Jump to content

Citius Chip Tuning


KrunoL

Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Rekao sam prije kojih mjesec dana da ću izbjegavati komentare vezane za Citiusa i njegov rad jer sam se jednom prilikom zamjerio dotičnom i ispalo je da kvarim čovjeku posao a to naravno ne želim. Sad vidim da nisam napravio nikakvu štetu jer je u Vodicama uredno odradio 10-ak automobila i svi su izgleda zadovoljni...ali se zato sam Citius osobno potrudio i pokvario sam sebi posao...u Zagrebu...di živi i radi.

 

Racer je imho jedan neozbiljan dečko koji vjerojatno nije potpuno siguran šta hoće i nije tu 100% u pravu a Rudya i Renea vodi sa sobom jer su i inač dobar dio dana zajedno po gradu ili na kavama ili negdje jedu itd tako da ih sigurno nije vodio da bi tebe zastrašili ili slično. Racer nije trebao ići kod Renea po akumulator nego u Renault servis jer ima jamstvo...i to je cijela njegova krivica. Ma čak i da se ispostavi da je tvornička greška na akumulatoru, da su dečki lagali o mjerenju auta prije remapa, da auto ima obećanu stage1 ili stage2 snagu - opet si zayebao stvar s galamom, vikom i psovanjem.

 

Želim ti puno sreće i uspjeha u daljnjem radu...ali koliko god te netko isprovocirao ili ti išao na qrac nemaš pravo yebati rodbinu, galamiti, prijetiti i slično. Radiš u uslužnoj djelatnosti (koliko ti god to ružno zvučalo) i u takvom poslu je to apsolutno neprihvatljivo, kao šta vidiš iz komentara ljudi tu.

 

:no2:

Link to comment
Share on other sites

Racer nije trebao ići kod Renea po akumulator nego u Renault servis jer ima jamstvo...i to je cijela njegova krivica. Ma čak i da se ispostavi da je tvornička greška na akumulatoru...

 

:no2:

 

Taj isti Racer je pitao čovjeka duplo starijeg od njega samoga, "stručnu osobu", osobu koja mu je ujedno i ispraznila akumulator šta da radi, da li da uzme novi akumulator na šta mu je ta osoba rekla da kupi novi.

Citius je najnormalnije mogao Raceru reći da se strpi dok se ne vrati iz Zadra pa da vidi šta je s autom i da se dogovore kako dalje.

 

Šta, ako se turbina raspadne danas/sutra, onda isto da to rješava na garanciju (naravno da bude) umjesto da i osoba koja je remapirala vozilo snosi neke konsekvence? Dakle, šta je sa onim automobilima koji su van garancije? Oni neka se sami snalaze u slučaju greške "stručne" osobe koja radi remap dok oni koji su pod garancijom, neka tjeraju garanciju.

 

Ako se čovjek nečime bavi, pogotovo uslužnom djelatnošću - mora se ponašati profesionalno i u skladu sa normama struke.

 

Ako nešto prodaješ, moraš 100% stajati iza svog proizvoda. Ako nekome nešto radiš, moraš 100% stajati iza svog posla i taj isti obaviti maksimalno korektno, ovdje to, nažalost, nije bio slučaj.

 

Dapače, nisam mogao vjerovat kada su krenule prijetnje...stvarno nerazumljivo...

 

 

 

P.S. Inače, auto je i dalje pod garancijom, mislite da je Raceru svejedno kada se spominje čipanje i njegov auto u istoj rečenici? Onda ti je valjda sve jasno do kuda je to došlo...stvarno, da nije bilo jučerašnjeg ispada od strane Citiusa, mislim da ne bi ovako daleko došlo. ;)

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Taj isti Racer je pitao čovjeka duplo starijeg od njega samoga, "stručnu osobu", osobu koja mu je ujedno i ispraznila akumulator šta da radi, da li da uzme novi akumulator na šta mu je ta osoba rekla da kupi novi.

Citius je najnormalnije mogao Raceru reći da se strpi dok se ne vrati iz Zadra pa da vidi šta je s autom i da se dogovore kako dalje.

