Jump to content

Ford Focus vs. Citroen C4


Recommended Posts

[mention=632]_DEX_[/mention] si isao gledati ovaj C4 by Loeb? Buraz trazi takvo nesto..kolika je realna cijena?

Ne znam kolko je realna cijena.

Na ovom C4 ne radi klima. Lik je bio u 5. mjesecu kod Hrastinskog na punjenu i radila je (ima papire). Rega istice sad krajem 10. mjeseca. Na autu je zbilja promijenio hrpu toga sto treba na 90.000 km. Diskove (sva 4) i plocice, veliki servis, kuplung set (Valeo). Auto se vozi odlicno i nista ne lupka ni ne skripi. Jako uscuvan iznutra. Naprijed je bio lupljen, lik tvrdi da nije, a na njemu su nove lampe i ljusri se ova hauba i vidi se da je bila lupljena naprijed. Zadnji branik je farban isto. Auto izgleda ima stvarnih 97.000 km. Motor radi odlicno. Rekao je lik da ce rijesit ovo sa klimom kod Hrastinskog i da trazi 4000 eura koliko je duzan nekome. Znaci na tih 4000 ide jos porez na prijenos, rega i zimske gume (ljetne su dobre). Po meni to ne vrijedi 5000 eura kad se sve sredi. On ga mora dat za 3000 jer taj auto realno vrijedi 4000 sa svime gore kaj sam napisao i naravno da sredi klimu.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa 4000€ kosta ovaj gore iz linka sa puno vise opreme. Naso sam jos jednog sa istim motorom ali ima bez kozu unutra za 5300€. Kako onda ovo vrijedi 4?
Ovaj VTS za 4000 ima musica i ima posla po njemu. Jos je lik pisao sve o njemu. I paljenje je slozeno na gumb jer ga je nesto jebalo oko paljenja, a popravak je skup itd...

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ali i ovaj E46 je isto socijala oprema, u kombinaciji uzasne boje, plus kilometara isto vec kao isusov magarac lagano, bez obzira koliko uscuvan bio

 

mislim da ti to nije neka komba, prije nesto ovako novije gdje neces cekati "sta je sljedece na redu", iako ni to vise nije iskljuceno kod novijih auta..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo prilika za dexa

http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-c4-1.6-16v-vtr-oglas-23513432

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk


Znam taj auto dok je isao za manje od 3000. Ovo je prekupac. I razlika je između obicnog i by Loeba. Interijer i sjedala. C4 me zanima SAMO u by Loeb izvedbi crveni.

Uglavnom, znam da BMW ima dosta km ali od vise ljudi sam cuo za tog da je jebeno odrzavan. Sutra cu otic na detaljan pregled i biti pametniji. Na kraju cu zadrzat Yarisa jer je on bez jedne mehanicke greske. Da si bar mogu priustit dva auta, pa da si njega ostavim.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Yaris pod racun i to je to  

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

 

 

Taj auto je isao za manje od 3000 eura. On meni C4 mora dat po racun, a ne obrnuto. I kao sto sam vec napisao, samo by Loeb.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

I bome kad gledam te cijene tih E46, za godinu dana sa manje od 300.000 km dobit cu skoro iste pare. To je ludo koliko ekipa trazi za te E46-ice. Danas na sajmu gledam kakve ofucane primjerke ima za 4000 eura. Ovaj kaj se meni nudi je apoteka za te sa sajma.

 

Na ovom "mom" su nove ljetne dot 2017, zimske stare jednu godinu, novi kuplung, novi diskovi, servis napravljen itd... Trebao bi biti sjedi vozi. Frend mi sam kaze da mi nebi ni nudio taj auto jer zna kakva sam picajzla oko mehanike.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Možda je BMW mehanički pic pic...ali..boja je u rangu službenog auta gradskog komunalnog, felge valjda sa 5-ice nikak mu ne stoje...još kad vidim socijala 4 kraka volan i bmw klupe umjesto sportsitze...skockao si Yarisa da ti bude lijep i vozio lijepe BMW-e, ne znam kako ti ovo može biti lijepo? Ovo je majka za Sisačko moslavačku županiju

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, maredo said:

Možda je BMW mehanički pic pic...ali..boja je u rangu službenog auta gradskog komunalnog, felge valjda sa 5-ice nikak mu ne stoje...još kad vidim socijala 4 kraka volan i bmw klupe umjesto sportsitze...skockao si Yarisa da ti bude lijep i vozio lijepe BMW-e, ne znam kako ti ovo može biti lijepo? Ovo je majka za Sisačko moslavačku županiju

 

Malo sam si prespavao i nema sanse da to uzmem. Necu ici na stariji auto sa vise km bez obzira na boju i felge :D

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tigar_87 said:

Jučer mi je stario javio da i on uzima C4 1.6 za 3300eur. Regan godinu dana, od prvog vlasnika, ljetne gume i zimske gume, servis napravljen nedavno prije rege...

Ne znam da li da budem sretan ili ne xD

 

Kaj je trebao kupiti 20 godina staru ragu sa 350.000 km i trulu po rubovima za te iste novce samo da moze rec da vozi Mercedes, BMW ili Audi? :D

 

NAPOKON se lik sa Focusom javio na mob. :D

Idem poslije posla to pogledat.

