Jump to content

Reparacija dizni


Recommended Posts

Ok ovako, ja sam si detektirao problem, pa sad dobio sam ponudu, pa ako netko moze komentirat, jel se meni cini malo nerealno.

 

Radi se o Citroenu C8, sve 4 dizne su za reparaciju ili cak i zamjenu neke. no otom potom. recena mi je cijena od 800-1200 kn po dizni, plus 300 ispitivanje, dakle recimo 1500 kn po dizni, sveukupno 6000.

Sad mi covjek kaze posto jedna ili dvije cak imaju veliku korekciju da nakon nekog vremena ne valja kompresija na tim cilindrima, pa viskom goriva nadoknaduje nedostatke. Za ispitivanje kompresije mi trazi 1500 kn, jel navodno motor se mora barem malo spustit ili izvadit. Zato kaj su valjda grijaci na nezgodnom mjestu i to. Naravno kad je motor vani treba i sve ostalo poslozit odmah.

 

E sad on bi meni prvo napravio test kompresio, pa ako je to ok, onda bi me citav posao, vadenje, stavljanje motora, dizni, grijaca, bla bla izaso 3500 ruke. ako ne valja kompresija, onda ide izmjena motora, opet njegove ruke su max 3500 kn.

 

Iskreno meni se cini malo too much ova cijena od 3500 za ruke, pa evo ako ima netko da moze prokomentirat, volio bi cut misljenja

 

Rega je 5.2.2017 dakle sve ukupno ulaganje od 2000 eura u atuo star 14 godina

 

Daj se javi, pa dam ti ja svoj popust u Puricu i dobijes sve s garancijom i odlicno rade.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

samo da kažem da sam svoj problem riješio stp-ovim aditivom s INA-e za 60kn. znači, krajem 1.mj 2017-te sam ulio 1 bočicu te pizdarije i godinu dana nakon toga opet iz zajebancije. nije ništa lupalo, ali je pisalo na ambalaži da se šutne svakih nekoliko km. rezime - pune 2 godine i 80-ak tisuća km s istim "problematičnim" diznama, a htjeli su mi izbit od 8.000-14.000 kn ??

Edited by Bubi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Bubi said:

samo da kažem da sam svoj problem riješio stp-ovim aditivom s INA-e za 60kn. znači, krajem 1.mj 2017-te sam ulio 1 bočicu te pizdarije i godinu dana nakon toga opet iz zajebancije. nije ništa lupalo, ali je pisalo na ambalaži da se šutne svakih nekoliko km. rezime - pune 2 godine i 80-ak tisuća km s istim "problematičnim" diznama, a htjeli su mi izbit od 8.000-14.000 kn ??

 

aditiv za benzin ili dizel?

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...