Jump to content

Ford Focus vs. Citroen C4


Recommended Posts

4 minutes ago, Danko said:

Onu mazdu 3 nisi gledao?uglw,uvjeren sam da sa ovim fikusom neces pogrijesiti...samo,makni ovaj crveni rub sa felgi emoji14.png i sretno sa novom vozilicom emoji106.png

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
 

bas sam i ja htio pitati!

 

Zanima me tvoje misljenje kao šoderaša o njoj! :) Al bez jebe sad :D:D

 

I nisu sve hrđave... imale su one garanciju na hrđu....pa ako je sanirano onda nebi smjelo biti baš tak jako hrđavo!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hrdzo said:

bas sam i ja htio pitati!

 

Zanima me tvoje misljenje kao šoderaša o njoj! :) Al bez jebe sad :D:D

 

I nisu sve hrđave... imale su one garanciju na hrđu....pa ako je sanirano onda nebi smjelo biti baš tak jako hrđavo!

 

 

Koliko sam ja skuzio sa par auta ovdje saniranje hrdje ti kupuje 3 godine.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kegalj said:

 

 

Koliko sam ja skuzio sa par auta ovdje saniranje hrdje ti kupuje 3 godine.

a kod Dex-a ak bude do Božića to je već puno...tak da,,.. nebu do onda puno propupala :D:D:D

 

i da gore kod vas u kanada je brutalno kak sve trune...tu na sjeveru RH sve trune duplo nego na moru...ali kod Vas u Kenada je to još duplo brže! :D

Edited by Hrdzo
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Hrdzo said:

i da gore kod vas u kanada je brutalno kak sve trune...tu na sjeveru RH sve trune duplo nego na moru...ali kod Vas u Kenada je to još duplo brže! :D

 

 

Kako di. Tu kod mene ne koriste sol na cestama pa nije hrdja problem, ali recimo ako nemas zastavice ispjeskaris si prag I blatobran. 

Kod Gabre sole. Auti dovezeni ovdje iz Ontaria cvatu ko visibabe:D

Link to comment
Share on other sites

Nije ti ni focus neke cvijeće po pitanju hrđe, doduše površinske ali grdo za vidjeti. Znači ama baš svaki metalni dio u/na autu ima hrđu, ponavljam površinsku...
Ovaj Fokus je bio garaziran do unatrag 2 godine. Gledao sam sve rubnjake, pragove i auto nije farban i nema nigdje hrđe. Jedino je spotockan od vrata i parkinga i to ne tak strasno sto nece kvalitetno poliranje srediti.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, irm said:

od svega kaj si gledao ti završiš na focusu xDxD

 

sretno i javi.... a koji motor/god/km?

 

imaš klinca i auto sa 3 vrata... hmda... xD

 

Moj je benzinac, nema tih problema kao ti :P

I ovaj je auto kupljen u Hr, servisiran u Lackovicu, poznata povijest, ispis km itd. Ne kupujem ja kao ti. :D:P

I meni pasu 3 vrata. Ja sam vecinom i gledao aute sa 3 vrata.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, irm said:

ma sve 5... B|

 

kum ima sa 3 vrata i dvoje djece.... pa znam otprilike kak zgelda izvlačiti dvoje male djece van... i stavljat u sjedalice itd...  :)

 

Ja imam jedno. I ako nemam problema u Yarisu, ovo ce mi sad biti ko autobus :D

Bunker je fakat ogroman. Nama vece od toga ne treba.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, JosipZG said:

daj više odi po taj auto i ne maltretiraj napaćeni narod

 

ionak ćeš ga za par mjeseci prodat pa ćemo imat o čemu raspravljat 

 

samo mi nemoj dolazit s pederskim oprugama na spuštanje 

 

 

 

 

 

Opruge ce morat gore po obavezno. Visok je ko koza, a ima 18".

A valjda cu danas/sutra otic odnijet kaparu.

 

6 minutes ago, hrga said:

 

Ne kupuje Dex auto ko ti na 10 godina....aloooo :D

 

4 minutes ago, irm said:

na 6 prosim lepo xD

 

Nek izdrzi 10 mjeseci ko Yaris i bit ce super :D:P

I koji luđak kupuje Ford na duze  vrijeme? :D

 

 

 

I znate kaj je najveca fora? Prvi vlasnik je sin od nekog direktorcica iz Konzuma. :D

Decko koji im radi one kucice na parkingu za kolica je taj auto uzeo pod racun jer mu nisu placali :D

 

 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Xman said:

super izgleda Focus, steta kaj nije FL jedino. Od tih "normalnih" kompakta, Focus mi je def medju prva 2-3

 

Da, i meni je zao sto nije FL, ali onda nebi bila ta cijena. Meni je sad budžet 4500 eura.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, irm said:

sutra ćeš se javiti da ti je uletio golf ... ne brigam ja za focusa  xD

 

Stari moj, Golf moze samo ako mi ga netko tako da da ga drugi dan mogu prodat i malo zaradit. Nema sanse da bi ja njega vozio.

Da Focus nekim slucajem propadne (a nece jer sam se bas maloprije cuo sa likom i ceka me auto) uzeo bi ovaj 407 SW jer je auto bas jeben iako mi je cak prevelik za sto mi treba. Za cijenu 2005. 407SW sa plinom ne mogu dobiti ni Golf 4 sa 500.000 km! :D

 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, matija0311 said:

jedino kaj 407 nema isofix...bar ovih par koje sam ja gledal nisu imali...kaj mi je čudno al ok...

 

Da, to je i meni bilo skroz cudno za francuza. Jbt, Clio ista godina ima IsoFix cak i na suvozackom sicu i to gola pistolj oprema.

Nazalost, morao sam i na Focusu prozvakat nedostatak Isofixa, ali ova sjedalica ima odlicno rjesenje vezivanja sa pojasom plus ona dolje noga kaj ide na pod za uporiste i pokazao sam ti da kak ja zastekam pojas tak da je to skroz fixno.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...