Jump to content

Koje pločice kupiti (i gdje) da su tvrđe od originala


mr_G

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Hoću ultra tvrde pločice koje nakon mjesec dana ne zapraljaju felge... :)

 

Dakle, pogledaj šta si gore napisao.:rofl:

 

Tako da sam kupio TRW.

 

I onda kupiš Lucas/TRW...:doh:

 

 

Retardiran si.:cool:

 

P.S. Zašto? Zato jer su to IMHO najmekše pločice od preporučenih.

Link to comment
Share on other sites

Jesi li pogledao u Tokica? Uzmi Ferodo Premier, Ate, Textar i Lucas. Nema vise smisla s time razbijati glavu. Ja sam tebi preporucio Target u sali jer doticnu plocicu ne bi stavio ni na romobil , jednostavno ne vrijede tih 130kn . Nikako. Decki ti pokusavaju objektivno objasniti odnosno upozoriti da ne spustas na nivo tvrdim plocicama.

Moja kanta nema ABS niti HDZ,SDP i slicno seksualno pomagalo da bi jos bolje kocio od novijih automobila. Ja sam jednostavno prihvatio kakav auto napravljen i time stavljam mekse plocice jer sam primjetio da tvrde uzasno cvile, ne prljaju, malo duzi zaustavni put i unistavaju diskove a secer na kraju je jeftinija cijena.

 

@Rene

nije u redu reci retardirano. Mozda ne zna dovoljno o tim proizvodima plocie. Budi covjek i ne spustaj na nivo.

Mozda se krije banovi.

Posted via Mobile Device

Link to comment
Share on other sites

@Rene

nije u redu reci retardirano. Mozda ne zna dovoljno o tim proizvodima plocie. Budi covjek i ne spustaj na nivo.

Mozda se krije banovi.

Posted via Mobile Device

 

Ma, to ja kažem u zajebanciji, nije da to mislim najozbiljnije...:cool:

 

Samo MRGa je toliko oprečan u svom pisanju/razmišljanju da to nije normalno.

 

Traži najtvrđe pločice da mu ne prljaju felgu pritom ne mareći za činjenicu da će mu zbog toga prije pojesti diskove, da će imati veći zaustavni put te da će mu prije procviliti. Dakle, on svjesno stavlja "lošije" (jerbo ih in tako ne percipira) pločice na ionako premali kočioni sustav s obzirom na performanse dotičnog auta.

 

MRGa je simpa lik u stvarnom životu, ali njegova zatucanost/ograničenost (pri tome ne mislim da je glup) prelazi sve granice. Barem mojeg shvaćanja.

Link to comment
Share on other sites

Oke Rene. :)

Ipak mozda nije svjestan ili ne razumije. Opet mozda misli da mi zelimo njemu zlo. Nikad se ne zna. Pravi sporcki auto uvijek prlja sa kotaca , auspuha, izljeva viska motornog ulja, od uleta muha na vjetrobranskog stakla i padanja kisa. Uvijek se moramo time pomiriti. Auto se prlja i TOCKA.

Posted via Mobile Device

Link to comment
Share on other sites

imam EBC Red Stuff na Tarox G88 rezanim diskovima... preporuka... a i prase jako malo..

 

E vidiš, to mi treba. Budem razmišljao o takvoj kombinaciji za sljedeći puta. Sad mi je bila sila uzeti bilo što, jer se ne mogu voziti bez pločica...

 

Jesi li pogledao u Tokica? Uzmi Ferodo Premier, Ate, Textar i Lucas. Nema vise smisla s time razbijati glavu.

 

Nigdje ništa od feroda, osim target i onaj SL ili kako se zove (obišao sam cijeli grad). A te nisam htio. TAS je kao imao premier, naručio premier, ja dođem i NEMA premier.. Zato sam uzeo TRW... I koliko praše još neznam, no znam da znaju zacviliti tik prije stajanja. Koče ok, koliko sam uspio testirati jer još nisu razrađene...

 

 

I prekjučer sam uzeo sonax i četkicu za zube i felge su gotovo kao iz dućana.. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Odlično! Bit će dobar TRW (koliko znam, u svakoj VW petici serijski ugrađuju niti sam loše čuo a usto imao kolega Lazo) i miran si. Skupiš džeparac za sljedeću nadogradnju.

 

Čim staviš u klješta i razradi ga malo 200km (tj. lagano vozi i koči lagano. ma tih 200 km možeš ubiti 2-5dana i poslije toga svinjski ganjaj) Sada je vruće i počasti curu/ženu u neki lijepi restoran.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...