Jump to content

Xenon se poceo gasiti


Recommended Posts

On 7/4/2017 at 1:52 PM, Joe said:

Ma nisi skuzio, provjereno u stilu ledice koje su provjerene da ok rade.... hir2 halogenke mogu uzeti i na ebayu za tu cijenu kaj si rekao....

 

Kod mene možeš uzeti HIR2 Lumileds kit, plug&play

 

https://www.mk-led.hr/shop/lumileds-k8-led-headlights-kit-za-glavna-svjetla-do-220-vise-svjetla-5700k/

https://www.mk-led.hr/shop/lumileds-k16-led-headlights-kit-za-glavna-svjetla-do-150-vise-svjetla-5700k/

 

4 minutes ago, Raptor6767 said:

Sve Xenon žarulje koje su mi mehaničari donosili od strane VAG/PSA grupacije su većinom bile Osram.

 

Zato jer su već jednom mijenjane, out of factory je Audi uglavnom Philips (i DTM i S3 su mi bili Philps, a i BMW F21) a kako Philips gotovo nitko ne drži u HR onda se stavlja Osram. Zapravo 90% VAG-ova što sam mijenjao a da su mi ljudi rekli da su žarulje OEM, sve je bilo Philips. U servisu ti uvijek stave Osram jer Philips nema zastupnika u HR.

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Provjereno ti ja naručim Philips iz kineske tvornice, dobiješ i original ambalažu, hoćeš 2 komada?

 

Ovo drugo i treće uopće neću komentirati, samo pogledaj ovdje kako LUMILEDS svjetli pa će ti biti jasnije stvari - https://www.mk-led.hr/galerija-vozila/

 

znam i sam naručit, hvala.. :)

 

nego ajd smanji doživljaj, samo tvoje kineske ledice su najbolje jelda? nisi ništa pametno napisao, nego si linkao galeriju farova, kao bit će mi jasnije lol.. čime podupireš svoju tezu?

 

po fotkama bi se trebalo vidjet kaj, kak to svijetli u faru?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, killuminati said:

znam i sam naručit, hvala.. :)

 

nego ajd smanji doživljaj, samo tvoje kineske ledice su najbolje jelda? nisi ništa pametno napisao, nego si linkao galeriju farova, kao bit će mi jasnije lol.. čime podupireš svoju tezu?

 

po fotkama bi se trebalo vidjet kaj, kak to svijetli u faru?

 

Kao što si primjetio, ja svoje proizvode već nekoliko godina ne guram tu na forum jer onaj kome trebaju žarulje će me sam naći ili poslati poruku. Stavio sam ti galeriju da vidiš kako LUMILEDS svjetli, imaš gro slika. Ugradio sam ih na oko 50 auta i svi prezadovoljni.

Link to comment
Share on other sites

 
Zato jer su već jednom mijenjane, out of factory je Audi uglavnom Philips (i DTM i S3 su mi bili Philps, a i BMW F21) a kako Philips gotovo nitko ne drži u HR onda se stavlja Osram. Zapravo 90% VAG-ova što sam mijenjao a da su mi ljudi rekli da su žarulje OEM, sve je bilo Philips. U servisu ti uvijek stave Osram jer Philips nema zastupnika u HR.
U svim RS RenFaultovima je Osram. U CLS AMG je Osram, 997 također

To su auti za koje znam iz prve ruke.
Mnogo lijepo svijetli ono sto si mi prodao

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Mora. Night Breaker Laser FTW. ;)
Link to comment
Share on other sites

je li netko probao led za duga svjetla? planiram zamijeniti svoje h1 na led, ali sam malo skeptičan na trajnost tog to dugog svjetla jer radi po pali-gasi-pali-gasi principu, a na meganu se sav izjebem dok promijenim lampicu, pa mi se ni ne da zajebavati s tim ako ne misle trajati bar godinu dana

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Bubi said:

je li netko probao led za duga svjetla? planiram zamijeniti svoje h1 na led, ali sam malo skeptičan na trajnost tog to dugog svjetla jer radi po pali-gasi-pali-gasi principu, a na meganu se sav izjebem dok promijenim lampicu, pa mi se ni ne da zajebavati s tim ako ne misle trajati bar godinu dana

Ja sam stavljao na par auta H1 za dugo, svjetli odlično - LED-u ne smeta blicanje niti malo  tako da nemaš brige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...