Jump to content

Formula 1 2021


Gabre

Recommended Posts

bas krenuo pisati, gledam krug i mislim se u sebi, ide prejako na noz, sjebat ce se.

i tras.

a jos dobro ako ne budu morali getribu mijenjati, jer ce onda dobit 5 grid penalty.

 

bit ce loma sutra po stazi kada se krenu naguravati a brza strasno staza. Cak mi je i cudno da je to F1 staza, izletne zone - NEMA  ?  ? 

Link to comment
Share on other sites

Kakav krug i onda sjeb u zadnjem zavoju, filmski skroz. Sad ih ceka ogromna odluka dal mijenjat getribu il ne, i mislim da ide izmjena realno. Ne smiju si dopustit Leclerc-Ferrari gresku iz Monaca. 
 
 
Purple, Purple, red.. Šteta, bio bi to jeben krug.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Xman said:
3 minutes ago, msporis said:
Sam da getriba izdrzi. 
 
Prvi put da je i Maxa sreca malo pomazila

"malo"

 

Pa recimo, u usporedbi sa nekim Hamiltonovim lucky moments.. Npr u usporedbi kad je u Imoli Hamilton bio minutu u pijesku sa razbijenim krilom, izvukao se na rikverc unsafe returnom koji nije kaznjen i zbog bottasovog sudara uspio u redflag periodu popravit auto, unlapat se i zavrsit drugi... Cini mi se ovo ko mala beba. Cisto onak... Da nije bilo tog sudara bas tad, Max bi vec bio prvak. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, msporis said:

 

Pa recimo, u usporedbi sa nekim Hamiltonovim lucky moments.. Npr u usporedbi kad je u Imoli Hamilton bio minutu u pijesku sa razbijenim krilom, izvukao se na rikverc unsafe returnom koji nije kaznjen i zbog bottasovog sudara uspio u redflag periodu popravit auto, unlapat se i zavrsit drugi... Cini mi se ovo ko mala beba. Cisto onak... Da nije bilo tog sudara bas tad, Max bi vec bio prvak. 

 

 

Ma nista to. To je ranije u sezoni pa se ta pobjeda ionako ne pribrojava u prvenstvo na kraju sezone. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lovrek said:

Koja debilana... logicno bi bilo da svi imaju pravo mjenjati gume i poredak isti kao prije sc-a... ovo je debilana od pravila
 

 

 

Ovo nikako nije logicno. U tom slucaju Mercedes ima potencijal profitirat zbog ulazenja u box tokom safety cara, ali ako slucajno ne profitiraju onda ajmo sve vratit nazad?

Link to comment
Share on other sites

 
 
Ovo nikako nije logicno. U tom slucaju Mercedes ima potencijal profitirat zbog ulazenja u box tokom safety cara, ali ako slucajno ne profitiraju onda ajmo sve vratit nazad?
Pa da, nista se ne bi promjenilo i da je max usao, a mogao je.... kaj ti mislis da je max isao na red flag i da zato nije usao?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kako mislis profitirat? U toj situaciji merc je jednostavno MORAO u boks, jer da nisu, otisao bi Max i dobio poklon.

 

Za Mercedes bi bilo najbolje da SC uopce nije bilo.

 

SC pomaze onima iza, vodecem sigurno ne

Edited by Robertino
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lovrek said:

Pa da, nista se ne bi promjenilo i da je max usao, a mogao je.... kaj ti mislis da je max isao na red flag i da zato nije usao?

 

Nije. Isao je na poziciju u utrci, nadao se da ce uspjet napravit nekakvu razliku ili da ce bit jos jedan safety car.

Mercedes je donio svoju odluku, red bull svoju i jednima se ovaj put vise posrecilo.

Kao sto se Mercedesu nekoliko puta posrecilo. 

Ne vidim problem 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Lovrek said:

Pa da, nista se ne bi promjenilo i da je max usao, a mogao je.... kaj ti mislis da je max isao na red flag i da zato nije usao?
 

 

Da je Max usao, a Hamilton ne Max bi startao sedmi ili osmi, a ti bi slavio sad.

 

 

Hamilton je bolje startao I zasluzio je uzet nazad poziciju na startu. 

U sjeni jedenja govana sa warmup lapom doduse al opet

Link to comment
Share on other sites

 
Nije. Isao je na poziciju u utrci, nadao se da ce uspjet napravit nekakvu razliku ili da ce bit jos jedan safety car.
Mercedes je donio svoju odluku, red bull svoju i jednima se ovaj put vise posrecilo.
Kao sto se Mercedesu nekoliko puta posrecilo. 
Ne vidim problem 
Pa posrecilo mu se jer je pravilo debilana...ne kuzim tvoju argumentaciju

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lovrek said:

Pa posrecilo mu se jer je pravilo debilana...ne kuzim tvoju argumentaciju

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

Pravilo je kakvo je, poanta je da tu stvarno nije bilo nikakve potrebe za red flag, niti bi momcadi poput merca pri strategijskoj odluci bilo na kraj pameti da ce biti red flag

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...