Jump to content

WRC u Hrvatskoj!


ND4SPD

Recommended Posts

6 minutes ago, maredo said:

Jaškovo baš kreće ispred restorana Grdunjac? Tamo sam godinama na kupnju i klopi a kum ima viksu odmah preko Dobre...znači kod njega sam ulogoren emoji41.png

 

Da, U.T.O. Grdunac, restoran Papalina, pa se skrece desno i preko Piscetki ide na Mali Modrus Potok gdje je cilj (alternativa je vice versa, krece se sa cilja)... Mi planiramo rostilj negdje na tom potezu (izmedju ostalog jedan frend ima vikendicu u Piscetkama, a drugi u Malom Modrus Potoku), samo se treba odluciti koja je najbolja lokacija za gledanje, pardon, skupljanje nedrvnih sumskih proizvoda... Prvi start je u 10:35h, drugi u 16:57h... I onda iduci dan opet ima brzinaca relativno blizu, samo treba odabrati koji i dobru lokaciju (nesto vec imam u vidu ? )...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pjerosaky said:
Koja tocka ce u subotu bit najblize zagrebu? Ostajem od petka do nedjelje, nedjelju je sljeme? Petak sam cijeli dan u guzvi, eubota isto tak, al bi pobjego da vidim gdje se sta desava

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk

 

Evo ti subote pa si pogledaj.

 

EDIT niš se ne vidi 

 

tu je link skini pa pogledaj 

 

https://www.wrc.com/?proxy=redaktion/WEB-2021/Events/Downloads/Itinerary_Croatia-2021_1.pdf 

Edited by Fredy
Link to comment
Share on other sites

Evo ti subote pa si pogledaj.
 
EDIT niš se ne vidi 
 
tu je link skini pa pogledaj 
 
https://www.wrc.com/?proxy=redaktion/WEB-2021/Events/Downloads/Itinerary_Croatia-2021_1.pdf 
Hvala!! Taman smo kum i ja otprilike gledali di bi mogli, a da stignemo sto vise pogledat, nekakav kvazi plan nam je birtija amarilis, blizu jedne od etapa na nekom zavoju, onda izletiste dubić, nakon toga opet amarilis ili okolica, duga resa ugl.

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jel ima WRC kakav live prijenos ili tako nesto, ili smo osudjeni na highlightse na ytb navecer? 

 

edit:  vidim dolazi ekipe iz europe gledati, bas je spektakl, nadam se da organizatori nece zasrati a i da ce se publika drzati kulturno i pametno pa da se ne sjebe za iduce sezone!

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...