Jump to content

Ford Focus vs. Citroen C4


Recommended Posts

Just now, riceburner said:

 

ocu cevose za ovo :busted_cop:

 

Inace znam za to jer sam to imao u planu napravit i na A6, ali svejedno mi mozemo jedan vikend pojest cevose. Za to nikad nije problem. ;)

Preko tjedna ne mogu jer sam cijele dane sa malim i glupiramo se :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, _DEX_ said:

 

Inace znam za to jer sam to imao u planu napravit i na A6, ali svejedno mi mozemo jedan vikend pojest cevose. Za to nikad nije problem. ;)

Preko tjedna ne mogu jer sam cijele dane sa malim i glupiramo se :D

 

 

ja nemrem ni prek vikenda :D dok klinci odrastu moze onda cevosi...

meni upravo stize zamjenska sjedalica iz recara, jucer overseas kreteni slikali ulazna vrata i pokupili se, a zena ih doma ceka da dostave... valjda im se nije dalo vadit kutijetinu po kisi... :frusty:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, robert said:

ima moj susjed odlican C4 Leob 80 tkm.....rijesava ga se pod hitno jer mu smeta isao bi za 6500 kn

 

Ne zajebavaj :P:D

Jucer poslije posla, prije nego sto sam isao u Vrbovec gledati 407 i Focus, usput sam stao pogledat jedan 207 1,6 16V sa sport opremom od prvog vlasnika i dok sam cekao lika, stariji čića izvlaci C4 by Loeb iz garaze. Odmah ga zaskocim i pitam jel na prodaju i deda kaze da ga nebi prodao za nista. :(

 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

 
Ne zajebavaj
Jucer poslije posla, prije nego sto sam isao u Vrbovec gledati 407 i Focus, usput sam stao pogledat jedan 207 1,6 16V sa sport opremom....
 


O jebem ti cvijeće...ja kad sam kupovao prošle godine auto dva mjeseca sam tražio 207 1.6 16v i ni jedan jedini, samo 1.4 benzinci (8v i 16v) i onda mi je frend rekao da je to skoro nemoguća misija jer je novi bio jako blizu cijenom sa 1.6hdi/90 i nitko to nije htio kupiti (i samo sa jačom opremom se prodavao) a ja baš htio njega i plin bubnut unutra...znam za jednog crvenog Sporta sa valjda 60-70kkm ali čiča 80g ne prodaje...
Link to comment
Share on other sites

 O jebem ti cvijeće...ja kad sam kupovao prošle godine auto dva mjeseca sam tražio 207 1.6 16v i ni jedan jedini, samo 1.4 benzinci (8v i 16v) i onda mi je frend rekao da je to skoro nemoguća misija jer je novi bio jako blizu cijenom sa 1.6hdi/90 i nitko to nije htio kupiti (i samo sa jačom opremom se prodavao) a ja baš htio njega i plin bubnut unutra...znam za jednog crvenog Sporta sa valjda 60-70kkm ali čiča 80g ne prodaje...

 

 

Evo ti odlican primjerak i obavezno NON VTi motor, samo 80 kW, onaj sa 88 kW nikako: http://www.njuskalo.hr/auti/peugeot-207-sport-1.6-16v-mala-kilometraza-oglas-23204501

 

 

Ja sam prije krivo napisao. Ja sma u Zg isao 1,4 16v model gledat. Tipfeler. Prvi vlasnici, ali lik je bas tvrd sa cijenom, a 4400 eura nece dobiti. Auto ima super opremu, utegnut je auto super, ali ima 145.000 km i rega istice u 2. mjesecu. 4000 sam mu nudio, nije htio ni cut.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/peugeot-207-1.4-16v-oglas-19787043

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

Evo ti jos jednog:

http://www.njuskalo.hr/auti/peugeot-207-1.6-16v-sport-reg-god-dana-split-oglas-23439096

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, JosipZG said:

 

stisni report post pa bar neću morat par dana čitat mučke laži i provokacije od običnog šoderaša! 

 

 

 

Nebi ga vozio! Samo proslijedio dalje! Mene sigurno necete vidjeti da vozim Golfa (koji je moj). :P

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, JosipZG said:

svako ima svoje želje potrebe itd, a vi to nađete komentira u focus/c4 temi u kojoj je dex skoro kupio golfa ispod cijene (kad bi takav postojao) 

 

 

Just now, _DEX_ said:

 

Nebi ga vozio! Samo proslijedio dalje! Mene sigurno necete vidjeti da vozim Golfa (koji je moj). :P

 

tko priča o vožnji?  :P

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Danko said:

Haha...kakvi ste vi pacijenti...na kraju ce se taj focus prodat prije nego dex dođe do njega pa ce uzet onu mazdu 3...i svemir ce ponovno doci u ravnotezu...emoji3.pngemoji3.png

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
 

 

Focus se nece prodat 2 dana. Da se nesto dogodi i da lik proda idem po onaj 207 sa 3 vrata od prvog vlasnika, ali nece doc do toga.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...