj par kolega na forumu koji rade sa auto dijelovima da ti prvo pogledaju cijenu novih.

Link to comment
Share on other sites

Onda vozis krivi auto ako nemas za popravke :D

 

hahaha, imam jedan tekući samo za njega :D kod kupnje je bilo očekivano dizne, pumpa i dvomaseni, tako da je sve ok i nikakav šok/iznenađenje, bitno da ne rikne sve odjednom :lol:

 

 

btw, čuo sam se s bosch servisom u cerovlju, izgleda da su cijene svugdje iste, 1000-1100 kn/kom, s time da ću ih ujutro prvo odnijeti na isptivanje 100 kn/kom, da se ne zajebem

 

srbija mi je malo predaleko za se zajebavati s poštarima, pa su ti blagdani itd...nisam provjerio cijene, ali ću ih nazvati ujutro, ako je drastična razlika, onda idem kod njih

 

hvala svima :)

Link to comment
Share on other sites

i to ću, imam renfault servis/salon 2 minute od kuće, ali sad je zatvoren. rekao mi je jedan mehaničar da je 2000 kn/kom, ali to je sve rekla/kazala, tako da idem direktno tamo nakon ispitivanja kad budem 100% siguran da su one

Link to comment
Share on other sites

i to ću, imam renfault servis/salon 2 minute od kuće, ali sad je zatvoren. rekao mi je jedan mehaničar da je 2000 kn/kom, ali to je sve rekla/kazala, tako da idem direktno tamo nakon ispitivanja kad budem 100% siguran da su one

 

Pitaj Renea ili Peru464 za kolko ti mogu nabaviti. Meni Pero uvijek uspio sloziti mrak cijenu. Onaj Pero cijem ste se Meganu smijali :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...