Jump to content

Koje pločice kupiti (i gdje) da su tvrđe od originala


mr_G

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Nadam se da nije Sport... :huh:

 

Nemoj započimat sa time, nebu dobro opet...:D

 

 

G - stvarno nemoj cjepidlačiti oko takvih stvari!:no2: Ko da kažeš da hoćeš slickove koji se ne troše...

 

Btw. ablendo sam ti u subotu kad si se okretao na Vukovarskoj kod Heinzlove, mislim da nisi kužio...:)

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da nije Sport... :huh:

 

Nije sport.. :thumbsup:

 

Nemoj započimat sa time, nebu dobro opet...:D

 

 

G - stvarno nemoj cjepidlačiti oko takvih stvari!:no2: Ko da kažeš da hoćeš slickove koji se ne troše...

 

Btw. ablendo sam ti u subotu kad si se okretao na Vukovarskoj kod Heinzlove, mislim da nisi kužio...:)

 

Znam da tražim dlaku u jajetu, ali kužiš, kupio sam pločice prošle godine, auto je stajao godinu dana i u subotu su progrebale.. :lamo: Neznam jesu napravile 10.000km... :doh:

 

Nego jel netko spominjao jurid? Mislim da ću sa njima započeti eliminaciju... :):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nego jel netko spominjao jurid? Mislim da ću sa njima započeti eliminaciju... :):thumbsup:

 

Imao sam ih na Astri 1.6 16V, bile su relativno OK, recimo srednje performanse, ne pretjerano trošenje.

 

Najgore pločice koje sam ikao imao su bile neke Mintex, na istoj toj Astri, te nikad felgu zaprljale nisu, trošile su se u tragovina, kočile su slabo, to je možda to što ti tražiš... Ja sam ih skinuo s Astra nakon mjesec - dva, bojao sam se da ću se negdje sašit s njima. Preporučam! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Daj uzmi Ferodo Premier, šta ti Alfa preporučuje. Vjerujem da ćeš bit zadovoljan, a dođu 300-400kn!

 

Pitaš za preporuku, a onda kažeš da ćeš probat nešto što ti ama baš nitko nije preporučio... Kužim da voliš neke stvari radit kontra, al baš do te mjere...:D

 

 

Ja imam isto te preier, i ovo su mi 3. da sam ih stavljao, i bio sam zadovoljan i sa 288 diskovima, i sad sa 312.

 

Par ljudi je nezadovoljno, nekima škripe i sl., ali je opet dosta ljudi zadovoljno...

Link to comment
Share on other sites

Dvoumim se. Čitam okolo po forumima i svatko drugu priču tepe...

 

Nego, jel zna tko šta o EBC green stuff? Jel ima gdje to za kupiti i koliko para. Navodno strašno puno koštaju i ništa ne prljaju felgu....

Link to comment
Share on other sites

EBC sam vidio da dosta ljudi stavlja u Engleskoj,to i Mintex....

 

inače jako loša iskustva imam sa Juridom i Delphi....i troše se i ne koče ni k....!!!

sad ću nešto isprobati novo po preporuci jednog prijatelja....pa napišem jel valjalo ili ne....

Edited by alex
Link to comment
Share on other sites

mislim da će pločice biti neke jurid,ali ne ove everyday...nego mi rekao neke napilane....nemam pojma koje....e ako budu "dobre" kao one prve Jurid...ima da ga ubijem...

 

sorry što ti malo kvarim topic....ali jel treba kad se sve namontira voziti polako nekih par km i polako kočiti....ili....

jer svako ima neku svoju priču....

Link to comment
Share on other sites

Dvoumim se. Čitam okolo po forumima i svatko drugu priču tepe...

 

Nego, jel zna tko šta o EBC green stuff? Jel ima gdje to za kupiti i koliko para. Navodno strašno puno koštaju i ništa ne prljaju felgu....

 

Evo ovako, dosad san ima od EBC-a RedStuff, a u subotu san stavija nove diskove i klišta od EVO-a te YellowStuff pločice;

RedStuff mi je bija izvrstan pogotovo kad se ugrije, jaaaaaako malo prašine.

Nemoguće pregrijat.

 

YellowStuff je bolesna pločica, moraš se ponovno učit kočit s njom, jer kad je i ladna koči ko sumanuta. Nemoguće je pregrijat, uvik koči savršeno čak i kad je disk užaren. Ali jebe me malo po gradu kad je grbav asfalt češće se pali ABS. Ako ti je everyday auto i dosta si po lošijim grbavijim cestama rađe uzmi RedStuff (ako imaš ABS).

 

Ja naručujem iz GB od ove firme (izbaci VAT 15% i dobiješ još 10% popusta, dobra je cjena): http://www.performancebrakes.co.uk

Link to comment
Share on other sites

PFB su najbolje plocice koje smo mi dosad probali na trkama i to za 2 klase bolje od bilo cega a izdrze 350km, nevjerovatno a koce za popizditii, 1,3-1,5g

 

probaj njih kontaktirati jer navodno imaju i neki street program, sve ostalo je smijesno

 

ako hoces pagida ili Carbon lorain zovi amoc

Link to comment
Share on other sites

Ferodo premier nigdje nisam uspio naći. Bilo je ferodo target i onaj LS ili kako se već zove.

 

Tako da sam kupio TRW. Sad ćemo vidjeti koliko će trajati i koliko će prljati felge. Sljedeći puta ću uzeti green stuff ako mi Hic pošalje cjene.

 

Nego, prije sam imao Mintex i iste nisu izdržale 10.000km i užasno prljaju felge. Nutarnje pločice su još imale 30% mesa, dok su vanjske skroz potrošene...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...