 

Ma kužim ja šta hoćeš reći ali kad imaš auto pod jamstvom onda dok god traje jamstvo jednostavno zaboraviš na Reneko, AutoKrešo, Tokića i druge...za tebe postoji samo jedan servis a to je ovlašteni i tamo ideš na reklamaciju za sve stvari koje ti ne štimaju na autu ili se pokvare - pa tako i za akumulator. Van ovlaštenog možeš kupiti kočione pločice, brisače, tekućinu za stakla, gume itd.

 

Šta, ako se turbina raspadne danas/sutra, onda isto da to rješava na garanciju (naravno da bude) umjesto da i osoba koja je remapirala vozilo snosi neke konzekvence? Dakle, šta je sa onim automobilima koji su van garancije? Oni neka se sami snalaze u slučaju greške "stručne" osobe koja radi remap dok oni koji su pod garancijom, neka tjeraju garanciju.

 

Neće se turbina raspasti zbog remapa...ali svejedno morate biti načisto s time da nakon šta se desi neki problem ili nedajBože havarija na motoru često krene malo drukčija priča od strane ljudi koji su radili na autu. Kažem, ne vjerujem da išta može biti ali budi siguran da nijedan čiper neće reći "ok, ja ću mu nabaviti novi motor" i to možeš zaboraviti. Zato imaš jamstvo.

 

Ako se čovjek nečime bavi, pogotovo uslužnom djelatnošću - mora se ponašati profesionalno i u skladu sa normama struke.

 

Ako nešto prodaješ, moraš 100% stajati iza svog proizvoda. Ako nekome nešto radiš, moraš 100% stajati iza svog posla i taj isti obaviti maksimalno korektno, ovdje to, nažalost, nije bio slučaj.

 

Dapače, nisam mogao vjerovat kada su krenule prijetnje...stvarno nerazumljivo...

 

Definitivno. To stoji. Ja sam na jako maloj plaći i radim za drugog i nije mi nikad palo na pamet uopće neku mušteriju krivo pogledati. Da radim za sebe i da od toga živim 3x bolje nego sad onda mi to pogotovo ne bi palo na pamet.

 

P.S. Inače, auto je i dalje pod garancijom, mislite da je Raceru svejedno kada se spominje čipanje i njegov auto u istoj rečenici? Onda ti je valjda sve jasno do kuda je to došlo...stvarno, da nije bilo jučerašnjeg ispada od strane Citiusa, mislim da ne bi ovako daleko došlo. ;)

 

Neće Kruno izgubiti jamstvo jer dobar dio turbobenzinaca i turbodizelaša od "ekipe" je remapirano ili je bilo remapirano...a masu ih ima jamstvo.

Link to comment
Share on other sites

Jos vam nije jasno da ti genericki remapi preko kristalne kugle daju relativno dosta momenta i zanemarivo malo snage. Zato u prvoj, drugoj,trecoj ti auti idu bolje jer su dosta vremena izvan podrucja max snage(pa taj veci moment utjece). Znaci imaju ravniju krivilju snage, ali max snaga je skoro ista.

Jos bi donekel shvatio da postoji barem jedan dyno auta koji nakon remapa ima barem polovicu obecanih konja, ali ovo vec sada postaje kao religija.

A ventilator na nekim autima vuce cak vise od 500W, ili oko 40A(ugasen auto). Stalno vuci struju od 40A(vise) nije mala stvar(plus ostali potrosaci koji isto mogu dosta trositi).

Link to comment
Share on other sites

Jos vam nije jasno da ti genericki remapi preko kristalne kugle daju relativno dosta momenta i zanemarivo malo snage. Zato u prvoj, drugoj,trecoj ti auti idu bolje jer su dosta vremena izvan podrucja max snage(pa taj veci moment utjece). Znaci imaju ravniju krivilju snage, ali max snaga je skoro ista.

Jos bi donekel shvatio da postoji barem jedan dyno auta koji nakon remapa ima barem polovicu obecanih konja, ali ovo vec sada postaje kao religija.

