Jump to content

WRC u Hrvatskoj!


ND4SPD

Recommended Posts

@ND4SPD neda mi se nadj* s tobom najpametnijim....

Ali me zanima, s obzirom na tvoje ogromno iskustvo praćenja i analiziranja svega, jel stvarno ove suce i redare smatras gledateljima na Monteu.... Jel stvarno ne znas koliko ljudi inace ima tano na brzincima, a sve na ovom svijetu znas?

  • Like 1
  • Samo ljubav 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Nicol said:

@ND4SPD neda mi se nadj* s tobom najpametnijim....

Ali me zanima, s obzirom na tvoje ogromno iskustvo praćenja i analiziranja svega, jel stvarno ove suce i redare smatras gledateljima na Monteu.... Jel stvarno ne znas koliko ljudi inace ima tano na brzincima, a sve na ovom svijetu znas?

 

Opet ad hominem.

 

Da rezimiramo, od 700 EUR kazne po osobi, dosli smo do 135 EUR kazne za onoga tko organizira gledanje, te smo od toga da nije bilo gledatelja dosli do toga da ih je ipak bilo, ali znatno manje, kao sto sam odmah napisao. Ili po tebi, ovo na slikama sa prvog highlightsa na kojeg sam naisao su iskljucivo sudci, redari i ovlasteni fotogafi? How yes no.

 

Sto se mog iskustva sa raznih rallya tice, ukljucujuci redarenja izmedju ostalog i na europskom rally prvenstvu, iz prve ruke mogu pricati o iskustvima kad na jednog redara dodje desetak ljudi i kako zaobilaze traku koja oznacava sigurnu zonu i idu dalje i unatoc upozorenjima gledaju na vrlo nesigurnom mjestu... Najbolji primjer je tamo gdje je okret na Aveniji Veceslava Holjevca, tako da to nije bilo negdje usred sume, nego vrlo blizu svih ostalih redara, sudaca, policije, pa do same organizacije rallya, pa eto nitko nije niti najmanje reagirao, iako su se neki automobili prekocili, pa su skoro pregazili te ljude (bilo je dobrog bjezanja, ali niti to ih nije sprijecilo da se ponovno vrate na to isto mjesto). Moguce da ce se to na WRC-u organizirati bolje, bar u gradu (ako bude publike), ali za sumu cisto sumnjam.

 

A sad po treci put postavljam isto pitanje na koje jos uvijek nisi odgovorila, po kojem zakonu u Hrvatskoj ti netko moze zabraniti da stojis negdje u sumi (po trenutnim epidemioloskim mjerama do 25 osoba) i za to naplatiti kaznu? 

 

Ako je problem stajanje u sumi, moze se ubaciti i branje gljiva ili sumskih jagoda.

Link to comment
Share on other sites

Ja se ispricavam što nisam pravnik i sve ostalo 1001 u 1 kao ti pa ne pratim koji članak kojeg zakona, nego samo znam samo sto dolazi kao direktiva FIAe

Oprosti što sam uvrijedila tvoje redarsko i sva ostala iskustva, u svemu, pa tako i u ovome.
Over and out, prejadno je ovo sve i potpuno shvacam ekipu koja se zbog 5ljudi maknula s foruma

Link to comment
Share on other sites

 
Opet ad hominem.
 
Da rezimiramo, od 700 EUR kazne po osobi, dosli smo do 135 EUR kazne za onoga tko organizira gledanje, te smo od toga da nije bilo gledatelja dosli do toga da ih je ipak bilo, ali znatno manje, kao sto sam odmah napisao. Ili po tebi, ovo na slikama sa prvog highlightsa na kojeg sam naisao su iskljucivo sudci, redari i ovlasteni fotogafi? How yes no.
 
Sto se mog iskustva sa raznih rallya tice, ukljucujuci redarenja izmedju ostalog i na europskom rally prvenstvu, iz prve ruke mogu pricati o iskustvima kad na jednog redara dodje desetak ljudi i kako zaobilaze traku koja oznacava sigurnu zonu i idu dalje i unatoc upozorenjima gledaju na vrlo nesigurnom mjestu... Najbolji primjer je tamo gdje je okret na Aveniji Veceslava Holjevca, tako da to nije bilo negdje usred sume, nego vrlo blizu svih ostalih redara, sudaca, policije, pa do same organizacije rallya, pa eto nitko nije niti najmanje reagirao, iako su se neki automobili prekocili, pa su skoro pregazili te ljude (bilo je dobrog bjezanja, ali niti to ih nije sprijecilo da se ponovno vrate na to isto mjesto). Moguce da ce se to na WRC-u organizirati bolje, bar u gradu (ako bude publike), ali za sumu cisto sumnjam.
 
A sad po treci put postavljam isto pitanje na koje jos uvijek nisi odgovorila, po kojem zakonu u Hrvatskoj ti netko moze zabraniti da stojis negdje u sumi (po trenutnim epidemioloskim mjerama do 25 osoba) i za to naplatiti kaznu? 

