Jump to content

Kako čistiti usisne ventile na GDI motorima (direct injection)


Recommended Posts

2 hours ago, Radman_ED35 said:


Imas SodaBlasting u Istri, al mislim da oni samo čiste, da ništa ne raskapaju oko auta.

Mi u radioni znamo imat "guerrilla" pristup, pa 1 po 1 intake port natopit u brake cleaner na par sati, nakon toga rucno uklonit ostatak taloga, u 90% slucajeva odradi posao kao "walnut blast" samo treba imat vremena i zivaca za to, a testo je to naplatit kolko vremena uzme.

 

Svjestan sam da je ovak na ruke to pimplav i dugotrajan posao, al eto, sam se ne usudim to raditi pa mi jedino ostaje platiti nekoga. Mislim da i vani dosta ljudi koristi ovaj vaš pristup jer se ne kupuje svakome taj granulat i nastavci i pištolj i bog te pitaj što još sve treba.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Radman_ED35 said:


Imas SodaBlasting u Istri, al mislim da oni samo čiste, da ništa ne raskapaju oko auta.

Mi u radioni znamo imat "guerrilla" pristup, pa 1 po 1 intake port natopit u brake cleaner na par sati, nakon toga rucno uklonit ostatak taloga, u 90% slucajeva odradi posao kao "walnut blast" samo treba imat vremena i zivaca za to, a testo je to naplatit kolko vremena uzme.

Nhf, ali pricas pizdarije.

Link to comment
Share on other sites

Znaci, JEDINA stvar koja to moze odraditi bez nekih popratnih problema je "pjeskarenje" orahovom ljuskom (mozda moze i soda, ......nisam probao).

Kako se to radi?

Pa, treba "isprintati" u plastici adapter za svaku pojedinu glavu/usis koja se radi,  gdje se kroz jednu rupu pjeskari a kroz drugu u isto vrijeme usisava (usisavac)  . U biti, vrlo jednostavno.

Naravno, svaki se pojedinacni  cilindar stavi na "paljenje" kad se to radi (da su svi ventili zatvoreni)

Edited by KIMI_1.8T
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
10 hours ago, Radman_ED35 said:

Moze se, al treba znat.

Evo iso sam vlastiti auto raskopat (EA113 TFSI) i ocistit bez pjeskarenja samo da ti pokazem da se moze.
Before:
spacer.png

After (24h kasnije):
spacer.png.

Ako je tebi to cisto, onda nemamo o cemu pricat.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, KIMI_1.8T said:

Ako je tebi to cisto, onda nemamo o cemu pricat.


spacer.png

Meni je ovo dovoljno čisto, puno bolje nego nikako.
Ja sam barem ponudio nekakvo rješenje i odgovor na pitanje, a ako nemam sta pametno za rec onda presutim.
A ako ti mozes bolje, neznam zasto se ne ponudis i ne nudis tu uslugu, nitko na podrucju RH to ne radi, pa bi imao fini monopol na trzistu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Radman_ED35 said:


spacer.png

Meni je ovo dovoljno čisto, puno bolje nego nikako.
Ja sam barem ponudio nekakvo rješenje i odgovor na pitanje, a ako nemam sta pametno za rec onda presutim.
A ako ti mozes bolje, neznam zasto se ne ponudis i ne nudis tu uslugu, nitko na podrucju RH to ne radi, pa bi imao fini monopol na trzistu.

Slazem se da je puno bolje nego nikako, mada, ne vjerujem da je brake cleaner to otopio jer sam probao i sa njim i sa nitrom i sa benzinom i....... nijedno od to troje talogu nemoze nista bez mehanickog tretmana.

Radio sam to sebi / mom sinu, ali zbog svog posla nemam vremena to raditi drugima.

Zao mi je samo sto to nisam slikao da se vidi kako to izgleda prije i poslije. Jednom rijecju, izgleda .....NOVO.

Sve potrebno imam (mobilna pjeskara i kompresor, orahova ljuska, usisavac i adapter - Tcode mi isprintao za  TFSI/TSI motore) i eventualno bi to i mogao nekom odraditi pod uvjetom da sam odradi demontazu/montazu . Naravno, samo Zagreb i okolica.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...