Jump to content

Citius Chip Tuning


KrunoL

Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ja poznajem Raptora osobno, te odbijam ove titule kojim ga se časti...

 

Ako je Raptor prodao Raceru akumulator, učinio je to isključivo iz prijateljstva, želje da pomogne, a ne iz bilo kakvog drugog razloga...

 

To odgovorno tvrdim!

Link to comment
Share on other sites

Ja poznajem Raptora osobno' date=' te odbijam ove titule kojim ga se časti...

 

Ako je Raptor prodao Raceru akumulator, učinio je to isključivo iz prijateljstva, želje da pomogne, a ne iz bilo kakvog drugog razloga...

 

To odgovorno tvrdim![/quote']

 

Poznajem ga i ja, a poznaju ga i drugi. Ionako svi imaju pravo na svoje misljenje. Mozda je tebi dobar jer ti ostavlja puno novaca u ducanu, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

http://www.citius.hr/cjenik_otto_motori.htm

di pise da treba ono napraviti? Pise platis 330E i imas 260konja. Mozda i turbinu i injektore treba isto promjeniti. Onda ce sigurno imati 260konja(ako je veca turbina).

 

To ni meni nije jasno. Zapravo...zašto uopće piše na stranici i u ponudama 250 ili 260 ili 270 konja kad znate da to ne možete postići samo remapom. I meni je jasno da se samo drugom mapom neće dobiti ta snaga...ali šta ako kupac koji zna samo upaliti auto vidi takvu jednu ponudu na netu...šta on zna o ispuhu, ic-u, usisu...on je vidio 230 > 260 konja i cifra za to je XXX eura. On dolazi do tuning kuće, donese tih XXX eura, ovi načipaju, on da mjeriti i vidi da je postao jelen...i imaš nezadovoljnog kupca. Svi se tjuneri vode i hvale onim da auto bolje ide i vlasnik dođe s osmjehom nakon testnog đira. Naravno da ide bolje...ali koliko bolje??? Čime mjerite uspješnost tog remapiranja...veličinom osmjeha...ili koliko je dužina netko nekog namazao na Aveniji Bolonje?

 

Zašto ne stavite cijenu za Stage2 2000€ di spada ispuh, novi ic, usis...i pored tog stavite dobitak taj koji je. Jedino to je pošteno...ovo sve ostalo je sprdnja s mušterijama.

Link to comment
Share on other sites

Da, +30KS je moguce bez problema.

Mislim da bi bilo dobro da staviš javno referentnu listu automobila koji su remapiranjem kod tebe postigli tih 30+ KS, tako da se više ne postavljaju pitanja oko toga.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno svasta se ovdje pise...

 

Ako hoce 260 ks u stage II ili ti dobitak do 30-35 ks, mora promjenit IC ( evo IC http://www.k-tecracing.com/show_product.asp?id=1543 ) pa onda smo rekli ispuh koji je milltek ( http://www.k-tecracing.com/show_product.asp?id=2141 ) i jos remap...

 

IC - 3600 kuna

Milltek - 3000 kuna

Remap - 2500 kuna ( 330 € )

 

Pa onda lijepo zaserafis turbinu vecu i imas vise konja...opce je poznat da je "pickin dim" dobit 30 ks na turbaku.. pogotovu stage-u 2

 

Mislim najbolje je od svega sto se vi sjetili branit "davatelja usluge" koji jebe mater svojim "korisnicima usluge" pa bas me zanima da nazovete ajmo reci T-mobile sluzbu za korisnike i kazete "ja nisam zadovoljan brzinom" i onda ti on na telefonu kaze "Ma jebem ja vama mater, uplatite 3 racuna pa ce vam bit brze"

 

Ja nisam bio tamo i ne zelim srat govna ali da mi netko proda losu "robu" i jos uz to jebe mater...postoji nesto sto se zove Customer care culture pa da je stranka ne znam koliko u krivu i bijesna, ti si prema njoj maksimalno pristojan a pogotovo ako ta stranka nije zadovoljna sa onim sto je platila..

 

Povlacite taj akumulator koji je davno zaboravljen od strane vlasnika..prica se o tome da vlasnik nije zadovoljan mapom imala on 50 ks vise ili ne, ako nije zadovoljan nije zadovoljan, vratis novce i mirna bosna...ali ovdje se povlaci sugavi akumulator a ne posao za koji su odredeni ljudi profesionalci:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

iskreno sva ova prepucavanja me ne zanimaju boli me mile kitić za to..

 

Zanima me ono što je Citius rekao, ako si ne zadovoljan dobivaš pare natrag, e moje pitanje je zašto ti Citius nisi u tom trenutku pare vratio kako što si obećao??? to je jedino pitanje.

 

a priča kupio sam od grka šta ću ja s tom mapom uopće nije bitno jer si na to mogao prije misliti kada si rekao da ćeš pare vratiti, a ne na kraju.