 

Ako je problem stajanje u sumi, moze se ubaciti i branje gljiva ili sumskih jagoda.

https://www.medjimurje.info/2019/03/jeste-zatraziti-dozvolu-od-hrvatskih-suma-za-branje-sparoga-ili-gljiva/
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Nicol said:

Ja se ispricavam što nisam pravnik i sve ostalo 1001 u 1 kao ti pa ne pratim koji članak kojeg zakona, nego samo znam samo sto dolazi kao direktiva FIAe

Oprosti što sam uvrijedila tvoje redarsko i sva ostala iskustva, u svemu, pa tako i u ovome.
Over and out, prejadno je ovo sve i potpuno shvacam ekipu koja se zbog 5ljudi maknula s foruma

Ne kuzim,  .......sta je prejadno?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Nicol said:

Ja se ispricavam što nisam pravnik i sve ostalo 1001 u 1 kao ti pa ne pratim koji članak kojeg zakona, nego samo znam samo sto dolazi kao direktiva FIAe

 

Vidim ad hominem se nastavlja.

 

Za sve navedeno nije potrebno biti pravnik, to bi cistom logikom i dedukcijom trebao moci zakljuciti bilo tko, ako nije u potpunosti izgubio kognitivne sposobnosti. Dakle kao sto sam napisao, ne znam po kojim su zakonima te odluke donijeli na tim rallyima u drugim drzavama (FIA moze uputiti prijedlog zakona/uredbe), gdje smo unatoc tim direktivama mogli vidjeti nesto publike. Da ne idemo dalje u digresiju, nego se vratimo na pocetak price vezan za Hrvatsku, po trenutnim zakonima u Hrvatskoj, koje donosi Hrvatski sabor i po podzakonskim aktima, uredbama i propisima koje moze donijeti lokalna samouprava, takvo nesto, bar trenutno, ne postoji u Hrvatskoj. Moguce je, ali malo vjerojatno da ce Sabor ili lokalne samouprave takvo nesto izglasati do rallya, pa ce sa kako kazes 700 EUR kazne po osobi kaznjavati nekolicinu rally fanova koji su odlucili stajati negdje u sumi.

 

Quote

Oprosti što sam uvrijedila tvoje redarsko i sva ostala iskustva, u svemu, pa tako i u ovome.

 

Internet je prepun jalovih pokusaja vrijedjanja nakon razmontiravanja pausalnih i netocnih tvrdnji, mene ad hominem ne dira, samo ga primjecujem u nedostatku argumenata.

 

Quote

Over and out, prejadno je ovo sve i potpuno shvacam ekipu koja se zbog 5ljudi maknula s foruma

 

Ekipa se izmedju ostaloga maknula s foruma upravo zbog prethodno navedene razine rasprave. Nadalje, maknula se i zbog novih platformi koje su preuzele primat nad forumima (facebook, whatsapp grupe i sl.), te se najvecim dijelom maknula zbog nedostatka vremena, smjene generacija i ciste evolucije, jer se sa plasticnih branika Marcelo tuninga (karikiram) doslo na djecu i perilice za rublje, za vecinu je domet voznji put na godisnji odmor na more i slika sa vidikovca s tog puta ili autopraonice, domet tuninga je remap i veca felga, dok za sve ostalo postoje specijalizirani forumi na kojima ces mozda dobiti odgovor na pitanje (ovdje gotovo sigurno neces). I za kraj, usporedi svoj opus i doprinos forumu (vecinom oglasi), te moj (vecinom informacije), ali mozda si u pravu, mozda bi ovo bio najbolji i najposjeceniji forum na svijetu kad bi sve bili oglasi i kada bi se na pitanja odgovaralo sa vrijedjanjem.

 

10 hours ago, semper said:

 

Dao si mi ideju ?

 

10 hours ago, KIMI_1.8T said:

Ne kuzim,  .......sta je prejadno?

 

Razina komunikacije pojedinca na forumu.

Edited by ND4SPD
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Gle ti te filmice, jaoo... I da ja propustim to gledat u zivo na domaćem terenu... Ma taman da miniraju šumu skakat ću po drveću s drveta na drvo da dođem do brzinca.


Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Gle ti te filmice, jaoo... I da ja propustim to gledat u zivo na domaćem terenu... Ma taman da miniraju šumu skakat ću po drveću s drveta na drvo da dođem do brzinca.


Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk


+1 one 402 spike ni u vrhu popularnosti nisu mi bile napete 1% al za ovo bi presjedio u sumi cijeli dan

Poslano sa mog SM-G770F koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ajmo onda grupna marenda i branje gljiva :)

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk


Ja cu marendu a ti ponesi gljiva haha



Nornalno da se ide jebate pa ovo je svjetsko prvenstvo u rally. Ko nedodje permban sa foruma! Il jos gore, samoda vidi stayling dio haha

Zao mi ko psu sta nisam bio ko klinac na rally wales tamo negdje 2000g kad sam bi u UK. Neces opet razbojniche.

Vazno je da bude dobra trka prve godine da se zarola pricha, svi mozemo imati koristi sto je wrc u hr!

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...