Jump to content

Formula 1 2023


Gabre

Tko ce iznenaditi od midfielda ovu sezonu?   

18 members have voted

  1. 1. Tko ce iznenaditi od midfielda ovu sezonu?

  2. 2. Tko ce osvojiti kontruktorski naslov?

    • Red Bull
    • Ferrari
    • Mercedes
    • Alpine
      0
    • Aston
      0
    • Mclaren
      0
  3. 3. Tko ce biti vozacki svjetski prvak?

    • Max
    • Checo
      0
    • Lewis
    • George
      0
    • Charles
    • Carlos
    • Alonso
      0
    • Hulkenberg
      0


Recommended Posts

1 hour ago, robi said:

Mora biti android telka da radi s moba. Meni na philipsu bez greske radi i isto kao i gabre mogu s daljincem od telke svime upravljati. Tih 50€ godisnje pretplate fkt nije puno a nema drkanja s reklamama, trazenjem streama i tak to...

Na Philips OLED (Android) nemrem ništa castat sa Xiaomia, uopce ga ne vidi

Link to comment
Share on other sites

 
a da ne spominjem da imas i prijenos svih treninga, da imas tehnicke analize/intervjue sa timovima/vozacima, prije i poslje kvala/trke, ovo mi je rijetka usluga koju mi nije krivo platiti. Jos da nadodam ako nisi slucajno vidio, mozes birati audio stream, sa razlicitim komentatorima, pa cak i prijenos utrke bez komentatora   samo zvuk same utrke. spica totalno
a da ne spominjem da mos birati live pogled sa kamere direkt sa bolida i tako gledati cijelu trku ako hoces.
A povrh svega toga, kompletnu bazu SVIH utrka u valjda zadnjih 30 godina. Sinoc samo tako eto isao pogledati utrku koju je alonso u intervju izdvojio, spanjolsku 2013-a.
Na brzinu u arhivu, pronadjes godinu, utrku, i biras hoces cijelu utrku od pocetka do kraja, ili sazetak pogledati. Pa to jednostavno nemas nigdje pogledati te stare trke, a da ne kopas basupcima interneta, torentima, youtubeu jadniom, itd.
 
 
Nisam pratio koliko je napredovao taj chromecast

Ja sam i dalje u 20st. na free platformama a isto tako pratim, treninge, poredak, utrke, uključujući i arhivom prošle sezone, i sve to za 0€.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nisam pratio koliko je napredovao taj chromecast

Ja sam i dalje u 20st. na free platformama a isto tako pratim, treninge, poredak, utrke, uključujući i arhivom prošle sezone, i sve to za 0€.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

ako si ti zadovoljan, to je najbitnije. Bitno je da se pogleda, poprati i prokomentira, svatko se snalazi kako može. Ja bi vam i podijelio account ako će raditi preko bare.

velim, ja slabo pratim bilo što od ostalih sportova, pa mi je ovo odušak i mislim da nisam 10 utrka propustio u zadnjih 20 godina, a F1 gledam tamo od ranih devedestih
Sjećam se kad je Senna poginuo onda znaš koliko dugo pratim

Što nas više gleda to je zanimljivije pratiti i komentirati :thumbs up:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Pavo said:

Nisam pratio koliko je napredovao taj chromecast emoji2369.png

Ja sam i dalje u 20st. na free platformama a isto tako pratim, treninge, poredak, utrke, uključujući i arhivom prošle sezone, i sve to za 0€. emoji51.png

 

 

 

Ne brini, ja jos spajam laptop preko HDMI-a na tv ko pecinski covjek.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ima jos tko kakav link za live stream bez stekanja. 

 

btw po ovone do sada videnom Verstapen prvak 2023.

Alonso bi se mogao boriti sa Leclercom za mjesto, a red bull definitivno 1-2

Red bull ke brzi min 0.5 sec po krugu. Ne znam kaj bi se trebalo dogoditi da ih netko kroz sezonu dostigne,a isto tako vjerujem da nije ni to gornji limit red bulla

Link to comment
Share on other sites

da, nazalost RB se cini bar pola sekunde brzi od sviju ostalih, dok mi se Ferrari cini sporiji nego lani.

Aston se tu sada definitivno ugurao u top 2,3,4. Cak i Stroll uspjeva izvuci odlicne rezultate sto bi znacilo da je auto stvarno dobro poslozen.
Necu ni rec top3, jer je 1 zacementirani RB.

