Jump to content

Ford Focus vs. Citroen C4


Recommended Posts

Pa uzmi taj c4 i to je to

ima ok opremu, sminka je, vozi se strava.... moj savjet opruge skrati za krug i malo zgrij netreba ti eibach hehe

puno je nizi direktniji na volanu udobnost ista, ide solidno

mane trosi puno i sav je limen

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, robert said:

Pa uzmi taj c4 i to je to

ima ok opremu, sminka je, vozi se strava.... moj savjet opruge skrati za krug i malo zgrij netreba ti eibach hehe

puno je nizi direktniji na volanu udobnost ista, ide solidno

mane trosi puno i sav je limen

 

Ja sam odusevljen sa svojim c4, ali mene ljudi ne dozovljavaju ozbiljno jer (vise-manje) prezirem proizvode vag grupacije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Koren said:

 

Ja sam odusevljen sa svojim c4, ali mene ljudi ne dozovljavaju ozbiljno jer (vise-manje) prezirem proizvode vag grupacije

 

Ja ne prezirem PROIZVOD VAG grupacije nego razmisljanje vlasnika i njihov stav "to se nikad ne kvari i sve ostalo je smece" i uspjesno su sebe uvjerili da je to istina. :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dex ak te ipak možda slučajno na neki način zanima grande punto 1.4T nisam siguran koja godina, pogledaj si kolko te može ispast uvoz, mogao bi buraza probat nagovorit da kupi neki pošteniji auto. ima valjda 90% opreme (panorama krov, sportski paket - sjedala, ovjes + eibach federi dodatno.... ), malo kilometara i auto je bez ulaganja

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JosipZG said:
dex ak te ipak možda slučajno na neki način zanima grande punto 1.4T nisam siguran koja godina, pogledaj si kolko te može ispast uvoz, mogao bi buraza probat nagovorit da kupi neki pošteniji auto. ima valjda 90% opreme (panorama krov, sportski paket - sjedala, ovjes + eibach federi dodatno.... ), malo kilometara i auto je bez ulaganja
 
 

Nista Punto. U toj velicini mi je bolji Yaris.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

44 minutes ago, tolt said:
bezi od  toga, frend je to imao, prodavao ga je 4 godine

Ako je trazio cijenu koliko trazi ovaj lik naravno da ga je toliko prodavao :D

 

Ne brini se za prodaju. Ako sam prodao Volvo, prodat cu i Citroen. Nebi bio prvi Citroen koji sam imao. ;)

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Hrdzo said:

Ovo što Kroky kaže... plus što troši a nije da ide nekaj posebno

 

Inaće nisu imale neke probleme sa cvatnjom

 

Vec sam napisao da u toj klasi auta sa 1,6 do 2,0 motorima ne ocekujem cuda od performansi i potrosnju 10-12 litara (grad). Meni je bitno da je auto pouzdan (govorim opcenito, naravno da ne mozete rec za taj određeni promjerak) i da mi "legne" i da mi je komforan za moju malu obitelj.

Van te kompaktne klase nasao sam jedan zanimljiv 407 SW sa plinom u urednom stanju, ali to mi je malo ogromno da zena vozi i ima 220.000 km.

Gledam te C4 by Loeb, Focuse i slicno. to mi je idealna velicina za sve kaj nam treba. Sad za vikend idem malo okolo to sve pogledat i provozat.

 

Znaci Mazde 3 nisu ko 6-ice koje su bile koma sa hrđom. Svaku koju sam isao gledat sa frendom bila je hrđava.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

meni je ova mazda 3 od svega što si do sada gledao najnapetija...ima nekako sve,komfor, donekle sportske karakteristike,po meni i u interijeru i ekserijeru ljepša od svega do sada...a mislim da je i kvaliteta zadovoljavajuća :) 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tigar_87 said:

Samo da nisu truljevina kao šestice

 

Da, to mi je prvo palo na pamet, pa reko da provjerim. Nemam nikakva iskustva sa tim trojkama.

Meni je osobno lakse nekaj na mehanici popravit nego ic limariju radit. Bas se jezim toga i jednostavno mi se neda s time baviti. Poogotovo kaj je jos kod nas lutrija nac nekoga da ti to napravi kako spada.

 

7 minutes ago, Danko said:

meni je ova mazda 3 od svega što si do sada gledao najnapetija...ima nekako sve,komfor, donekle sportske karakteristike,po meni i u interijeru i ekserijeru ljepša od svega do sada...a mislim da je i kvaliteta zadovoljavajuća :) 

 

Sto se izgleda tice, od svih kaj sam dosad gledao, najbolji mi je C4 by Loeb. Svejedno hocu pogledat vise auta i probat ovo sto dosad nisam probao da vidim kaj mi pase. Meni ta Mazda 3 super izgleda u GTA paketu. Inace ne. Isto kao i C4, obican mi je bezveze. I onaj focus iz prvog posta mi je zanimljiv jer je skoro u full opremi, samo ih je kod nas tesko naci sa 1,6-2,0 benzinskim motorima. Takvi me zanimaju.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

_DEX_ daj ovo kaj bude probao vozio...malo poslikaj di su problemi i recenziju sta ti se nije svidilo ili je.,.,
vjerujem da ce info doc dobro i drugima
Mogu, ali ne vjerujem da su te stare drle zanimljive za ovaj forum da bi imale svoj topic. Kaj god nekoga zanima kad kupuje te stare drle neka mi se slobodno obrati, uvijek sam bio voljan za pomoc savjetom ili bilo kako drugacije sto je u mojoj mogucnosti.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pasmater. Sad sam bio kod frenda, probao E46 320d od vlasnika picajzle koji se prodaje. Xenon, autom. klima, ljetni 17, zimski 16, auto bombon stanje. Jebe me sto sam htio noviji auto i onda sjednem u ovaj dobar primjerak E46. Pasmater. Sutra idem do kuma mehanicara i nadam se da ce nac koje greske tak da ga ne uzmem. To tak bude kad bivsi bemvejas opet sjedne u bmw. :(
A rekao sam da necu! :D
Moram sutra i one C4 by Loebe pogledat, pa se mozda opametim da ipak uzmem nesto mlađe. :D

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzmi gospodju sa sobom mozda te odgovori
Ma nema problema sa gospođom. Ona kaze da samo kupim dobar i uscuvan auto. C4 joj se naravno najvise sviđa. Iskreno i meni, ali kao sto sam rekao, sve gledam kaj mi se dopada. Mislim, razum mi govori da ne uzimam E46 i najvjerojatnije necu, ali ono, bas je uscuvani primjerak. Lik je bas picajzla. Budem ga poslikao sutra bas.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...