 

 

Nema potrebe govoriti o tome, ja isto vidim da je moment ono šta se najviše osjeti i to najviše u srednjem režimu...jer te turbine su jednostavno premalene da bi zadržale veći tlak na 6000 ili 6500 okretaja i da bi time dobili neku veću snagu na višim okretajima, bar ne dok se ne riješi usis i ispuh. Ali onda se to jasno naglasi...a ne da se razbacuje s konjskim snagama i njutnmetrima...ono, serijala je 200 ks, stage1 je 225, stage2 je 250 ks, stage3 je 265 ks. Ako sam platio XXX eura za 200 > 250 konja onda želim tih 250 konja +/- dopuštena tolerancija. Kako bi se ti osjećao da dođeš kod mene po monitor za računalo od 22", platiš monitor od 22" i dođeš doma i izmjeriš dijagonalu a ono nije 22" nego 19 ili 20 inča. Ista stvar.

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe govoriti o tome, ja isto vidim da je moment ono šta se najviše osjeti i to najviše u srednjem režimu...jer te turbine su jednostavno premalene da bi zadržale veći tlak na 6000 ili 6500 okretaja i da bi time dobili neku veću snagu na višim okretajima, bar ne dok se ne riješi usis i ispuh. Ali onda se to jasno naglasi...a ne da se razbacuje s konjskim snagama i njutnmetrima...ono, serijala je 200 ks, stage1 je 225, stage2 je 250 ks, stage3 je 265 ks. Ako sam platio XXX eura za 200 > 250 konja onda želim tih 250 konja +/- dopuštena tolerancija. Kako bi se ti osjećao da dođeš kod mene po monitor za računalo od 22", platiš monitor od 22" i dođeš doma i izmjeriš dijagonalu a ono nije 22" nego 19 ili 20 inča. Ista stvar.

 

Jasno je to, prenapuhane su te brojke. I bilo bi puno manje problema da su realne brojeke(jer auti bolje idu). Ali s realnim brojkama bi rijetko tko isa na mapiranje, pa tu nastupa marketing.

Link to comment
Share on other sites

Taj isti Racer je pitao čovjeka duplo starijeg od njega samoga, "stručnu osobu", osobu koja mu je ujedno i ispraznila akumulator šta da radi, da li da uzme novi akumulator na šta mu je ta osoba rekla da kupi novi.

Citius je najnormalnije mogao Raceru reći da se strpi dok se ne vrati iz Zadra pa da vidi šta je s autom i da se dogovore kako dalje.

 

cekaj a odkud citius treba znat da je taj auto pod garancijom i dali je to u krajnju ruku njegova briga i ptice na grani znaju ako se ide prckat bilo sta po autu da postoji mogucnost gubljenja garancije a pod drugo sta racer ne razmislja ni trunke pa mu nije palo na pamet nazvat i pitat dali se da promjenit pod garanciju.

meni se naprosto cini bez uvrede i nista osobno protiv tebe nemam da si ga ti zavaljao za akumulator i sad da bi ispao ok vuces sve moguce sitnice i pizdarije da to potkrijepis NHF jos jedanput:thumbsup:

citiusa ne branim niti ga znam kao ni vas renoase al za svadu/tucu su potrebna dvojca i uvijek postoje dvije strane price isto tako svatko vuce vodu na svoj mlin:thumbsup:

LP

Link to comment
Share on other sites

Ne branim nikoga cisto informacija da je megane od mog bratica bio jedan od mnogih koji su imali problema sa akomulatorom, i za postojanje Problema sa akomulatorima meganea mi je rekao decko koji radi u renault auto zak u klc. Eto sad vi vidite jer to nesto ili nista, citius je pogrijesio samo u jednom kad je mali rekao da nije zadovoljan, vratit im lovu i cista obraza izici van, i to bi bila referenca ovako je pitanje tko je u pravu ili krivu nebitno jer je obraz okaljan na ovaj ili onaj nacin, da je izisao iz price ispao bi manga ovako je ispao krkan.