 

za sutra ako start prodje cisto, alonso ce pokusati navesti pereza na gresku, ali perezu od svih staza bas ova jako dobro lezi 🤦‍♂️ 

sainz ce se sutra smazati 100%  😄    bas se vidi da je u grcu cijelo vrijeme, a i prije je izjavljivao da je ova staza opasna, bla bla.

 

bit ce napeto sutra, najmanja greska i kontakt zavrsava sa SC-om i udarcem u zid.

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Gabre said:

za sutra ako start prodje cisto, alonso ce pokusati navesti pereza na gresku, ali perezu od svih staza bas ova jako dobro lezi 🤦‍♂️ 

sainz ce se sutra smazati 100%  😄    bas se vidi da je u grcu cijelo vrijeme, a i prije je izjavljivao da je ova staza opasna, bla bla.

 

bit ce napeto sutra, najmanja greska i kontakt zavrsava sa SC-om i udarcem u zid.

 

 

 

 

Perez se zna jako dobro branit tako da je Alonsu najpametnije ostat u DRS-u i dozvolit da ga Perez odvuce od svih ostalih i probat overcut/undercut.

Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da bi od 2020 mogla biti era redbulla i verstapena i to onda 3-5 naslova u nizu kako vozacki tako i konstruktorski. 

 

Binoto se stvarno na vrijeme povukao jer ferrari je i prosle godine bio u banani sto je i binoto potvrdio jer bez obzira na greske i pouzdanost opet nebi uspjeli parirati za 1. mjesto. 

 

Ove godine ovo izgleda da je redbull jos napredovao u odnosu na ferrari i mercedes dok eto aston mi se cini ozbiljno za 2. momcad na gridu i jedino ce to biti malo zanimljivo pratiti rasplet leclerc, alonso, russel, hamilton, sanz pa cak i stroll na kraju krajeva. 

 

Moje predvidanje da bude redbull sigurno 1-2, a onda do 8 mjesta budu izmjesani ferrari, aston i mercedes. 

5 minutes ago, Kegalj said:

 

 

Perez se zna jako dobro branit tako da je Alonsu najpametnije ostat u DRS-u i dozvolit da ga Perez odvuce od svih ostalih i probat overcut/undercut.

na prosloj utrci verstappen u 2 kruga van drsa sgo znaci da perez u 5. krugu lgano na 1+300 pa lagano naprijed. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, marek1 said:

Moje predvidanje da bude redbull sigurno 1-2, a onda do 8 mjesta budu izmjesani ferrari, aston i mercedes. 

na prosloj utrci verstappen u 2 kruga van drsa sgo znaci da perez u 5. krugu lgano na 1+300 pa lagano naprijed. 

 

 

Alonso se kvalificirao 0.122 iza Pereza. Da je Max umjesto Pereza definitvno bi se slozio.

Ovako ima nade bar.

Link to comment
Share on other sites

 
 
Alonso se kvalificirao 0.122 iza Pereza. Da je Max umjesto Pereza definitvno bi se slozio.
Ovako ima nade bar.
Alonso je pola sekunde iza Pereza bio na kraju u kvalama, check je roknuo jebacki krug.

ma vjerujem da Alonso uzima još jedan podij, ali RB bez nekih kvarova je nedodirljiv.

Još će Maxu SC pomoć da se probije kroz grid.

Bit ce napeto sutra
Link to comment
Share on other sites

Bas si ramisljam pretproslu sezonu je mercedes bio bolji s Hamiltonom. Verstapen je isao na noz jer jedino tako je mogao parirati hamiltonu i zapravo 2. mjesti mu je bilo zagarantirano danije poceo riakirati i izguravati sa staze. Taj prljavi nacin mu se isplatio jer hamilton ke gotovo uvijek na tome popustio jer kao pametniji popusta. Da nije bilo Massia i da ga na kraju onaj zadnji krug nije posrao mebi bio prvak. 

 

Proslu sezonu je stvarno odradio skolski bez puno stresa i uglavnom uvijek ispred svih, a pogotovo ispred pereza. U ove 2 utrke razlika izmedu verstapena i pereza je minimalno 2-3 stotinke sto je opet jako puno, ali i sa time mu je dovoljno da bude sigurno drugi i dovoljno udaljen od treceg. 

