Jump to content

Formula 1 2021


Gabre

Recommended Posts

Just now, Lovrek said:

Ne ulazeci koje pravilo je kome konkretno sto donijelo, ovo pravilo je objektivno debilana...

Ovi drugi koji su subjektivni, jbg, ne mogu vam pomoci..
 

 

Ja se slazem da je debilana i da se pobjede trebaju uzimat na stazi. Ali ovo je vise slucaj gdje Red Bull igra Mercedesovu igru i u tom slucaju mi je drago da i oni jednom imaju srece s glupim pravilima, a ne stalno Lewis

Link to comment
Share on other sites

Oklada kao i svaki SC. Realno, ne mjenjajuci gume iza SCa su napravili ogroman rizik... I eto, isplatilo im se. 

 

Al ovaj Hrelić mi je wtf, to nisam nikad vidio. 

 

Btw fakat mi nije jasno zakaj Hamilton ne dobije bar upozorenje za onakav razmak na startu, i zakaj Bottas nije dobio kaznu za ono prij3 sc boksa... Tu su bar pravila jasna

8 minutes ago, Robertino said:

Joj msporos, ja u kope ti u špade. Normalna je stvar red flag ako se stvari ne mogu rascistiti samo sa sc. Tu su mogli raditi nesmetano par krugova u sirokoj izletnoj zoni dok sc vozi, nije da je pola zavoja bilo puno debrisa i razvaljenih bolida.

 

Popravak ograde traje minimalno 10min. U takvim situacijama uvijek rade red flag da ne bi pol trke bilo pod SC i da se zaustavi sat. Standardno. Nemre sad bit drugacije jer eto ne pase Hamiltonu.

 

I bilo je vec takvih situacija. 

 

Wooow

Koja muda!  

Edited by msporis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Robertino said:

Koje ograde, nije pocincana ograda probijena, vec samo ublazivaci malo osteceni. 

 

Kegalj stalno Lewis? SPA kao vrhunac gluposti si brzo zaboravio?

 

U SPA se max kvalificirao dva mjesta ispred Hamiltona. 

Da su vozili utrku I zavrsili 1-2 razlika u bodovima bi bila 7 bodova

Posto su zavrsili 1-3 sa pola bodova razlika je 5 bodova.

Znaci u toj situaciji je Hamilton prosao bolje nego da je bio drugi u utrci.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Robertino said:

A ti si vidovit pa znas ko bi zavrsio ispred! ?

 

Nista manje niti vise nego ti ?

 

Btw bas gledam. U SPA je Red Bull promijenio kompletan power unit na Maxovom autu i uveo veliki upgrade. 

Ostajem pri tome da je vecu sansu imao Max sa pole positiona nego Lewis sa treceg mjesta koliko god smijesno to nekom zvucalo

Edited by Kegalj
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...