Link to comment
Share on other sites

Samo da velim da je Rene aka Raptor jedan obican veliki lazov i manipulator. To se odnosi prvenstveno na tvrdnju da ja Beri nisam htjeo vratiti novac. Dakle, Rene lazes. Po 100-ti puta.

S druge strane, vidim da me se proziva jer sam Kruni psovao nesto? Da, jesam, priznajem, jer me raspizdio svojim ponasanjem i time sto je meni iza ledja radio jedno a pricao drugo. Uostalom, zar je Kruno ili Rene neka sveta krava da im se ne smije nista reci? Svi vi moralni dusebriznici ste moralne vertikale koji nikada nikome niste jebali mater radi ljutnje ili ne znam cega? Ma dajte molim vas ...

Link to comment
Share on other sites

Jasno je to, prenapuhane su te brojke. I bilo bi puno manje problema da su realne brojeke(jer auti bolje idu). Ali s realnim brojkama bi rijetko tko isa na mapiranje, pa tu nastupa marketing.

 

Ovo s deklariranim snagama se ne odnosi na Citiusa nego skoro na sve čipere koji drže u ponudi neki proizvod koji je deklariran na toliko i toliko a često daje puno manje. Naravno da se to osjeti u vožnji...auto bolje ide šta je i logično ali često je to daleko od onog šta je deklarirano. Jednom sam vidio ponudu za Clio sport (ne sjećam se koji) i pisalo je +17 konja ili tako nešto...samo s remapom. Da sam to kupio i platio i dobio 2-3 konja koliko se obično dobije onda bi netko bio na sudu sad...i izgubio bi. Ono, nemoš stavit ni na ambalažu čokoladice da ima netto 50 grama ako ima netto 35.

Link to comment
Share on other sites

A koja je tvoja isprika Racer vezano za neiskoristavanje garancije glede akumulatora?

 

...prica covjeka koji ti je nakon toga PRODAO taj isti akumulator?

 

 

Btw Raptore, veliki strucnjace, zasto ti ne znas da se neispravni akumulator moze zamijeniti pod garancijom? (svjesno neznanje?)

 

 

 

I samo da nesto kazem, kad ste se vec podvrgnuli nasoj arbitrazi i iznijeli pricu, molim za kulturu i uljudno ophođenje...ja osobno, a vjerujem i drugi, ne napadamo nikoga, nego eto postavljamo neka pitanja koja nam se, usudio bi se reci, namecu

Edited by Eleven
Link to comment
Share on other sites

Meni se na Patrolu akumulator triput ispraznio do kocena jer je ostalo svijetlo u kabini preko noci. Upaljen na kleme, i akumulator se normalno napunio u voznji evo ga zivi vec 3 godine. Jedno je sigurno 100%, a to je da je akumulator neispravan.

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe govoriti o tome, ja isto vidim da je moment ono šta se najviše osjeti i to najviše u srednjem režimu...jer te turbine su jednostavno premalene da bi zadržale veći tlak na 6000 ili 6500 okretaja i da bi time dobili neku veću snagu na višim okretajima, bar ne dok se ne riješi usis i ispuh. Ali onda se to jasno naglasi...a ne da se razbacuje s konjskim snagama i njutnmetrima...ono, serijala je 200 ks, stage1 je 225, stage2 je 250 ks, stage3 je 265 ks. Ako sam platio XXX eura za 200 > 250 konja onda želim tih 250 konja +/- dopuštena tolerancija. Kako bi se ti osjećao da dođeš kod mene po monitor za računalo od 22", platiš monitor od 22" i dođeš doma i izmjeriš dijagonalu a ono nije 22" nego 19 ili 20 inča. Ista stvar.

 

Upravo tako.

