Jump to content

Presvlačenje siceva, volana, mjenjača i interijera u kožu thread


Recommended Posts

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

..odi do onog debelog u Petinu (Domovinski), meni je tapecirao volan (koza/crveni konac/sav), Recarose-bocnicu i krovni tapecirung. Inace sam picajzla i nisam imao zamjerke... "Taurus" se zove obrt, mislim... Cijena se ne sjecam!? (krovni cca 400kn, volan cca 400, bocnica 200...cca, fkt se ne sjecam)

Link to comment
Share on other sites

Ne ruta vam se domieva koza :D ?

 

Meni je super odradio..al koza je za k.

(Nisam jedini)

...

 

Za prodat auto je super.

 

 

 

Lukyu je bocnicu..pa tu on moze rec svoje misljenje..

svaki pocetak je tezak i pun "greski" na koje mozes i ne mozes utjecati, proizvodjac materijala ti govori jedno a ispadne drugo. :) danas ima kozu koja dura, kod mene na doblu je cuda prosla i kao prvi dan je :)

Edited by Jopa
Link to comment
Share on other sites

a gle ja mu redovito posaljem nekoga...na bmw forumu sam ga najvise i izreklamira...

 

rekao mu za kožu, on je rekao da je promjenio.

 

slao sam hrpu ljudi, niko se ne zali...al ih ni ne poznam

...

i onda mu posaljem bas prijatelja sa bmwom(nakon cca godinu+- pol---i ovaj za 3mj salje slike da vidim volan...)

ne moram reć na što je ličio..

....

ja sam svoj prodao....

jer mi je išlo na k, da se koža ponaša ko ofucana trenerka...(te se mucice maknu, koda niš nije bilo)...al meni su ruke nekon svake vožnje bile pune mrvica.

...

 

ja se nikako natjerat(tj da mi vrijeme paše bez volana), idući volan nosim matusu pa da vidimo dal se isplati duplo platiti.

jer mi može spužvicu ubaciti :) (domi to ne radi, nego bi kožu preko kože)

a volan je u orginalu podstavljen spužvom, da bude deblji-mekši...i sada da mi još koža preko tog ide, ima bi debeli k :)

 

 

 

 

inače domi je super kao osoba i sve se trudi napraviti, al materijal nije dobar(bio).

Link to comment
Share on other sites

Autotapetarija Adrian VK 098/751-056

evo samo jedan dio iz galerije s facebooka,dakle radi se o orginalnoj koži pojedinog proizvođača (audi,bmw,mercedes...),kao što se vidi iz slika nema nabora kože i izbočenih šavova,presvlači se sve,od automobila,oldtimera,motora do aviona al doslovno sve... mnogi automobili dolaze iz švicarske,austrije,njemačke.... uglavnom ako nekom gori da bude što prije neka se pozove na mene jer se zna čekati i po mjesec dana dok dođete na red

 

ko27.jpg

 

o0q8.jpg

 

ozsn.jpg

 

m93z.jpg

 

d95p.jpg

 

zidd.jpg

 

jdmn.jpg

 

yhlq.jpg

 

rqxf.jpg

 

8rp3.jpg

 

mrh1.jpg

 

http://www.vau-max.de/autoderwoche/autoderwoche_artikel/southern_comfort___vw_corrado_tief_im_roten_bereich/id=2659#.T4bA6eVTzeI.facebook

 

jedan domaći :)

 

s5qs.jpg

 

j83s.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

prvi put mi je domi tapecirao volan za 300kn. tada mi je u usporedbi sa oem volanom izgledao kao svemirski brod, ali potrajao je samo cca 1.5 god. već nakon pola godine vidijeli prvi znakovi trošenja.

Po meni je najveći razlog brzog trošenja volana što motam jednom rukom u mjestu i što mi se inače ruke dosta znoje.

Prije mjesec dana sam poslao volan u matus design. 900kn perforirana + glatka koža. puno kvalitetnije izgleda nego prvi put.

Sad će vrime pokazat koliko će trajat.

Oem 60 000km

Domi 35 000km

 

Inače imate na dls.com.hr proizvod Leatherique za održavanje kože. vrhunski proizvod. Uskoro bi moglo biti i manjih pakiranja.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...