 

poslije karanja nema kajanja...

Link to comment
Share on other sites

prica se o tome da vlasnik nije zadovoljan mapom imala on 50 ks vise ili ne, ako nije zadovoljan nije zadovoljan, vratis novce i mirna bosna...ali ovdje se povlaci sugavi akumulator a ne posao za koji su odredeni ljudi profesionalci:thumbsup:

 

 

Dal je Kruno bio zadovoljan mapom dok nije otisao na valjke?

Link to comment
Share on other sites

iskreno sva ova prepucavanja me ne zanimaju boli me mile kitić za to..

 

Zanima me ono što je Citius rekao, ako si ne zadovoljan dobivaš pare natrag, e moje pitanje je zašto ti Citius nisi u tom trenutku pare vratio kako što si obećao??? to je jedino pitanje.

 

a priča kupio sam od grka šta ću ja s tom mapom uopće nije bitno jer si na to mogao prije misliti kada si rekao da ćeš pare vratiti, a ne na kraju.

 

poslije karanja nema kajanja...

 

Ne razumijem o cemu ti pricas? Nitko nije rekao da je nezadovoljan, dapace obrnuto. A to sto ljudi nakon papira ne vide vise realno, to vise govori o njima nego o meni. Da si pazljivo citao, vidjeo bi da se spominje +16KS i +30Nm od stock auta, da ne spominjem da je sve to rekla-kazala jer ja DYNO PLOT VIDJEO NISAM a s obzirom na ovu orkestriranu hajku, trebam li vjerovati u to?

Osim toga, auto je navodno mjeren prije par tjedana sa 209KS (iako bi u seriji trebao imati 230KS), jel? Niti to mi nije receno niti pokazano, PRIJE remapiranja.

NAdalje, da je mene Kruno aka Racer nazvao u ponedjeljak, nakon sto je mjerio auto u nedjelju i rekao: "cuj, imamo neki problem, mjerili smo snagu, pa mi nesto nije jasno, jel bi mogao to i to mozda, pogledati, popraviti, napraviti, objasniti ....?" dakle, bilo sta normalno reci?

Neeeeeee.... Kruno aka Racer dolazi sa Rudyem i Raptorom pred mene i onako s visoka prigovara i provocira da on to nece, da mu vratim to i to i da on odjednom nije zadovoljan itd itd itd itd... Pa sta da ja onda velim na to? Nakon 2 tjedan zavlacenja i manipulacija svih????

Link to comment
Share on other sites

Dal je Kruno bio zadovoljan mapom dok nije otisao na valjke?

 

To moras njega pitat, ja iz vise puta znam da nije bio bas sretan s mapom a sad za tocno imas njegov broj pa ga nazovi on ce ti najtocnije rec:)

Link to comment
Share on other sites

Ne razumijem o cemu ti pricas? Nitko nije rekao da je nezadovoljan, dapace obrnuto. A to sto ljudi nakon papira ne vide vise realno, to vise govori o njima nego o meni. Da si pazljivo citao, vidjeo bi da se spominje +16KS i +30Nm od stock auta, da ne spominjem da je sve to rekla-kazala jer ja DYNO PLOT VIDJEO NISAMa s obzirom na ovu orkestriranu hajku, trebam li vjerovati u to?

Osim toga, auto je navodno mjeren prije par tjedana sa 209KS (iako bi u seriji trebao imati 230KS), jel? Niti to mi nije receno niti pokazano, PRIJE remapiranja.

NAdalje, da je mene Kruno aka Racer nazvao u ponedjeljak, nakon sto je mjerio auto u nedjelju i rekao: "cuj, imamo neki problem, mjerili smo snagu, pa mi nesto nije jasno, jel bi mogao to i to mozda, pogledati, popraviti, napraviti, objasniti ....?" dakle, bilo sta normalno reci?

Neeeeeee.... Kruno aka Racer dolazi sa Rudyem i Raptorom pred mene i onako s visoka prigovara i provocira da on to nece, da mu vratim to i to i da on odjednom nije zadovoljan itd itd itd itd... Pa sta da ja onda velim na to? Nakon 2 tjedan zavlacenja i manipulacija svih????

 

 

Sad mi nije jasno...jel tvoja politika: "ako si nezadovoljan vracam pare" ili "ako si nezadovoljan, potkrijepi mi to nezadovoljstvo papirom sa dyna, i ONDA ti vracam pare?"

 

 

i pise se "vidio"

Link to comment
Share on other sites

To moras njega pitat, ja iz vise puta znam da nije bio bas sretan s mapom a sad za tocno imas njegov broj pa ga nazovi on ce ti najtocnije rec:)

 

Nemoram za zvati jer znam sto je rekao isti dan kad je remapirao. Nije bio zadovoljan tek nakon izmjere snage na valjcima.