 

cekaj a odkud citius treba znat da je taj auto pod garancijom i dali je to u krajnju ruku njegova briga i ptice na grani znaju ako se ide prckat bilo sta po autu da postoji mogucnost gubljenja garancije a pod drugo sta racer ne razmislja ni trunke pa mu nije palo na pamet nazvat i pitat dali se da promjenit pod garanciju.

meni se naprosto cini bez uvrede i nista osobno protiv tebe nemam da si ga ti zavaljao za akumulator i sad da bi ispao ok vuces sve moguce sitnice i pizdarije da to potkrijepis NHF jos jedanput:thumbsup:

citiusa ne branim niti ga znam kao ni vas renoase al za svadu/tucu su potrebna dvojca i uvijek postoje dvije strane price isto tako svatko vuce vodu na svoj mlin:thumbsup:

LP

 

Pa upravo tako, zašto bi uopće Citius morao znati da li je auto pod garancijom? Kakve to ima veze s njegovim radom? Ako je ON ispraznio akumulator uslijed procesa remapiranja, onda ON mora snositi odgovornost i sve posljedice, kako financijske tako i moralne, a ne sve prevaljivati na ovlašteni servis.

 

OK, onda ja serem i uzimam pare na ekipi, zapravo sam se unaprijed dogovorio sa Citiusom da Raceru isprazni akumulator kako bi ja mogao zaraditi 20kn na frendu, a onda kada me Citius sjebao, onda sam kao pravi "manipulator i lažac" izmanipulirao Racera da sere Citiusu.

 

Citius je trebao odraditi svoj POSAO, a ne hobi, kao profesionalac kao što tvrdi da jest (ipak je čipao >600 autiju), remapirati Raceru auto sa Stage 1 mapom i bok.

 

Umjesto toga, on je dečku ispraznio akumulator zbog kojega je dečko gurao auto po cijeli dan, stavio mu, navodno, Stage 2 mapu i očekivao da mu Racer nadoplati xy eura u slučaju da je zadovoljan.

Racer nije zadovoljan mapom, akumulator je kupio novi, a Citius ne želi ni čuti - tako je bilo na "cesti" i tako je bilo na kavi.

 

Profesionalnost na razini.

 

 

Ovo s deklariranim snagama se ne odnosi na Citiusa nego skoro na sve čipere koji drže u ponudi neki proizvod koji je deklariran na toliko i toliko a često daje puno manje. Naravno da se to osjeti u vožnji...auto bolje ide šta je i logično ali često je to daleko od onog šta je deklarirano. Jednom sam vidio ponudu za Clio sport (ne sjećam se koji) i pisalo je +17 konja ili tako nešto...samo s remapom. Da sam to kupio i platio i dobio 2-3 konja koliko se obično dobije onda bi netko bio na sudu sad...i izgubio bi. Ono, nemoš stavit ni na ambalažu čokoladice da ima netto 50 grama ako ima netto 35.

 

Evo samo jedan izvadak iz CitiuS-ove ponude - obrati pažnju na deklarirano povećanje snage na 197ici i na R26 (sa Stage 2 remapom).

 

cjenik.th.jpg

 

P.S. Ja nigdje na cjeniku nisam našao klasičnu "zvjezdicu" * - koja objašnjava da u Stage 2 kupac prije mora imati IC i protočni ispuh. A mislim da bi to trebalo biti navedeno ako već želimo cjepidlačiti.

 

 

Ali, molim te, provjeri to na njegovom site-u jer ipak sam ja "obmanjivač, lažov i manipulator".

Link to comment
Share on other sites

2 raptor - ja i dalje ne razumijem kako nikom od vas a svi imate nove aute nije palo na pamet zvat ovlasteni i provjerit ili mozda pomislit da je tvornicka greska to mi samo nije jasno nikako gledam pocevsi od sebe dok je polo bio pod garancijom za svaki kurac sta je bio cudan na njemu sam zvao i vozio auto u ovlasteni:thumbsup:

edit - a sta se tice konjaze deklarirane/dobivene/obecane u to uopce ne zelim ulazit jer se ne kuzim dovoljno niti tu branim citiusa

Edited by MT Polo
Link to comment
Share on other sites

E ovo je stvarno s*anje malo žešće da oprostite...idem reći Domagoju, Vedranu i Čardaku da su budale šta su obrađivali kanale u glavi, olakšavali, balansirali, nosili usisnu granu kod Bruna, kupovali ispuh, usis i drugo kad su sve mogli dobiti za 300-tinjak eura.

