Jump to content

VN Australije


File

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

rista, ti nisi iz Hrvatske il kaj? Svaki tvoj post moram desifrirati prvo, nema "se", "će", ništa... ko siptar da pise :)

 

ah... ja sam iz generacije da se pise sto kraca poruka, i bez kvacica , drugi forumi su vec naucili da cudno pisem :D

Link to comment
Share on other sites

Utrka je bila odlična. Očekivani su pobjedili. Baš me zanima kakvo je sad stanje u sjedištu Honde. Razvijali su bolid cijele 2008. godine i na kraju ga se odrekli. Vjerojatno će past kakav harakiri. :D

 

Čestitke genijalnim momcima iz BGP-a. ;) Zadivljuje pouzdanost i čvrstoća bolida. Buton je apsolutno zaslužio pobjedu, dojam kvari Rubens koji je pobrkao gumbe na volanu za vrijeme starta. Ali na kraju je sve dobro ispalo.

 

McLaren je na kraju odlično završio, Lewis je s 18. mjesta stigao do postolja. Ne kažem da nije bilo sreće, ali bez nje ništa. Možeš voditi cijelu utrku, pa ti u zadnjem krugu ode motor. Mislim da je on od vozača s KERS-om najbolje koristio tu novinu. Čuvao je gume, pravodobno ulazio u boks i klonio se incidenata. Zadivljujuće ako se sjetimo prošle sezone, kada je više puta brzopleto reagirao. Ha, što reći za Heikkija, ništa previše. Vozio je oko 300 metara i slomio ovjes u prvom zavoju, šteta.

 

Ferrari je jako dobro krenuo, vidi se da KERS jako pomaže na startu, ali su se zaznuli u taktici. Meke gume su funkcionirale samo par krugova, nije mi jasno kako im je to promaklo na treningu. Vidi se da im treba novi Brown, rade previše grešaka. Greške su ih i prošle sezone stajale naslova. Massa je imao tehnički problem, a Kimi je zbog guma završio u zidu.

 

Žao mi je Kubice, stvarno se trudio i onda ga Vettel onako pukne. Odmah sam se sjetio nekih poteza MS-a... :D Stvano nepromišljen potez. Mogao je lagano biti treći i nikome ništa, ovako je kažnjen sa pomicanjem za 10 mjesta unatrag na startu sljedećeg GP vikenda. Dok je po izjavama iz BMW-a Kubica mogao čak i do prvog mjesta.

 

Buemi je odlično debitirao. Alonso i Renault, teško. Velika borba sa bolidom.

 

Sljedeći vikend VN Malezije na kojoj bi KERS posebno mogao doći do izražaja.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

@Don

Brawn GP jesu zasad pouzdani no ako prođu 5 utrka onda jesu pouzdaniji... ovako je prerano reći zasad.

 

moto od Jean Todd : " jedna lasta ne čini proljeće" to je rekao od 98" kada Ralf počeo pobjeđivati u Kanadi s bratom Michaelom..

Link to comment
Share on other sites

Gospođa FIA diskvalificirala McLaren zbog pokušaja varanja :D

Hamiltonu i McLarenu oduzeti bodovi, a FIA ne isključuje i daljnje mjere poput novčanih kazni, kazne zabrane utrkivanja od nekoliko utrka ili čak isključenja iz sezone 2009 za Lewisa Hamiltona (naravno da do toga neće doći, to su malo mediji napuhali dramatike radi)

 

Uglavnom, mališa Lewis je nakon trke izjavio na saslušanju FIA-e izjavio da nije propustio niti usporio da propusti Trullija već da ga je ovaj prestigao, znajući da će trulli zbog toga dobiti kaznu. Sportski direktor McLarena potvrdio je da McLaren nije naredio Lewisu da propusti Trullija niti da se to dogodilo.

 

a onda FIA odlučila pogledati telemetriju, preslušati Team Radio... a na kraju krajeva bedak Lewis izlanuo se u tv intervju kazavši da je propustio Trullija a da to nije trebao napraviti...

 

Eto odluke FIA-e

 

During the hearing, held approximately one hour after the end of the race, the Stewards and the Race Director questioned Lewis Hamilton and his Team Manager David Ryan specifically about whether there had been an instruction given to Hamilton to allow Trulli to overtake. Both the driver and the Team Manager stated that no such instruction had been given. The Race Director specifically asked Hamilton whether he had consciously allowed Trulli to overtake. Hamilton insisted that he had not done so.

 

The new elements presented to the Stewards several days after the 2009 Australian Grand Prix which led to the reconvened Stewards Meeting clearly show that:

 

a. Immediately after the race and before Lewis Hamilton attended the Stewards Meeting he gave an interview to the Media where he clearly stated that the Team had told him to let Trulli pass.

 

b. Furthermore, the radio exchanges between the driver and the Team contain two explicit orders from the Team to let the Toyota pass.

 

The Stewards, having learned about the radio exchanges and the Media interview, felt strongly that they had been misled by the driver and his Team Manager which led to Jarno Trulli being unfairly penalised and Lewis Hamilton gaining third place.

 

 

a evo i transkripta razgovora

 

TRANSCRIPT OF THE RADIO TRANSMISSION

 

Team: OK Lewis, you should need to make sure your delta is positive over the safety car line. After the safety car line the delta doesn’t matter but no overtaking. No overtaking.

