Jump to content

Formula 1 2021


Gabre

Recommended Posts

 

1 hour ago, Xman said:

Vjerojatno zato da im svima dokazes da su se zajebali. Ima najbolji bolid na gridu i bio bi lud da sad, kad su ga odjebali, pusti bilo kakvu poziciju. Mozda ce bit prilike do kraja sezone vidjet i takve situacije al ja mislim da nema sanse da pusti, ako su u egalu s gumama i ostalim. Ako je sekundu po krugu sporiji, moozda.

 

Na taj nacin stvaras sliku da si toksican clan tima, i sto govori da to neces napravit i iducm timu u koji ides.

Link to comment
Share on other sites

 
 
Ja mislim da mu vise puca kifla kako god okrenes.
Realization na sudar Maxa i Hamiltona je bila cisto zlato.
"Well that's unfortunate,,, anyway" lol
Cemu se borit kad i ako zavrsis ispred Lewisa James ce te nazvat preko radija
 
E da, krepalo sam na taj dio koji car, dostojan nasljednik Kimija ako tako nastavi
Jesi vidio press konferenciju kasnije, kad ga je Riki pitao jel nije on došao na red za Shoei?
Pogledaj, umrooooo sam na botasov komentar. :D :D

Lik je ovaj vikend pokazao više emocija, zajebancije, znanja na stazi neg zadnje sve sezone.

Jednostavno su ga ugušili u mercu sve mi se čini.
A di i ne bi kad je gotovo svaku drugu trku morao puštati, usporavati, kočiti protivnike, valteri its James I te fore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
 
Na taj nacin stvaras sliku da si toksican clan tima, i sto govori da to neces napravit i iducm timu u koji ides.
On s Vasseurom od prije ima povijest pa to vjerojatno ne bi nis znacilo iako ok, ne ostavlja lijep dojam al bit ce zanimljivo u svakom slucaju vidjet sto ce bit ako dođe do toga.
@Gabre Perez je isto guzionicar a jedini razlog zasto je to manje vidljivo je sto je ove sezone bas los pa uopce ne igra nikakvu ulogu da bi nekog mogao zastopati a kamoli da se mora micat Maxu
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Xman said:

On s Vasseurom od prije ima povijest pa to vjerojatno ne bi nis znacilo iako ok, ne ostavlja lijep dojam al bit ce zanimljivo u svakom slucaju vidjet sto ce bit ako dođe do toga.

 

Ako se dokaze u Alfi moze opet nac mjesto negdje blize vrhu midfielda za vece pare kasnije.

Cak mozda i opcija u Ferrariju

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Koju si ti to utrku gledao, pa danas ako se nekome poklopilo je Verstappen. Hamilton je odradio rutinerski, kaj se tocno njemu poklopilo? Norrisov sjeb je rezultat Mercove taktike laznih pitstopa, btw, imaj to na umu... 
I njegove mladosti jer su mu rekli da ide u box pa ih je odjebao.

Isao sam gledat zadnjih 5-6 krugova s Maxova bolida jer mi nije bilo jasno kak je preskočio trojicu ispred sebe al jbg, dobra odluka za njega kad da uđe a loša za ovu trojicu ispred.
Nakon dobrog starta mislio sam da ce bit dosada al na kraju dobra utrka
Link to comment
Share on other sites

Koju si ti to utrku gledao, pa danas ako se nekome poklopilo je Verstappen. Hamilton je odradio rutinerski, kaj se tocno njemu poklopilo? Norrisov sjeb je rezultat Mercove taktike laznih pitstopa, btw, imaj to na umu... 
Maxu se zapravo jako malo poklopilo, krenuo je zadnji i pošteno došao visoko, 2 pozicije možda je dobio kroz kišu jer bi do kraja još pretekao druge.
Najveći krumpiras je botas koji je Mercedesu dao hrpu bodova, ni truda ni želje.

Perez je pusionicar dana. Taj redbull ko uklet za no2 vozača.
Link to comment
Share on other sites

Evo i dalje mi nije jasno kak se Verstappenu "malo poklopilo" ako je prije kiše bio 7i i u opasnosti i da to 7o mjesto pogubi (skurio je mediumke prebrzo valjda) a na kraju zavrsio drugi? 

 

Kiša mu je spasila trku maestralno, a to je ipak, budimo objektivni, sreća. Na tom polju i dalje Hamilton debelo vodi, al konacno da i njega malo posere. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Robertino said:

A uvijek je sreća. I kad završiš sa više od 50sec ispred drugog. Crotuned-ov poučak.

 

 

Ovaj put nije nikakva sreća, to je jasno. Verstappen je imao sreće da mu je došla kiša. 

 

 

BTW, fun fact: 

 

Verstappen je sam odlučio da ide u boks iako mu je tim sugerirao da ostane na slicku još barem jedan krug (izgubio bi jedno 20-30 sekundi ako je suditi po Norrisu), i ne bi bio ni blizu P2. 

 

Merc je odlučio kopirati Maxovu strategiju, Hamilton nije htio na intere i govorio je 'It stopped raining mate'. Na kraju ih je ipak poslušao i ušao u boks.  

 

Dakle, u principu, ima jebeno sreće da je došla kiša, al kad je došla, sam je dobrim dijelom zaslužan što je na njoj toliko kapitalizirao. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

BTW, jesam samo ja pizdio, ili je i drugima ovaj režiser bio kriminalan? 

 

Reakcije ko u mrtve kobile, ne da bi fulao akciju, nego čak i sto godina tražio replay. 

 

Još kad sam to upasirao sa komentatorima na rvackom SK umjesto da sam fino gledao na F1TV, pošteno su me iznervirali ? 

Link to comment
Share on other sites

BTW, jesam samo ja pizdio, ili je i drugima ovaj režiser bio kriminalan? 
 
Reakcije ko u mrtve kobile, ne da bi fulao akciju, nego čak i sto godina tražio replay. 
 
Još kad sam to upasirao sa komentatorima na rvackom SK umjesto da sam fino gledao na F1TV, pošteno su me iznervirali  
Nisi jedini. Od turbo zanimljive trke je napravio neki kosmar gdje se ne zna di je tko, vecinu pretjecanja je fulano i nije pokazano, nikakave konstante u prijenosu.
Bit će da im netko Votku dobio prije trke ko što je Kimi dobio hehe
Link to comment
Share on other sites

pogledao onboard od pereza, hamiltona, norrisa, alonsa

 

ja ne znam sto je bilo ovima u boksu od pereza i norrisa da su pustili da vozac donosi odluku temeljeno na trenutnoj situaciji, a imaju radar pred nosom.

hamilton isto nije htio u boks, ali mu je pit samo rekao box box, there is more coming. zato takticki nadjebu cijeli grid u 99% slucajeva.

rezultat znamo.

 

Alonso je imao peh da ga je uhvatilo taman na pocetku kruga i dugo je trebalo da dodje do boksa i popusio mjesta. Inace su odlucili na vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...