 

A oko ovog dobitka na 197-ici smo se Citius i ja i zakačili...jer sam rekao jednom prilikom da je remapiranje serijske 197-ice jalov posao od kojeg nema dobitka u konjskim snagama...ili je jako malo...ni blizu ovog šta piše. Pa sam ispao papaq koji kvari drugima posao. Ok...nek bude.

 

Ali gledaj, tu se upravo o tome i radi:

 

1. Ispražnjen je Raceru akumulator, OK, prešao je dečko preko toga, nije tražio povrat love zato jer je i djelomično on sjebao sa žurbom oko auta.

 

2. Dogovoren i plaćen je STAGE 1 - dakle, 260ks i 350Nm.

 

3. Stavljen je GREŠKOM - STAGE 2 - dakle, 280ks i 390Nm.

 

OK, ajmo uzeti da Gumimarketovi valjci lažu, i nećemo više to komentirati.

 

Ali, pogledajmo to s ove strane - stock R26 sa 230ks (i to još upitnih 230ks pošto je u CVH izmjereno 210ks) gubi od STAGE 2 R26 sa NAVODNIH 280ks samo 3 dužine?

 

Kada smo već krenuli tim putem - baš me interesira kako se Citiusu isplati:

 

Prvi puta platiti Grcima mapu za Xmanov 197, drugi puta platiti Grcima mapu za Stage II za R26 i konačno treći puta platiti Grcima STAGE I mapu za R26?

 

Ili je u Racerovom autu Stage 1 također upitnog porijekla trebao biti "uvaljan" pod cijenu Stagea 2 kako bi Citius ipak nešto zaradio?

 

Eto, da sam pravi spletkaroš kako me proziva, ovako bih nešto izjavio. :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Dakle, moja priča počinje 25.03.2009. kada sam došao kod Citiusa na remapiranje auta, svoju mapu sam kupio preko Bere (Xmana sa foruma) jer on nije bio zadovoljan sa svojom mapom, a Citius mu nije želio dati povrat novca kako je bilo dogovoreno u slučaju da nije zadovoljan remapom.

 

Bero je, umjesto povrata novca koji mu je bio zajamčen prije remapa, dobio jedno besplatno remapiranje bilo kojeg auta. Kako bi Bero dobio svoje novce, a pošto sam ja bio zainteresiran za remap – platio sam Beri novce za remap koji je trebao biti obavljen kod Citiusa.

Meni samo nije jasan ovaj prvi dio priče. Bero ima taj tuning, Bero ti je frend, on sa tim tuningom nije bio zadovoljan, Bero ti je to rekao, a ti si se ipak odlučio za ovaj tuning :doh:.

Link to comment
Share on other sites

2 raptor - ja i dalje ne razumijem kako nikom od vas a svi imate nove aute nije palo na pamet zvat ovlasteni i provjerit ili mozda pomislit da je tvornicka greska to mi samo nije jasno nikako gledam pocevsi od sebe dok je polo bio pod garancijom za svaki kurac sta je bio cudan na njemu sam zvao i vozio auto u ovlasteni:thumbsup:

edit - a sta se tice konjaze deklarirane/dobivene/obecane u to uopce ne zelim ulazit jer se ne kuzim dovoljno niti tu branim citiusa

 

Samo meni nemoj spominjat reklamacije u ovlaštenom.:doh:

 

U krajnjem slučaju - da li je krivica Renaulta to što je netko prčkao po ECU i u procesu skurio akumulator? Mislim da nije.

 

Svi se povlačite za tu garanciju - šta bi bilo da auto nije bio pod garancijom?

 

Citius je i sam izjavio da nije znao da li je auto pod garancijom, dakle nije znao za starost vozila, dakle, mogao je poduzeti mjere predostrožnosti prilikom čipanja - ili ipak nije tako stručan kako voli stalno naglašavati?

 

Da auto nije bio remapiran na način na koji je bio remapiran ne bi se to desilo.

