Jump to content

Formula 1 2023


Gabre

Tko ce iznenaditi od midfielda ovu sezonu?   

18 members have voted

  1. 1. Tko ce iznenaditi od midfielda ovu sezonu?

  2. 2. Tko ce osvojiti kontruktorski naslov?

    • Red Bull
    • Ferrari
    • Mercedes
    • Alpine
      0
    • Aston
      0
    • Mclaren
      0
  3. 3. Tko ce biti vozacki svjetski prvak?

    • Max
    • Checo
      0
    • Lewis
    • George
      0
    • Charles
    • Carlos
    • Alonso
      0
    • Hulkenberg
      0


Recommended Posts

ogavan mi je taj lik.
 
pazi sada nakon ovoga, garantiram ti da Perez nece biti ni blizu vise performansama Maxa jedno barem 10 utrka. Tako je lani nakon Monaca bilo. Perez je pratio Maxa u stopu, i nakon pobjede u Monacu, odjednom ga nije bilo nigdje sve do pred kraj sezone.
 
Alonsu napenalise 10 sekundi post race. U 18 krugu je bio propust u pitstopu di je kreten za zadnjem jacku stavio dizalicu pod auto. U 18-OM KRUGU.
 
I cekaju kraj trke i nakon podija da mu dadu 10 sekundu, a nije da su imali nesto previse posla vijecati oko drugih incidenata, jer je trka bila dosadna ko proljev.
 
FAIL FIA
Možda FIA nije skužila, a netko tko je uložio protest je čekao pravi tajming?

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 
nisam skuzio, bilo je rijec o 5 sec i prestao gledati nakon kraja. 
 
Vidin da se ubistinjava ono redbull 1-2 a onda dalje izmjesani mercedes, ferrari i aston s time kak vidim izgleda da bi ferrari mogao biti lose pozicioniran nego prosle godine. 
Poslao sam ti na PM

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kegalj said:
[mention=391]Gabre[/mention]Sto je tu je. Ako je Ocon dobio 10 sekundi za istu stvar proslu utrku ne mozemo se sad bunit sto je i Alonso dobio.
Radije bi da je ovako nego da jedan dobije a drugi ne. 

Ma slažem se za to, ili svima ili nikome.

Ali isto ako bi FIA trebala imati odgovornost i time frame u kojem MORAJU odlučiti o kaznama.

Treba biti unutar 10 krugova ili tako nešto od incidenta da se donosi odluka a ne ko danas doslovno sat i pol i to nakon utrke i podija.

Ko kad se picke sjete da ju je netko za guzicu zgrabao prije 37 godina i sada traži otkaz tome liku i što ti znam sto. Ili odmah ili šuti zauvijek.

 

prvak je i dalje zadovoljan jer zna da ima dobar auto za cijelu sezonu

 

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

i za one koji nisu pogledali zadnji Drive to survive,

 

ovo je sazetak sa Alonsom, kakav je to zajeban lik haha bas je bad guy  😄 

 

 

EDIT:  haha izgleda da su mu ponistili kaznu i da je zadrzao trece mjesto, o koja sprdacina

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

malo nešto razmišljam, i po do sad vidjenom, svi su se nešto već podijelili po pozicijama

Ferrari nikakav, Leclerc lagano kreće Vetelovim stopama po pitanju morala i elana, Sainz ko Kimi, ko mrtva krava, vozi da odveze. Ferrari kao i B Ferrari team Haas, odlični u kvalama, one lap dobar, ali race pace, kita labudova.

Mercedes da nema Russela bi bili ko Ferrari. Lewis klasika ko da ga je u guzicu jebalo prije i poslje trke, dobro je Alonso lani rekao, da taj lik zna vozit samo kad je naprijed prvi.
Toto je već izjavio da Hamilton može slobodno tražiti drugi team ako mu bolid ne odgovara performansama, no hard feelings.

Alpine će biti izgleda cementirani 5ti team ,iza njih borba za mrvice izmedju Haasa, alfe, Williamsa, a na kraju poretka alpha i McLaren koliko mi se čini, McLaren nije mogao sargenta proći 15 krugova lol

da nema Astona ove sezone gdje jesu, mislim da ne bi uopće imalo smisla pratiti ovu sezonu.

Max u 25 krugova prestigne doslovno sve konkurente bez imalo otpora od bilo koga.
Strašno. Sezonu jedino može spasiti kakav kvar na RBu, ali i to im ode na ruku, kao sad za vikend da Maxu na treningu krepa poluosovina, a ne u utrci.


Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
Ako zanemarimo RB i Maxa, meni je sezona dost zanimljiva.
da nema alonsa, dosadnije sezone nisam dugo gledao.

dovoljno govori podatak da se nikad u povijesti nije dogodilo ovo što RB radi ovu sezonu.

Astona je sada i Ferrari prešao u poretku, onaj konj Stroll je takav odron od vozača.
Boda ne može uzeti u bolidu koji mora biti u bodovima svaku utrku
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...