Link to comment
Share on other sites

Sad mi nije jasno...jel tvoja politika: "ako si nezadovoljan vracam pare" ili "ako si nezadovoljan, potkrijepi mi to nezadovoljstvo papirom sa dyna, i ONDA ti vracam pare?"

 

 

i pise se "vidio"

 

to je ono šta sam htio pitati, nije mi do nikakvog provociranja tu

 

al ono šta bi bilo nakon svega ovoga poštenoga je staviti ispis prije čipanja i poslije kad se već govori da postoji

Link to comment
Share on other sites

to je ono šta sam htio pitati, nije mi do nikakvog provociranja tu

 

al ono šta bi bilo nakon svega ovoga poštenoga je staviti ispis prije čipanja i poslije kad se već govori da postoji

 

Koliko ja znam mjereno je kod Hica pa nek ga on stavi jer sigurno ga ima u kompu.

Link to comment
Share on other sites

Sad mi nije jasno...jel tvoja politika: "ako si nezadovoljan vracam pare" ili "ako si nezadovoljan, potkrijepi mi to nezadovoljstvo papirom sa dyna, i ONDA ti vracam pare?"

 

 

Svako nezadovoljstvo treba biti potkrijepljeno realnim razlozima, zar ne?

Nije li to normalno? Ako ti ides u ducan i kupis cipele, isprobas ih i sve ok, odes doma i nakon 2 tjedna nosenja te nesto zasmeta jer si skuzio da sa njima ne mozes na sljeme po sumskom putu, mislis li da mozes traziti pare nazad?

Link to comment
Share on other sites

Svako nezadovoljstvo treba biti potkrijepljeno realnim razlozima, zar ne?

Nije li to normalno? Ako ti ides u ducan i kupis cipele, isprobas ih i sve ok, odes doma i nakon 2 tjedna nosenja te nesto zasmeta jer si skuzio da sa njima ne mozes na sljeme po sumskom putu, mislis li da mozes traziti pare nazad?

 

Naravno..dobijes novce i gratis jedne cipele :rofl:

 

Zakon o zaštiti potrošača :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Još samo jedno pitanje...i begam ća iz topica jer se samo živciram bezveze a ne treba mi to.

 

S obzirom da je tvoje pitanje namjerna provokacija s ciljem zadovoljavanja tastine, ali si u krivu oko toga, samo cu ti reci da pitas bracu koja ti slazu Clio pa neka ti vele odgovor na to. Jedan od njih ima isti auto kao ti, pa ga pitaj za misljenje i dojmove. A ja s tobom necu u rasprave ulaziti ovdje.

Link to comment
Share on other sites

Svako nezadovoljstvo treba biti potkrijepljeno realnim razlozima, zar ne?

Nije li to normalno? Ako ti ides u ducan i kupis cipele, isprobas ih i sve ok, odes doma i nakon 2 tjedna nosenja te nesto zasmeta jer si skuzio da sa njima ne mozes na sljeme po sumskom putu, mislis li da mozes traziti pare nazad?

 

jel se mapa "trosi" ko cipele ili? mislim da je to malo neusporedivo

 

nadam se da cete to rijesiti na obostrano zadovoljstvo, ja gotov, odoh na telovezbu, poz

Link to comment
Share on other sites

Obrisao sam preko 100 postova offtopica u ovom topicu.

Sljedeci koji ode u bilo kakav OT koji nije vezan za temu dobiva duzi ban.

 

Za zaboravne, OT znaci:

Pokretanje price o mapiranju 172

Pokretanje price o mapiranju 197

Pokretaje price o mapiranju drugih auta

Kopiranje tko sve gleda topic

Glupi komentari koji nemaju veze s mozgom a kamoli sa ovim topicom.

I sve ostalo cega se mozete sjetiti.

 

Sto se mog komentara ovog slucaja tice, prica od strane Raptora i Racera mi ima jedno 50% vise rupa od price Citiusa.

Nikog od njih ne poznajem osobno, sve iz znam preko neta, i iz dosadasnjeg ponasanja doticnih sam daleko blize situaciji da povjerujem Citiusu nego slavnom "trojcu" koji su se vec preko nekoliko puta dokazali u muljazama.

Link to comment
Share on other sites

pa ako ti pokaze dyno koji ima manje od obecanog nezadovoljstvo je obrazlozeno i o cem se dalje prica

 

 

mislim ovo ti nije prvi put da ti se ovo isto dogada vec si mogo i nauciti neke stvari

 

neki ljudi vjeruju papiru recimo ja a ne svojoj guzici ili duzini auta

 

 

uglavnom napiso si + toliko konja to u stvarnosti nije

pokri se po usima vrati lovu i radi svoj poso dalje

 

ovako ces samo doc na puno foruma i los glas

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...