 

Lewis Hamilton: The Toyota went off in a line at the second corner, ..., is this OK?

 

Team: Understood, Lewis. We’ll confirm and get back to you.

 

LW: He was off the track. He went wide.

 

Team: Lewis, you need to allow the Toyota through. Allow the Toyota through now.

 

LW: OK.

 

LW: He’s slowed right down in front of me.

 

Team: OK, Lewis. Stay ahead for the time being. Stay ahead. We will get back to you. We are talking to Charlie.

 

LW: I let him past already.

 

Team: OK, Lewis. That’s fine. That’s fine. Hold position. Hold position.

 

LW: Tell Charlie I already overtook him. I just let him past.

 

Team: I understand Lewis. We are checking. Now can we go to yellow G 5, yellow Golf 5.

 

LH: I don’t have to let him past I should be able to take that position back, if he made a mistake.

 

Team: Yes, we understand Lewis. Let’s just do it by the book. We are asking Charlie now. You are in P4. If you hold this position. Just keep it together.

 

Team: OK Lewis, your KERS is full, your KERS is full. Just be aware. You can go back to black F2, black Foxtrott 2.

 

LH: Any news from Charlie whether I can take it back or not.

 

Team: Still waiting on a response Lewis, still waiting.

 

Team: Lewis, work on your brakes please. Front brakes are cold.

 

Team: If we are able to use one KERS that would be good. If you deploy KERS please do so now.

 

Team: OK, Lewis, this is the last lap of the race. At the end of the lap the safety car will come in, you just proceed over the line without overtaking, without overtaking. We are looking into the Trulli thing, but just hold position.

Edited by msporis
Link to comment
Share on other sites

ovdje Lewis stvarno nije kriv u toj situaciji, ali koji je k**** išo muljati na saslušanju da je rekao kaj je bilo ostalo bi tak i to je to, ali se išao điberiti za bod pa je sad ostao bez svega

Link to comment
Share on other sites

iii treba komentirati ili? bas me zanima sta kazu sada zapeti navijaci mclarena... koji ga toliko hvale i sve... da li se ovdije treba reci da je covijek glup jer ide lagati a zna da sve na papiru ili ? mislim svaka mu cast ali ovo mu definitivno nije trebalo, pogotovo nakon ljage koju mclaren ima od kopiranja bolida... Neovisno o vozacu, ali ja bi za ovakve stvari dao jake kazne za vozaca, pustio bi ga da vozi i dalje, ali bi mu fino zapaprio...

Link to comment
Share on other sites

koje su to igre i gluposti

 

FIA ako zna pravila igre, nema sta zvati i saslusavati ni Trullia i Hamiltona, nego sve bodove dati po regulativi kak je i zavrsilo i zdravo, a oni nek pricaju sta hoce

 

ako je McLaren protestirao na Trulija treba im dati jos i $ kaznu i 10 mjesta natrag na gridu u iduce 2 trke, pa nek si misle ....

Link to comment
Share on other sites

koje su to igre i gluposti

 

FIA ako zna pravila igre, nema sta zvati i saslusavati ni Trullia i Hamiltona, nego sve bodove dati po regulativi kak je i zavrsilo i zdravo, a oni nek pricaju sta hoce

 

ako je McLaren protestirao na Trulija treba im dati jos i $ kaznu i 10 mjesta natrag na gridu u iduce 2 trke, pa nek si misle ....

 

Nebu ovo samo na tome zavrsilo, svasta ce se tu jos natrpati, saznati i na kraju cemo opet mi kao gledatelji najvise izgubiti zbog gluposti.

Link to comment
Share on other sites

Nebu ovo samo na tome zavrsilo, svasta ce se tu jos natrpati, saznati i na kraju cemo opet mi kao gledatelji najvise izgubiti zbog gluposti.

 

Neće se ništa loše dogoditi, dapače još će biti samo bolje. Neće biti više kalkulanata i vozača superlokomotive po tračnicama od početka do kraja.

 

Ne sjećam se kad sam tolko uživao gledajući F1. Pretjecanja, pokušaji pretjecanja. A najviše me razveselila činjenica da McChiken i Ferrari nisu na 123 mjestu.

Link to comment
Share on other sites

Superiška, znači da su uspjeli iskopirati difuzore :D

 

Kolko vidim 0.4 sec su ispred BGP-a nije loše. Ako su to još napravili sa postavkama bolida od Australije onda je to respektabilan rezultat. Al ipak je to slobodan trening. Mislim Heidfeld zaostaje 2.2sec :D

Edited by matt
Link to comment
Share on other sites

Mclaren i Lewis su se opet pokazali :) Samo tako decki. Cvrsto na tronu najgluplje i najgore momcadi u zadnjih par sezona... Bilo bi fora da diskvalificiraju Lewisa. Onda mi Mclaren bio momcad koja u 3 sezone ima dvije sezonske diskvalifikacije. Rekord neki sigurno LOL

Link to comment
Share on other sites

Guest diablo
ajd sta nitko ne otvara za malaziju :D

 

kaze da bi moglo biti problema ako kisa padne.. jer u 17 sati trka pa bi jaaako slabo vidjelo

 

"na ovom dijelu staze bu ti padalo...."

 

massa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...