Jump to content

GTI 2.0TSI problem sa cukanjem auta


Recommended Posts

auto je GTI 6, 2.0 TSI, problem je sljedeci:

 

Nakon sto auto napravi 400 km sa tankom i nakon sta u tanku ostane manje od desetak litara goriva auto krene cukati.

Nikakvu gresku ne izbacuje na kompu. do te odredjene kilometraze/potrosenih litara auto ide normalno, ne cuka niti ista.

Nakon toga krene cukati...moje pitanje je sljedece

 

Da li je moguce da je problem sa Crankshaft position sensorom ili mozda fuel pump contol modulom

koji se nalazi ispod straznjeg sica, i da nije problem u pumpi goriva?

Ima li netko neku ideju (pumpa povukla zrak i slicno) ili da se pumpa shebala ako je auto bio jednom prisilno na rezervi vozen?

 

Auto je serijala i nista nije prckano

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Izbacilo je 2 greske na autu

 

U autu je ostalo barem 6 litara goriva i nije se upalila rezerva

 

000135 - Fuel Rail/System pressure 

P0087 - 000 Too Low - intermittent

 

012403 - fuel pump circut

P3073 - 000 electrical malfunction

 

Natocili smo u krcat rezervar i napravili 450 tak km i pred rezervu opet samo sta se ovaj tren upalila ova greska nakon sta je auto zacukao iako se nikakav Epc i slicno nije upalio

 

Nakon potrosenog tanka pred rezervu se opet pojavila greska

 

000135 - Fuel Rail/System pressure 

P0087 - 000 Too Low - intermittent

 

Auto samo.ostane bez gasa i kad se pusti gas i da opet ulovi ali pred rezervu krece gadno cukanje a do rezerve nista ni najjmanje

Link to comment
Share on other sites

Pumpa goriva u rezervaru :) ....U tom trenutku izlogirajte blok 106. Ako je postotak pumpe na leru 50 - 55 % to je ok. Ukoliko je više 60-70 ili 80 znači da je pumpa rika :) ...Ista stvar bila kod mene samo što sam ja promjenio pola stvari dok nisam nadošao :)

Link to comment
Share on other sites

E ja sam imao tu sreću da na A4 quattro ide pumpa kao u S4 i RS4 B7 Siemens VDO i to komplet sa kučištem zbog druge preljevne pumpe. S kime god sam tražio nije bilo samo uloška za uzeti. Bila je oko 4500 kn ali sam riješio preko majstora 40% rabat pa je ispalo koliko toliko prihvatljivo. Da nepričam da sam prije toga zamjenio HPFP Visokotlačnu pumpu isto i to sam našao HUCO pumpa koja je originalna ugradnja HITACHI samo je HITACHI natpis izbrušen da se ne vidi :)

Edited by pinci
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...