 

Verstapen fakat dobro vozi, ali prati ga i jebena sreca. Prosle godine imao dnf na FP1 i mislim si kaj bi bilo da mu se to dogodilo 2-3 kruga prije kraja u uyrci vikend ranije. Danas ga pogodi dnf u q2 iliti 5 krugova prije utrke. Kag ga ne pogodi sutra u utrci nego uvijek kad je steta najmanja. Ovo kretanje s 15tog mjesta mu nist ne otezava jer ionako ce vec leclerca u 5tom krugu prestici i doci ce najmaje na 4to mjesto i to ako ga jos ne posere neki SC i slicno. 

 

Link to comment
Share on other sites

ima jos tko kakav link za live stream bez stekanja. 
 
btw po ovone do sada videnom Verstapen prvak 2023.
Alonso bi se mogao boriti sa Leclercom za mjesto, a red bull definitivno 1-2
Red bull ke brzi min 0.5 sec po krugu. Ne znam kaj bi se trebalo dogoditi da ih netko kroz sezonu dostigne,a isto tako vjerujem da nije ni to gornji limit red bulla
Nisam ništa pametno našao a da radi bez štekanja i milion reklama.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

a ovaj RB je bullet train, to je preuzasno koliko su brzi na pravcu, u jednom trenutku se Brundle izderao WHAT?! kad je Max na polovici ravnice presao mercedesa ili ferarija kao da je ovaj stiskao kocnicu

imaju skoro 20kmh prednosti na pravcu ispred sviju. Sekundu po krugu brzi, a od midfilda 2 sekunde. 🤦‍♂️

 

Aston se pokazuje dostojan za borbu u vrhu, ali bez odustajanja u RB, nista dalje od P3 nece imat nazalost.

iz Alonsa je iscurilo valjda 5 L znoja, natopljen mu kombinezon od glave do pete, strava 😄 

 

ovi iz FIA pokusavaju izmisljati kazne svake sezone da se useres, ono, trepavica je dotakla gumu - KAZNA 

dobit ce kaznu 10 skeundi alonso. oh majku im jebem.
 

 

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

ogavan mi je taj lik.

 

pazi sada nakon ovoga, garantiram ti da Perez nece biti ni blizu vise performansama Maxa jedno barem 10 utrka. Tako je lani nakon Monaca bilo. Perez je pratio Maxa u stopu, i nakon pobjede u Monacu, odjednom ga nije bilo nigdje sve do pred kraj sezone.

 

Alonsu napenalise 10 sekundi post race. U 18 krugu je bio propust u pitstopu di je kreten za zadnjem jacku stavio dizalicu pod auto. U 18-OM KRUGU.

 

I cekaju kraj trke i nakon podija da mu dadu 10 sekundu, a nije da su imali nesto previse posla vijecati oko drugih incidenata, jer je trka bila dosadna ko proljev.

 

FAIL FIA

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pavo said:

Opet cu ja malo o Kodiu.... emoji16.png


Sve radi bez imalo stekanja free of charge emoji6.pngcfc577c2d8cc3b49b17ce0752cd667a7.jpg

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk


 

daj neki tutorial, link i na kraju hint. 

imal sam o e balkan thunder pa malo malo neko sraje il se updatea ili slicno pa onda ima arene ali 345 ne 1-2 itd. 

1 minute ago, Gabre said:

ogavan mi je taj lik.

 

pazi sada nakon ovoga, garantiram ti da Perez nece biti ni blizu vise performansama Maxa jedno barem 10 utrka. Tako je lani nakon Monaca bilo. Perez je pratio Maxa u stopu, i nakon pobjede u Monacu, odjednom ga nije bilo nigdje sve do pred kraj sezone.

 

Alonsu napenalise 10 sekundi post race. U 18 krugu je bio propust u pitstopu di je kreten za zadnjem jacku stavio dizalicu pod auto. U 18-OM KRUGU.

 

I cekaju kraj trke i nakon podija da mu dadu 10 sekundu, a nije da su imali nesto previse posla vijecati oko drugih incidenata, jer je trka bila dosadna ko proljev.

 

FAIL FIA

 

nisam skuzio, bilo je rijec o 5 sec i prestao gledati nakon kraja. 

 

Vidin da se ubistinjava ono redbull 1-2 a onda dalje izmjesani mercedes, ferrari i aston s time kak vidim izgleda da bi ferrari mogao biti lose pozicioniran nego prosle godine. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...