 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, _DEX_ said:

 

Kaj je trebao kupiti 20 godina staru ragu sa 350.000 km i trulu po rubovima za te iste novce samo da moze rec da vozi Mercedes, BMW ili Audi? :D

 

NAPOKON se lik sa Focusom javio na mob. :D

Idem poslije posla to pogledat.

 

Ma jok, ali opet, imao sam C4 2005.g, nisam bio oduševljen, brat mu ima C4 novi iz salona 2015.g, nije oduševeljen, i sad on kupi 2008.g xD

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, _DEX_ said:

Ne znam kolko je realna cijena.

Na ovom C4 ne radi klima. Lik je bio u 5. mjesecu kod Hrastinskog na punjenu i radila je (ima papire). Rega istice sad krajem 10. mjeseca. Na autu je zbilja promijenio hrpu toga sto treba na 90.000 km. Diskove (sva 4) i plocice, veliki servis, kuplung set (Valeo). Auto se vozi odlicno i nista ne lupka ni ne skripi. Jako uscuvan iznutra. Naprijed je bio lupljen, lik tvrdi da nije, a na njemu su nove lampe i ljusri se ova hauba i vidi se da je bila lupljena naprijed. Zadnji branik je farban isto. Auto izgleda ima stvarnih 97.000 km. Motor radi odlicno. Rekao je lik da ce rijesit ovo sa klimom kod Hrastinskog i da trazi 4000 eura koliko je duzan nekome. Znaci na tih 4000 ide jos porez na prijenos, rega i zimske gume (ljetne su dobre). Po meni to ne vrijedi 5000 eura kad se sve sredi. On ga mora dat za 3000 jer taj auto realno vrijedi 4000 sa svime gore kaj sam napisao i naravno da sredi klimu.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

 

Tnx na infu..mislim da mu je ponudio Z750 u zamjenu..klasični hrvatski kupac..sumnjam da bu kaj od toga :D..

 

Al pitanje je kaj je bilo..ako je gepek, hauba, farovi..možda redaljka neka, trebalo bi provjerit po osiguranjima možda.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, _DEX_ said:

NAPOKON se lik sa Focusom javio na mob. :D

Idem poslije posla to pogledat.

 

Ako te zanima te ukoliko ti je zapadni kraj usput slobodno se možemo naći da vidiš mojega, da si malo isprobaš, da te uputim u neke sitnice šta gledati - uglavnom da stekneš dojam.

Link to comment
Share on other sites

 

Tnx na infu..mislim da mu je ponudio Z750 u zamjenu..klasični hrvatski kupac..sumnjam da bu kaj od toga ..

 

Al pitanje je kaj je bilo..ako je gepek, hauba, farovi..možda redaljka neka, trebalo bi provjerit po osiguranjima možda.

Meni je vec odmah otpao cim mu klima ne radi. Sigurno ce ju samo dopunit, pa ce pustit kroz mjesec-dva. Ja bi zaobisao taj auto.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

Ja sam danas otisao do Vrbovca pogledat 2 auta.

 

Prvi 407 SW 2,0 16V sa plinom. Auto brutalno uredan, hrpa potrosnih dijelova promijenjeno. Dva minusa, gume DOT2009 i kad upali kompresor klime ona jaaako malo variraju okretaju na leru. Onak jedva primjetno. Sva oprema potpuno ispravna i auto je jebena krstarica. Najvise cuđenje je to da nema IsoFix.

 

 

 

a249ecfc92a448e19afd05ef5c27c6a6.jpgf53e2bdd27c910477feeafa73634e29c.jpgbbbb63bdecce1d9d16754b53deef02d9.jpg

 

I za kraj Focus za koji cu sutra vjerojatno dat kaparu. Auto uredan, odrzavan u Lackovicu od prvog dana. Jebena oprema, iznutra je auto NOV! Izvana ima samo tockica od vrata na parkingu i treba samo dobro poliranje. Auto taman za mene i moju malu obitelj:

 

 

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

d3328f7be22106cfe91d202e909da830.jpg6b29d5b9729246cf872e17b8536813ed.jpgbb62ae920778fa83d73e504299dc9642.jpg30381a0f325fe71f8689cc7b5a6e0c1d.jpgedee3dd6b48d9d077e1549f0d689517e.jpg7dfe3aead4d7a14d741b47117b70a421.jpg45ad3e57d3d1f43397a764b79cc8b7cf.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onu mazdu 3 nisi gledao?uglw,uvjeren sam da sa ovim fikusom neces pogrijesiti...samo,makni ovaj crveni rub sa felgi i sretno sa novom vozilicom

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk


Ma vise ljudi mi je reklo da te Mauhe hrđaju.

Focus ako uzmem, crvena traka ide odmah dolje i ide poliranje. Ostalo je sjedi/vozi. Sutra cu se cut sa likom da se jos nađemo oko cijene, pa se nadam da je to to. I fakat ima veliki bunker za tu klasu auta.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...