Jump to content

WRC u Hrvatskoj!


ND4SPD

Recommended Posts

Jel itko igdje našao detaljne karte?

 

Zanima me prvenstveno Kumrovec, dal će se voziti stara ruta (do prije 2 godine)ili nova ruta (zadnje 2 godine). Nova ruta se vozila jer su na staroj bili radovi, koji su završeni pa se teoretski mogu vratiti na staru rutu.... Koja mi prolazi pored vikendice, i taman je skok tamo, pa ono...  ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Jel itko igdje našao detaljne karte?
 
Zanima me prvenstveno Kumrovec, dal će se voziti stara ruta (do prije 2 godine)ili nova ruta (zadnje 2 godine). Nova ruta se vozila jer su na staroj bili radovi, koji su završeni pa se teoretski mogu vratiti na staru rutu.... Koja mi prolazi pored vikendice, i taman je skok tamo, pa ono...   
Podsjeti me di ti je viksa pa cu ti reci
Tamo di smo se Mario i ja bili ono jedva spasili po snijegu?
Link to comment
Share on other sites

 
uh la la  
 
OK, idem u pilanu po drvnu građu... Kolko kubika ide u tribinu za 100tinjak ljudi?  
Samo da ne mislimo na krivi dio jer smo par puta letili te godine
Salim se, to je taj dio...

Lako za tribinu, moras napraviti i satoriste da imate di spavati inace tulum cijelu noc
Link to comment
Share on other sites

 
Ne razumijem?  Misliš zbog zatvaranja prometa ili potencijalne gužve?
 
 
Oboje. Brzinci rano pocinju pa ce se i cesta full rano zatvarati.

Ulaznice jos nisu službeno u prodaji jer se jos ne zna da li ce smjeti biti gledatelja ili ne
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nicol said:

Oboje. Brzinci rano pocinju pa ce se i cesta full rano zatvarati.

Ulaznice jos nisu službeno u prodaji jer se jos ne zna da li ce smjeti biti gledatelja ili ne

 

Ulaznice za što?  Nisam informiran kak to ide sa WRC-om.

Što se gužve tiče, ta livada je od mojih, tako da ak misliš da bi gužva mogla biti problem, možda da razmislim da upoznam ljude sa velikom ljubavi zagoraca prema ogradama? ? 

 

Rano zatvaranje cesta nije problem, vikendica je odmah pored, lako dođem dan prije i odspavam, posebno što se Kumrovec vozi u nedjelju ?

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, msporis said:

Ma za parking ćeš se lako snać, ima šuma i livada. Samo moraš doć dovoljno rano, prije zatvaranja prometa.

 

I da... Probaj ne parkirat sa vanjske strane nekog zavoja ? 

 

Fak, besplatno pjeskarenje za e21 ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...