Jump to content

VELIKA NAGRADA ČAKOVCA "2K20" (No.8 TrackDay by AK Blacklisted)


vandal2407

Recommended Posts

Just now, MeaCulpa said:


Jedva cekam marof, nadam se da bumo svi mogli doc na tu sporu karting stazu za amatere pa da muski odmjerimo snage emoji23.pngemoji23.png

 

Ja ću prvi vrištat sa ograde kao potpora. Jedino ovak vozim Marof.

 

 

 

Just now, fire said:

 

Nije to blokada, potpuno drugacije zvuci blokada. To je poznat bug u emtronu koji vrlo lako unisti motor. Evo kako to zavrsi ako se ne popravi.

 

 

I KBK? Daj pusti da se mi tu zajebavamo, a vaše tuning warse preko grbače stranaka ostavite za ŠLT.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MeaCulpa said:


Mozes mu gledat zadnje lampe na marofu i to daleko daleko iza devet sela

sve te drkalice voze odprilike kolko mogu i ja. mada njegov auto je ipak za klasu bolji od ovih sta su do sad vozili. pa bi bio brzi on od mene vjerovato. al bilo bi mi svakak zanimljivo ganjat se s njim. bio brzi ili sporiji. nebitno ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, vandal2407 said:

sve te drkalice voze odprilike kolko mogu i ja. mada njegov auto je ipak za klasu bolji od ovih sta su do sad vozili. pa bi bio brzi on od mene vjerovato. al bilo bi mi svakak zanimljivo ganjat se s njim. bio brzi ili sporiji. nebitno ?

 

Jedino gdje imaš šanse ti je Grobnik jer je brža staza, ove tehničke staze - ne možeš se mjerit s tim malim autima (Clio mk2, 106, Saxo, itd) pripremljenim za slalom. Impreza je prevelika i preteška.

 

Grobnik ti je jedino gdje možeš parirati, a i tu se ne bih čudio da je Hrvoje sa Cliom brži, bar dok ne poloviš auto.

 

Žali bože trganja auta na tom Marofu, ajd još ove gradske utrke, ali na Marof sa imprezom od +500ks je, IMHO, trganje auta. Imaš Grobnik TD i tam juri.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Raptor6767 said:

 

Jedino gdje imaš šanse ti je Grobnik jer je brža staza, ove tehničke staze - ne možeš se mjerit s tim malim autima (Clio mk2, 106, Saxo, itd) pripremljenim za slalom. Impreza je prevelika i preteška.

 

Grobnik ti je jedino gdje možeš parirati, a i tu se ne bih čudio da je Hrvoje sa Cliom brži, bar dok ne poloviš auto.

 

Žali bože trganja auta na tom Marofu, ajd još ove gradske utrke, ali na Marof sa imprezom od +500ks je, IMHO, trganje auta. Imaš Grobnik TD i tam juri.

nisam grobnik spomenuo jer bi na njemu recimo impreza imala prednost blagu. al na marofu veci FWD auti poput megana nemaju sanse protiv AWDa. a mali FWD auti i  AWD bi bili tu negdje po meni. al opet trkaci auto (clio) protiv track day auta (impreze) naravno da je on u prednosti kako s autom tako i sa znanjem. al bilo bi zanimljivo vidketi ga tamo ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vandal2407 said:

nisam grobnik spomenuo jer bi na njemu recimo impreza imala prednost blagu. al na marofu veci FWD auti poput megana nemaju sanse protiv AWDa. a mali FWD auti i  AWD bi bili tu negdje po meni. al opet trkaci auto (clio) protiv track day auta (impreze) naravno da je on u prednosti kako s autom tako i sa znanjem. al bilo bi zanimljivo vidketi ga tamo ?

 

Pa na ovoj utrci Siniša sa A45AMG koji je 4x4 je imao 1.24.9 najbolje vrijeme kruga, a Hrvoje 1.21.7. To je ogromna razlika na tako maloj/kratkoj stazi. 

 

Naprosto, na krivi auto/vozača/disciplinu si se namjerio sa Imprezom. ?

 

IMHO, naravno.

 

P.S. još jednu stvar ekipa često zaboravlja - auti se ne voze sami - možeš sve poklikat, ali ak nemaš znanja/muda/iskustva - džabe to. 

Ovo pišem općenito.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Raptor6767 said:

 

Pa na ovoj utrci Siniša sa A45AMG koji je 4x4 je imao 1.24.9 najbolje vrijeme kruga, a Hrvoje 1.21.7. To je ogromna razlika na tako maloj/kratkoj stazi. 

 

Naprosto, na krivi auto/vozača/disciplinu si se namjerio sa Imprezom. ?

 

IMHO, naravno.

 

P.S. još jednu stvar ekipa često zaboravlja - auti se ne voze sami - možeš sve poklikat, ali ak nemaš znanja/muda/iskustva - džabe to. 

Ovo pišem općenito.

nisam se ja nista namjerio. to je bila zajebancija samo. zato sam i stavio ? . sinisa je dosta bolji vozac od mene. al recimo taj A45 (430hp 250slick) nije imao nikakve sanse protiv moje impreze (340hp 235 slick) na marofu. tako da nije to bas za usporedbu. cakovec je druga stvar tu ja nebi sad s 7670 turbinom protiv nikog imao sanse. zato smo narucili 7064 pa da po potrebi stavljam dok cu na malim stazama vozit. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Raptor6767 said:

 

To ćemo onda skupa, da se iživiš na RSu. ?

ak uspijem isprobat auto na marofu da vidim kak se vozi i ponasa na slicku. onda mogu i prviput malo stisnut gas na grobniku. ako ne onda cu upoznavat stazu i da vidim kak se auto ponasa. jer sad u cakovcu sam vise sarafil nego isprobal auto

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vandal2407 said:

ak uspijem isprobat auto na marofu da vidim kak se vozi i ponasa na slicku. onda mogu i prviput malo stisnut gas na grobniku. ako ne onda cu upoznavat stazu i da vidim kak se auto ponasa. jer sad u cakovcu sam vise sarafil nego isprobal auto

 

Boli me kurac, poslije Aerosteak. Bitna je zajebancija. I da te zguram sa staze. ?

 

#idemoJAKOiliSLEPOM

 

Edited by Raptor6767
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...