 

Ajdemo ovakvu hipotezu onda staviti:

Šta bi se desilo ECU da je uslijed remapiranja nestalo struje u akumulatoru? Šta onda napraviti? Tko je onda kriv? Gdje onda otići? Ako ćemo preispitivati sve.

Link to comment
Share on other sites

Ne zelim se previse mjesati U SNAGU ali neznam zasto se ocekuje neko super povecanje snage ako prije toga nije otvoren auspuh i eventualno zamjenjen IC?

 

Zasto netko misli da se taj auto moze dici na 260ks samo sa remapiranjem?

 

Inace Kruno je bio zadovoljan kako mu auto ide dok nije stavio auto na valjke. A ti isti valji opet nemoraju nista znaciti.

 

Napisao sam Reneu na MSN.. nije samo Citius kriv za ovakav razvoj price.. svoj dio krivnje ima i Kruno i Rene pogotovo zato jer se malo previse umjesao u nesto sto i nije trebao.

 

Ima puno glupih i netocnih izjava u ovoj temi.

Link to comment
Share on other sites

Dakle, Rene, s obzirom da si spletkaros i obmanjivac (u tome se slazemo), reci cu ti ono sto je receno Kruni aka Raceru, sto je on jako dobro primio na znanje, kad je bio na mapiranju. Isto tako sam mu rekao tada, a ima i svjedoka :

DA UKOLIKO ZELI STAGE1 da dodje iduci dan da to stavimo i da nema nikakvog problema. Prema tome Raptore prestani pisati lazi i neistine i dezinformacije.

Takodjer sam mu jos rekao da za stage2 auto mora imati kompletan auspuh i usis, i sam Kruno je rekao da za to nema problema jer je to vec narucio i ceka da stigne. Prema tome, ocekivani dobitak na snazi je sa time u kompletu. Ovako je realno ~ +30-35KS. Ako netko misli da se sa +16KS i pazi sada, samo +30Nm, kako mi je receno, moze ici toliko bolje od serijskog .... onda neka misli, blago njemu.

Edited by CitiuS
Link to comment
Share on other sites

Sam preskocio objasnjenje zasto se nije islo reklamirat aku :lol: Ili kako je moguce da akumulator nakon sto se jednom isprazni je za bacit :huh:

 

Eto da se citiram:

 

Ispražnjen je Raceru akumulator, OK, prešao je dečko preko toga, nije tražio povrat love zato jer je i djelomično on sjebao sa žurbom oko auta.

 

Akumulator nije bio samo ispražnjen već je bila ćelija probijena, a onda se akumulator ne da napuniti - inače bi se tijekom dvosatne vožnje nakon remapiranja uspio sam napuniti, ali prvi puta kada se auto ugasio nakon odlaska od Citiusa, auto nije mogao upaliti.

Link to comment
Share on other sites

Ne zelim se previse mjesati U SNAGU ali neznam zasto se ocekuje neko super povecanje snage ako prije toga nije otvoren auspuh i eventualno zamjenjen IC?

 

Zasto netko misli da se taj auto moze dici na 260ks samo sa remapiranjem?

 

 

Na nekoj stranici(sad se nemogu sjetiti koja) pisu neke brojke.

Link to comment
Share on other sites

Hvala Bogu kako vidim ima normalnih ljudi ovdje koji razumiju nesto. Raptor cijelo vrijeme prebacuje lopticu na mene sa tezom ŠBBKBB ili da je baba musko zvala bi se Dusko. E pa Raptore obmanjivacu, nista se sa ECUom nije desilo, a i da se desilo, postoji recovery mode. Nikada nikome nije crkao akumulator dok se auto mapirao, pa tako nije niti Kruni aka Raceru. Ocito na tvoju zalost, jer tvojoj zlobi, jadu i pakosti ne bi bilo kraja.

Link to comment
Share on other sites

Ne kuzim se bas u akumulatore...A od cega se to "probije celija"? Od praznjenja?

eto to i mene isteresira posto se previse ne kuzim a ispraznio sam ih vise puta sto muzikom sto svjetlima pa i dalje vozim na njih:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...